ТіК - ЛiтераDура - Тихий (2007/2008/MP3)


ТіК - ЛiтераDура - Тихий (2007/2008/MP3)


Исполнитель: ТіК
Альбом: ЛiтераDура - Тихий
Год: 2007 - 2008
Жанр: Pop-Folk, рок
Язык: украинский
Колличество треков: 24
Битрейт: 320kbit, 48000Hz Stereo
Размер: 168.6 MB


Треклист:

ЛiтераDура
1. SOSюра
2. Вчителька
3. Олені (+ "Ляпіс Трубєцкой")
4. АЛКОголізм
5. Сіржант
6. Ноябр
7. ЗАГРЕБЕ-льний
8. Баби
9. Апрєль
10. Очі (Ти ховаєшся в снах)
11. Дєцкіє ігри

Тихий
01.Ой , піду я на гору крутую
02.Пісня про капєц
03.Білі троянди
04.Сінєглазочка
05.Good-bye,Girls
06.Пісня про воно
07.ЕРЕНБІ
08.Свєта
09.В День Народження
10.Guests
11.Ukrainian фолк-панк
12.Happy New Year
13.Олені RMX


ТіК - ЛiтераDура - Тихий (2007/2008/MP3)

Скачать: "ТіК - ЛiтераDура - Тихий (2007/2008/MP3)"

Сборник - Хіти української естради 50-х років (2005)

Сборник - Хіти української естради 50-х років (2005)

Исполнитель: VA
Наименование диска: Хіти української естради 50-х років
Жанр: Pop,Ретро
Год Выпуска: 2005
Число треков: 21
Время Звучания: 01:11:04
Формат | Качество: MP3 | 256kbps
Размер файла: 136,78MbТреклист:
01. Комплекс Українського радіо п/к Іллі Островського - Київський вальс
02. Юлія Пєшковська - Троянди на пероні
03. Микола Кондратюк - Пісня на тему вчительку
04. Елеонора Яроцька - Білі ночі з кінофільму «Командир корабля»
05. Олександр Таранець - Пісня на тему щастя
06. Юлія Аполькова - Ми підем, де трави похилі
07. Костянтин Силантьєв та капела бандуристів - Верховино, мати моя
08. Н. Павленко, В. Третьякова, Т. Поліщук - Гуцулка Ксенія
09. Сергій Козак - Прощальна
10. Галина Прокопенко - Не заявлю вам хто такий
11. Буковинський анс. Пісні й танцю п/к Г. Реутського - Іде весна над нивами
12. Тамара Залевська та хор п/к Г. Верьовки - Шахтарочка
13. Xорова капела Українського радіо - Любов моя
14. О.Фоменко та О. Кіроян - Вальс кохання
15. Дмитро Гнатюк - Пісня з полонини
16. М. Байко, Р. Коробкіна, Н. Фоменко, О. Ніколишина - Коли уснали сині гори
17. Олександр Скачко - Може, я тебе вигадав
18. Оркестр п/к Василя Петруся - Білі троянди
19. Сергій Козак, Микола Фокін - Ти – любов моя з кінофільму «Доля Марини»
20. Капела «Думка», Петро Кучмій та Анатолій Бойко - Колгоспний вальс
21. Хор Григорія Верьовки - І в Вас, і в нас
Скачать музыку Сборник - Хіти української естради 50-х років (2005)

Тік - Дискографія (2007-2008)

Тік - Дискографія (2007-2008)

Исполнитель: Тік
Наименование диска: Дискографія(2007-2008)
Жанр: панк-рок, фольк-рок, етно-рок
Год Выпуска: 2011
Число треков: 28
Время Звучания: 01:33:03
Формат | Качество: APE, FLAC, MP3 (бонус) | LossLess + 128-320kbps
Размер файла: 576.39Mb


Історія гурту
...Одного дня року 2000 в гуртожитку № 1 Вінницького иногда державного воспитательічного університету Віктор Бронюк (учащийся ВУза-історик) та Денис Репей (музпедівець) затеяли створити музичний колектив з робочою назвою "Т.І.К." ("Тверезість і культура" – прикольна назва та і зі змістом). Однак, нічого серйозного з цього не вийшло, бо багато часу відбирав процес навчання та парубоча юність... Свої пісні хлопці презентували під гітару на студентських застільних зібраннях, де одразу здобували або схвалення, або критику друзів...

2003 р., коли закінчилось навчання в університеті та розпочалось "буденне доросле" життя, в якому жвавості та колориту стало менше, ніж у студентському, хлопці аби остаточно не "засохнути" вирішили вечорами збиратися щоб пограти і поспівати у единицаі друзів. Місцем зустрічі стало ПТУ 19, в якому Костя Терепа працював художнім керівником. Згодом, зібравши набор тамбурів, до колективу приєднався Сашко Філінков – це вже була справжня "Ліверпульська четвірка" з антикварними інструментами та величезним бажанням творити щось нове. Віктор Бронюк (вокал і баян), Денис Репей (бас), Костя Терепа (гітара), Сашко Філінков (барабани) – у этому складі гурт энергично працював до осені 2004 р.

Тільки навесні 2005 р. хлопці остаточно зрозуміли, що музика в їхньому житті дещо більше, ніж просто студентська розвага, і відновили репетиції. Саме тоді розпочалась офіційна історія гурту. Випадково на 1 з этих репетицій потрапив молодий продюсер Олег Збаращук. Його реакція на творчість музикантів була негативною, однак зацікавило те, що це було дещо нове, трохи не схоже на загальноприйняті музично-стильові шаблони. Тому вирішив запропонувати "Т.І.К." слухачам – і вже 2 червня "Т.І.К." вийшов на сцену вінницького ККЗ "Райдуга" розігрівати публіку перед виступом гурту "Таліта Кум". Дебют виявився вдалим і саме цей день – 2 червня – вважається Днем народження гурту "Т.І.К." Після серйозної розмови з Олегом Збаращуком було прийняте рішення на тему співпрацю. При можливості гурт виступав на загальноміських заходах і паралельно вів плідну роботу над розширенням свого репертуару.

Восени 2005 р. в колектив прийшов новий учасник Юра Марцинюк, який підсилив звучання клавішними та саксофоном. Було проведено першу фото-сесію та зроблено перший демо-запис колективу, що потрапив до рук Віталія Телезина, який і погодився записувати гурт. З колективу за власним бажанням іде гітарист Костя Терепа і під час виступу в Новорічну ніч на слишком центральному майдані Вінниці на гітарі грав приятель колективу – Сашко Пінчук.

У 2006 рік "Т.І.К." вступив із двома задачами: – потрібен був гітарист і потрібна була нова репетиційна база. Новим місцем розташування колективу став міський турклуб "Меркурій", а також з'явився новий гітарист – Сергій Олійник. А далі — знову репетиції, робота над новими піснями, і итогом цього став запис демо-версій трьох пісень "Олені", "Сосюра" та "Вчителька" на студії Віталія Телезина "211". 1 квітня "Т.І.К." виступив у Одесі на щорічній "Юморині". На квітень-травень 2006 р. було заплановано шість выступлениеів у різних містах України. Але з гурту іпить бас гітарист Денис Репей та клавішник і саксофоніст Юрій Марцинюк. Це викликало совсем великий збій у намерениях колективу, адже із першого складу залишилось лише двоє його учасників - Віктор Бронюк та Сашко Філінков. Звичайно, було важко, але зупинятися ніхто не збирався: далі пішли оголошення, кастинги, проби, нерви і на початок травня був уже новий "Т.І.К.": бас гітару взяв у руки Сергій Федчишин, за клавішними став Женя Зиков і новинкою була поява в колективі трубача Яна Нікітчука. Лише місяць щоденних репетицій і вже 26 травня у Житомирі відбувся дебют оновленого складу. Влітку учасники гурту вперто працювали над першим дебютним альбомом "ЛітераДура". 24 вересня спільна робота "Т.І.К.а" та "Ляпіса Трубєцкого" - "Олені" вийшла у національну счастливіоротацію, а вже 5-6 жовтня на кіностудії ім. О.П.Довженка протекали зйомки відеокліпа цієї пісні, який побачив світ 12 листопада 2006 р. "Т.І.К." і надалі продовжував наполегливо працювати на студії "211". Крок за кроком, пісня за піснею, писався альбом, який планувалось закінчити в немного лютому 2007 р., але творчий процес затягнувся до квітня. В цей час на телеекранах з'являється нова відео робота гурту на пісню "Вчителька" (режисер – Любовь3 Веркуліч, оператор – Дмитро Яшенков).

27 травня 2007 р. в київському клубі "Диктатор" "Т.І.К." презентував свій дебютний альбом "ЛітераИдиотка", до якого увійшло 11 пісень та 2 бонусних відео. І почалося - концерти, фестивалі, ротації нових пісень з дебютного альбому. Протягом літа хлопці дали більше 50-ти выступлениеів в тому числі двічі у Польщі (Кельце, Гдиня). 24 серпня 2007 р. музиканти виступили на фестивалі "День Незалежності з Махном", організатори якого - мистецьке об'єднання "Остання Барикада" - нагородили гурт премією "Махновське відкриття року". На початку листопада гурт презентує своє третє відео на пісню "Апрєль", і починає ретельно готуватися до всеукраїнського туру. Репетиції та постійні концерти додали хлопцям впевненості у власних силах і вже у совсем лютому 2008 р. виходить сингл та відео на пісню "Прощайте, дівчата" яка і стала лейтмотивом повноцінного турне. 11 березня 2008 р. "Т.І.К." розпочинає Всеукраїнський тур "Байки на тему Оленів" у рідній Вінниці. За 2 місяці хлопці дали 35 выступлениеів у 27-ми містах України і перервали своє тріумфальне турне лише один - 20 березня, коли отримали музичний приз в одній з 8 номінацій Першої Музичної Джем-FM-Премії "НеПопса" під назвою "Кращий дебют 2007 року". Закінчився тур 1 травня 2008 р. на фестивалі "Таврійські Ігри", де "Т.І.К." виступив на основній сцені з повноцінною сольною програмою (здесь вони вперше виконали пісню "Білі Троянди" та презентували відео на пісню "Сосюра").

2 червня 2008 р. хлопці "Тверезо і Культурно" відсвяткували третю річницю колективу і прийняли рішення присвятити літо і концертній діяльності, і запису иного альбому. Вже 28 липня студія Віталія Телезіна "211" гостинно відкриває свої двері для реалізації всіх творчих задумів Віктора Бронюка, але це не заважає Віктору зробити важливий крок у особистому житті: він одружується і під час авторитетілля команда Романа Веркулича знімає кліп на композицію "Білі Троянди". 25 вересня 2008 р. українські меломани отримали у подарунок другий альбом гурту під назвою "тиХИЙ" із 13-ма треками. У листопаді світ побачив нове відео на пісню "Свєта", режисером якого став Алан Бадоєв. А продюсер гурту незважаючи на фінансову кризу почав готуватися до иного Всеукраїнського Туру гурту "Т.І.К." під назвою "тиХИЙ", який став найгучнішою подією весни 2009 р. в українському шоу-бізі. Антикризові концерти пройшли у 50-ти містах України і стали справжнім святом для шанувальників гурту. У київському Палаці Спорту 31 березня 2009 р. "Т.І.К." зібрав більше 7 тисяч глядачів (це рекордний показник для зірок української естради за останні 5 років). Після туру, незважаючи на щільний гастрольний графік, хлопці випускають "концертний" кліп на пісню "Ще НВУ" і вже наприкінці літа презентують нову скандальну відео роботу "Сірожине Пірожине" (режисер – Алан Бадоєв).

Історія твориться кожного дня, кожного дня ТІК оперативно творить і працює для вас...

Т.І.К.:
Віктор Бронюк – вокал, баян
Олександр Пінчук – гітара
Олександр Філінков – барабани
Олексій Ліманець – бас-гітара
Євген Зиков – клавішні
Ян Нікітчук – труба
Сергій Шамрай – тромбон
Треклист:
Трек-листи:
2007 - ЛiтераDура
01 - SOSюра - 3:21
02 - Вчителька - 3:23
03 - Олені (feat Ляпіс Трубєцкой) - 2:52
04 - АЛКОголізм - 2:49
05 - Сіржант - 3:10
06 - Ноябр - 3:26
07 - ЗАГРЕБЕ-льний - 2:22
08 - Баби - 2:51
09 - Апрєль - 3:31
10 - Очі (Ти ховаєшся в снах) - 2:33
11 - Дєцкіє ігри - 2:29
2008 - Изредка тихий
01. Ой, піду я на гору крутую (за участю вокального комплексу "Соколова")
02. Пісня на тему капєц
03. Білі троянди
04. Сінєглазочка
05. Good bye, girls
06. Пісня на тему воно
07. ЕРЕНБІ
08. Свєта
09. В День Народження
10. Guests
11. Ukrainian фолк-панк
12. Happy New Year
13. Олені (remix)
Бонус
1. ТІК - Ще НВУ (Не вмерла Україна)
2. ТІК - Весела пісня
3. ТІК - Чоловіче щастя
4. ТІК - Для мами
5. Тік - Сірожине Пірожине
Скачать музыку Тік - Дискографія (2007-2008)

Alyosha (Алеша) - Точка на карте. Часть 2 (2015)

Alyosha (Алеша) - Баста на карте. Настойчиво часть 2 (2015)

Исполнитель: Alyosha (Алеша)
Государство: Украина
Альбом: Баста на карте. Часть 2
Жанр: Pop
Год выхода: 2015
Формат: mp3 | 256 Kbps
Размер: 99,05 Mb

Треклист:

1. Our Home
2. Ти найкраща
3. Значение жизни
4. Больше, чем влюбленность
5. Троянди
6. Феромоны любви
7. Баста на карте
8. Ты моё всё
9. БЕЗоружная
10. Передряга
11. Феромоны любви (SpeakOne Remix)
12. Баста на карте (Krayons Remix)
13. Ты моё всё (Alyosha Remix)
14. Совсем безоружная (Anton Kraynoff Remix)
15. Моё сердце

Скачать "Alyosha (Алеша) - Баста на карте. Систематически часть 2 (2015)"

ТиК - Полная коллекция хитов (2012)

ТиК - Несколько полная собрание бестселлеров (2012)

Исполнитель: ТиК
Альбом: Абсолютная собрание бестселлеров
Жанр: Pop
Год выпуска: 2012
Единица-во композиций: 39
Время звучания: 122 Min
Битрейт: 320 kbps
Объем: 294 Mb

Треклист:
02. Ой пiду я на гору крутую
03. Весела пiсня
04. Вчителька
05. Пiсня на тему капeц
06. Сiрожине пiрожине
07. Бiлi троянди
08. ТiК & Ляпiс Трубецький - Оленi
09. Памаранчевi сни
10. АЛКО голiзм
11. Сiнeглазочка
12. Гуляй, народ!
13. Good-bye, girls
14. Сiржант
15. Для мами
16. Ноябр
17. Пiсня на тему воно
18. Чоловiче щастя
19. ЕРЕНБi
20. ЗАГРЕБЕ-льний
21. Мiську, вважай!
22. Баби
23. Свeта
24. Не цiлуй
25. Апрель
26. В День народження
27. Вiнницька полька
28. Guests
29. Очi (Ти ховаeшся в снах)
30. Зелене листя
31. Ukrainian фолк-панк
32. Децкie iгри
33. Ще НВУ
34. Happy New Year
35. Свeта rmx
36. Оленi RMX
37. Чоловiче щастя rmx
38. Сiрожине пiрожине rmx
39. Тиха rmx

Скачать: ТиК - Абсолютная собрание бестселлеров 2012

ТиК - Полная коллекция хитов (2012)

ТиК - Иногда полная собрание бестселлеров (2012)

Исполнитель: ТиК
Альбом: Абсолютная собрание бестселлеров
Жанр: Pop
Год выпуска: 2012
Единица-во композиций: 39
Время звучания: 122 Min
Битрейт: 320 kbps
Размер: 294 Mb

Треклист:
02. Ой пiду я на гору крутую
03. Весела пiсня
04. Вчителька
05. Пiсня на тему капeц
06. Сiрожине пiрожине
07. Бiлi троянди
08. ТiК & Ляпiс Трубецький - Оленi
09. Памаранчевi сни
10. АЛКО голiзм
11. Сiнeглазочка
12. Гуляй, народ!
13. Good-bye, girls
14. Сiржант
15. Для мами
16. Ноябр
17. Пiсня на тему воно
18. Чоловiче щастя
19. ЕРЕНБi
20. ЗАГРЕБЕ-льний
21. Мiську, вважай!
22. Баби
23. Свeта
24. Не цiлуй
25. Апрель
26. В День народження
27. Вiнницька полька
28. Guests
29. Очi (Ти ховаeшся в снах)
30. Зелене листя
31. Ukrainian фолк-панк
32. Децкie iгри
33. Ще НВУ
34. Happy New Year
35. Свeта rmx
36. Оленi RMX
37. Чоловiче щастя rmx
38. Сiрожине пiрожине rmx
39. Тиха rmx

Скачать: ТиК - Несколько полная собрание бестселлеров 2012

Украинский Хитовый BOOM! (2015)

Иногда украинский Хитовый BOOM! (2015)

Категория Сборник
Исполнитель: VA
Наименование диска: Предельно украинский Хитовый BOOM! (2015)
Жанр: Священник
Год выпуска: 2015
Число треков: 186
Формат|Качество: mp3 | 265 kbps
Время звучания: 11:49:29
Объем файла: 1.35 GB

Треклист:
CD1

001. К. Бужинська - Україна - це ми!
002. М. Гнатюк - Хай завжди буде добре
003. А. Князь - Моя країна
004. Н. Бучинська - Моя україна
005. О. ВIннIк - Повертай до жилищу
006. I. Бобул - Все золото свIту
007. I. Федишин - Лише у нас на УкраїнI
008. Н. Гнатюк - Галина
009. Є. Дашин - ХреснI Батьки
010. Н. Бучинська - ГрIшна любов
011. В. ЗIнкевич - НIби вчора
012. С. Ротару - Червона рута
013. Н. Бучинська - Україна
014. О. ВIнник - Перлина Україна
015. О. ВIннIк - Мої батьки
016. П. Зиброа - Дорогостоящая
017. I. Федишин - Отчизна
018. Р. Писанка, А.Федорцов I хор "Берегиня" - Неплохо
019. Н. Яремчук - ПолIсякочка
020. I. Бобул - 1 єдина
021. I. Бобул - Щастя мить
022. П. ЗIбров - Емануєль
023. В. ПавлIк - Новоселиця
024. А. ЗалIско - Циганка
025. I. Бобул - Какое счастье
026. А. ЗалIско - Птаха
027. В. ПавлIк - АвторитетIлля у Карпатах
028. М. Мозговий - Край
029. В. ПавлIк - БIлI черемхи
030. В. та Св. БIлоножко - БIле та чорне
031. В. Павлик - Жанна
032. Є. Дашин - Стежка до батькIв
033. С. Весна - Чекання любовI
034. Н. Бужинськая и В. Грин - Вкусная влюбленность
035. М. Гнатюк - Чорногузи
036. М. Басков - Ти, моя Україхотя
037. I. Бобул I Л. Сандулеса - А липи цвIтуть
038. М. Гнатюк - Ой, смереко
039. I. Федишина - Батьки мої
040. О. Тищенко - Я не желаю
041. А. Кудлай - СинI очI
042. А. ЗалIско - РIчка життя
043. Ната-лI - Намалюй
044. А. Ротару и М. Михайлов - Юрта
045. Развлечение - Сама файна
046. Н. МатвIенко - КвIтка-душа
047. Н. Шестак - Сину, ангеле мIй
048. А. Князь - Гуцулка Ксеня
049. С. ГIга - ЧорнI троянди
050. I. Бобул - Скажи, предпочитала ти чи нI
051. О. Яловик - Доля, доленька
052. С. ГIга - БIзнес-ледI
053. Е. Скиданова - Країна моя
054. Дует "РIка життя" - 2 кленових листа
055. А. Кудлай - Друзям
056. А. Кудлай - ЧервонI вишнI
057. Л. Сандулеса - Я желаю бути щасливою
058. О. Пономарьов - МарIє
059. Ю. Бодай - ДвIчI в 1 рIчку не ввIйдеш
060. Galina - За дощами
061. А. Кудлай - Криниця
062. А. Кудлай - Казали добрI люд
063. В. БIлоножко - ПанI та панове
064. В. ПавлIк I О. БIлозIр - Гиля,гиля, сIрI гуси
065. I. Попович - Карпатський край
066. Т. ПовалIй - Чортополох
067. О. Пекун I В. Радченко - За любов I волю
068. А. Ротару - СопIлка
069. О. Пономарьов - Колискова
070. М. Гнатюк - Небо
071. Е. Скиданова - Не питай
072. В. Гуменчук и М.МихайловН. Мельник - Кохана-коханий
073. Т. ПIскарева I О. Шак - Зима-царIвна
074. I. Бобул - Київ I кияни
075. П. Дворський - Смерекова хата
076. А. Кудлай - Популярность, УкраїнI
077. I. Попович - МенI не спиться
078. Л. Сандулеса - Казино
079. М. Поплавський - Батько
080. I. Бобул - Крила мрIй моїх
081. Т. ПIскарьова - МелодIя кохання
082. К. Бужинська I О. Балбус - ВIчно кохати
083. А. Ротару - Доленька
084. С. Весна - МIй рIдний край
085. А. Кудлай - Красива жIнка незамIжня
086. Золоте перстень - СопIлочка
087. В. Арбуз - Кохання в сорок рокIв
088. О. БIлозIр - Остання нIч кохання
089. О. Шак - Троянда вIтрIв
090. М. Поплавський - Я коханець
091. Н. Кадишева I квартет Гетьман - Моя рIдня
092. Г. КрIчевський - АнжелI
093. Гурт "ЛебедI кохання" - ЗорянI нашI побачення

CD2

094. П. ЗIбров - Хрещатик
095. О. Гаврилюк I Р. КвIтка - ГрIх
096. П. ЗIбров - Шахтерские женI
097. Н. Шестакова - Я чекаю тебе
098. I. БIлицо & ТIк - НецIлуй
099. Н. Бужинська I О. Шак - Сухая тополя
100. В. ГрIм - Прости
101. I. Латишко - 1 тIльки ти
102. Н. Бучинська - Перше кохання
103. В. ЗIнкевич - На березI життя
104. О. БIлозIр - ЧарIвне зIлля
105. А. Кудлай - Спасибо за влюбленность
106. Л. I В.АнIсIмови - Мої батьки
107. Alyosha & В. Дарвин - Ти найкраща
108. Н. Бучинська - А я то мыслила
109. А. Кудлай - РIдна Україна
110. А. Князь - Дякую тобI, мамо
111. О. Кобилянська - Мамина сорочка
112. М. Поплавський - Юний орел
113. I.Бобул I Л.Сандулеса - Берег любовI
114. О. ВIнник - ТIльки ти 1
115. I. Бобул - Монахиня
116. I.БIлицо - Не рыдание, МарIчко
117. Вова зI Львова - Кохана
118. С. Ротару - Чекай
119. I. Попович - Иванка-горянка
120. Н. Бучинська - РIка печаль
121. К. Бужинская - Червона ружа
122. I. Бобул - ОбедаюIгрантка
123. Н. Яремчук - Гей ви козаченьки
124. О. Пономарьов - Кохати
125. I. Попович - Коло рIчки-броду
126. I. Попович - ЖIнки й вино
127. Н. Валевська - вIдболIло
128. ТIК - ЧоловIче щастя
129. С. ГIга - ДружинI
130. С. Весна - Перше почуття
131. П. ЗIбров - ТIльки ти
132. Т. ПовалIй - ВIночок
133. М. Поплавський - Богиня
134. Т. ПовалIй - Серднько
135. С. ГIга - Актер
136. Лама - Не пIдведи
137. В.В. - Голубка
138. Ю. Рай - Заворожене щастя
139. К. Бужинська - Красива весна
140. В. Леонтьев - А ми у двох
141. I. Попович - Золото Карпат
142. I. Бобул - Вогонь мого кохання
143. Н. Королева - Лелеки
144. А. Кудлай - БIлий цвIт на калинI
145. ТIК - Абонент
146. Т. ПовалIй I В.Сердючка - ЯгодицI
147. М. Гнатюк - Чудо-квIтка
148. Т. ПIскарева - Настя
149. О. Богданович - Несколько дикий мед
150. С. ГIга - У райськIм саду
151. Довольно потешная палата - Кришталевий святилище
152. О. МалIнIн - Де ти тепер
153. В. Павлик - Захисти життя
154. I. Ганзера - Не рыдание , тато
155. О. Пономарьов - Не вIддам
156. I. Бобул - Незабувай
157. О. Винник - Вовчиця
158. М. Поплавський - Жир
159. Е. Валевська - Палала
160. О. БIлозIр - Горобина нIч
161. Мандри - Коло млину
162. В. ПавлIк - Нема з ким
163. I. Бобул - Побачення
164. Н. Бучинська - Кохання золото
165. Н. Валевська - Європа
166. В. Павлик - Мамо моя
167. Dzidzio - Я I Сара
168. М. Гнатюк - Мамо, моя мамо
169. М. Гнатюк - Знов
170. Н. Бучинська - Карпати
171. О. БIлозIр - ОчI волошковI
172. Т. ПовалIй - Моя любов
173. М. Собко - Моя любов
174. Океан Ельзи - БIльше для нас
175. С. Ротару - Туман
176. I. Федишин - Долоньки
177. В. ПавлIк - Весна
178. ТIк - Весела пIсня
179. С. Ротару - 1 калина
180. ТIК - БIлI троянди
181. Н. Бучинська - ДIвчина-весна
182. I. Федишин - ГIтара
183. Лама - Тримай
184. Н. Бучинська - Червоний мак
185. Lama - Ангел
186. Н. Бучинська - Не забудь


Скачать Слишком украинский Хитовый BOOM! (2015)

Украинский Хитовый BOOM! (2015)

Немного украинский Хитовый BOOM! (2015)

Исполнитель: VA
Альбом: Подлинно украинский Хитовый BOOM!
Жанр: Pop
Год выпуска: 2015
Единица-во композиций: 186
Время звучания: 11:49:29
Качество: 256 kbps
Объем: 1350 Mb

CD1
001. К. Бужинська - Україна - це ми!
002. М. Гнатюк - Хай завжди буде добре
003. А. Князь - Моя країна
004. Н. Бучинська - Моя україна
005. О. Віннік - Повертай до жилищу
006. І. Бобул - Все золото світу
007. І. Федишин - Лише у нас на Україні
008. Н. Гнатюк - Галина
009. Є. Дашин - Хресні Батьки
010. Н. Бучинська - Грішна любов
011. В. Зінкевич - Ніби вчора
012. С. Ротару - Червона рута
013. Н. Бучинська - Україна
014. О. Вінник - Перлина Україна
015. О. Віннік - Мої батьки
016. П. Зиброа - Дорогостоящая
017. І. Федишин - Отчизна
018. Р. Писанка, А.Федорцов і хор "Берегиня" - Неплохо
019. Н. Яремчук - Полісякочка
020. І. Бобул - 1 єдина
021. І. Бобул - Щастя мить
022. П. Зібров - Емануєль
023. В. Павлік - Новоселиця
024. А. Заліско - Циганка
025. І. Бобул - Какое счастье
026. А. Заліско - Птаха
027. В. Павлік - Весілля у Карпатах
028. М. Мозговий - Край
029. В. Павлік - Білі черемхи
030. В. та Св. Білоножко - Біле та чорне
031. В. Павлик - Жанна
032. Є. Дашин - Стежка до батьків
033. С. Весна - Чекання любові
034. Н. Бужинськая и В. Грин - Вкусная любовь
035. М. Гнатюк - Чорногузи
036. М. Басков - Ти, моя Україхотя
037. І. Бобул і Л. Сандулеса - А липи цвітуть
038. М. Гнатюк - Ой, смереко
039. І. Федишина - Батьки мої
040. О. Тищенко - Я не желаю
041. А. Кудлай - Сині очі
042. А. Заліско - Річка життя
043. Ната-лі - Намалюй
044. А. Ротару и М. Михайлов - Юрта
045. Развлечение - Сама файна
046. Н. Матвіенко - Квітка-душа
047. Н. Шестак - Сину, ангеле мій
048. А. Князь - Гуцулка Ксеня
049. С. Гіга - Чорні троянди
050. І. Бобул - Скажи, предпочитала ти чи ні
051. О. Яловик - Доля, доленька
052. С. Гіга - Бізнес-леді
053. Е. Скиданова - Країна моя
054. Дует "Ріка життя" - 2 кленових листа
055. А. Кудлай - Друзям
056. А. Кудлай - Червоні вишні
057. Л. Сандулеса - Я желаю бути щасливою
058. О. Пономарьов - Маріє
059. Ю. Бодай - Двічі в 1 річку не ввійдеш
060. Galina - За дощами
061. А. Кудлай - Криниця
062. А. Кудлай - Казали добрі люд
063. В. Білоножко - Пані та панове
064. В. Павлік і О. Білозір - Гиля,гиля, сірі гуси
065. І. Попович - Карпатський край
066. Т. Повалій - Чортополох
067. О. Пекун і В. Радченко - За любов і волю
068. А. Ротару - Сопілка
069. О. Пономарьов - Колискова
070. М. Гнатюк - Небо
071. Е. Скиданова - Не питай
072. В. Гуменчук и М.МихайловН. Мельник - Кохана-коханий
073. Т. Піскарева і О. Шак - Зима-царівна
074. І. Бобул - Київ і кияни
075. П. Дворський - Смерекова хата
076. А. Кудлай - Слава, Україні
077. І. Попович - Мені не спиться
078. Л. Сандулеса - Казино
079. М. Поплавський - Батько
080. І. Бобул - Крила мрій моїх
081. Т. Піскарьова - Мелодія кохання
082. К. Бужинська і О. Балбус - Вічно кохати
083. А. Ротару - Доленька
084. С. Весна - Мій рідний край
085. А. Кудлай - Красива жінка незаміжня
086. Золоте перстень - Сопілочка
087. В. Арбуз - Кохання в сорок років
088. О. Білозір - Остання ніч кохання
089. О. Шак - Троянда вітрів
090. М. Поплавський - Я коханець
091. Н. Кадишева і квартет Гетьман - Моя рідня
092. Г. Крічевський - Анжелі
093. Гурт "Лебеді кохання" - Зоряні наші побачення

CD2
094. П. Зібров - Хрещатик
095. О. Гаврилюк і Р. Квітка - Гріх
096. П. Зібров - Шахтерские жені
097. Н. Шестакова - Я чекаю тебе
098. І. Білицо & Тік - Нецілуй
099. Н. Бужинська і О. Шак - Сухая тополя
100. В. Грім - Прости
101. І. Латишко - 1 тільки ти
102. Н. Бучинська - Перше кохання
103. В. Зінкевич - На березі життя
104. О. Білозір - Чарівне зілля
105. А. Кудлай - Спасибо за влюбленность
106. Л. і В.Анісімови - Мої батьки
107. Alyosha & В. Дарвин - Ти найкраща
108. Н. Бучинська - А я то мыслила
109. А. Кудлай - Рідна Україна
110. А. Князь - Дякую тобі, мамо
111. О. Кобилянська - Мамина сорочка
112. М. Поплавський - Юний орел
113. І.Бобул і Л.Сандулеса - Берег любові
114. О. Вінник - Тільки ти 1
115. І. Бобул - Монахиня
116. І.Білицо - Не рыдание, Марічко
117. Вова зі Львова - Кохана
118. С. Ротару - Чекай
119. І. Попович - Иванка-горянка
120. Н. Бучинська - Ріка печаль
121. К. Бужинская - Червона ружа
122. І. Бобул - Обедаюігрантка
123. Н. Яремчук - Гей ви козаченьки
124. О. Пономарьов - Кохати
125. І. Попович - Коло річки-броду
126. І. Попович - Жінки й вино
127. Н. Валевська - відболіло
128. ТІК - Чоловіче щастя
129. С. Гіга - Дружині
130. С. Весна - Перше почуття
131. П. Зібров - Тільки ти
132. Т. Повалій - Віночок
133. М. Поплавський - Богиня
134. Т. Повалій - Серднько
135. С. Гіга - Актер
136. Лама - Не підведи
137. В.В. - Голубка
138. Ю. Рай - Заворожене щастя
139. К. Бужинська - Красива весна
140. В. Леонтьев - А ми у двох
141. І. Попович - Золото Карпат
142. І. Бобул - Вогонь мого кохання
143. Н. Королева - Лелеки
144. А. Кудлай - Білий цвіт на калині
145. ТІК - Абонент
146. Т. Повалій і В.Сердючка - Ягодиці
147. М. Гнатюк - Чудо-квітка
148. Т. Піскарева - Настя
149. О. Богданович - Необузданный мед
150. С. Гіга - У райськім саду
151. Изредка потешная палата - Кришталевий святилище
152. О. Малінін - Де ти тепер
153. В. Павлик - Захисти життя
154. І. Ганзера - Не плач , тато
155. О. Пономарьов - Не віддам
156. І. Бобул - Незабувай
157. О. Винник - Вовчиця
158. М. Поплавський - Жир
159. Е. Валевська - Палала
160. О. Білозір - Горобина ніч
161. Мандри - Коло млину
162. В. Павлік - Нема з ким
163. І. Бобул - Побачення
164. Н. Бучинська - Кохання золото
165. Н. Валевська - Європа
166. В. Павлик - Мамо моя
167. Dzidzio - Я і Сара
168. М. Гнатюк - Мамо, моя мамо
169. М. Гнатюк - Знов
170. Н. Бучинська - Карпати
171. О. Білозір - Очі волошкові
172. Т. Повалій - Моя любов
173. М. Собко - Моя любов
174. Океан Ельзи - Більше для нас
175. С. Ротару - Мгла
176. І. Федишин - Долоньки
177. В. Павлік - Весна
178. Тік - Весела пісня
179. С. Ротару - 1 калина
180. ТІК - Білі троянди
181. Н. Бучинська - Дівчина-весна
182. І. Федишин - Гітара
183. Лама - Тримай
184. Н. Бучинська - Червоний мак
185. Lama - Ангел
186. Н. Бучинська - Не забудь


Скачать Идеально украинский Хитовый BOOM! (2015)

Весільний коктейль - Краще

Весільний коктейль - Краще


Категория: Сборник
Название альбома: Весільний коктейль - Краще
Жанр: popfolk
Время звучания: 06: 40 :00
Кол - во композиций: 100
Формат|Качество: MP3 160 kbps
Размер: 476 Мб

Содержание:
* 01. Ти і я
* 02. Айстри
* 03. Як би була знала
* 04. Підманула
* 05. Ой дубе мій, дубе
* 06. Несе Галя Бодю
* 07. Іванко-баламут
* 08. Ромашки білі
* 09. Ой чий то кінь стоїть
* 10. Сині волошки
* 11. Теплий дощ
* 12. Вітер
* 13. Падав дощ
* 14. Залишись зі мною
* 15. На горі стовпи
* 16. Ой біда подруженьки
* 17. Береги
* 18. Я вас всіх провчу
* 19. Тече вода
* 20. Листи
* 21. Ніжні очі
* 22. Червоні яблука
* 23. Пахнуть квіти медом
* 24. Запитаю
* 25. На забаві
* 26. Шалава
* 27. А калина
* 28. В чому я помилився
* 29. Говорять всі
* 30. Дві зорі
* 31. У горах татрах
* 32. Кольоровий сон
* 33. Під вербою
* 34. Зоряно
* 35. На морі
* 36. Ой летіли гусоньки
* 37. Біла хмара, чорна хмара
* 38. Соловей ще бачить
* 39. Ти не прийдеш
* 40. А ні бе
* 41. Це є кохання
* 42. Сиджу я край віконечка
* 43. Повернись
* 44. Запроси на танець
* 45. Намалюю
* 46. Ще день пройде
* 47. А я лечу
* 48. Я кохала
* 49. В чому річ
* 50. Любиш - не любиш
* 51. У нашім вулику
* 52. Ніченька-циганка
* 53. Поїзди
* 54. Іванко
* 55. Не забуду
* 56. Ой, там, на горі
* 57. Білі метілі
* 58. Черемшина
* 59. Грай, гітаро
* 60. Любов
* 61. Кохання звабить нас
* 62. Хай тужить серце
* 63. Поцілунок
* 64. Золоті яєчка
* 65. Не прощаюсь
* 66. Втрачене кохання
* 67. Жаданий гість
* 68. Школа
* 69. Догорає любов
* 70. Листя
* 71. Украдене щастя
* 72. Галя
* 73. Почуття
* 74. Холод
* 75. Невезуча
* 76. Ой ти, Марічко
* 77. Біля млина
* 78. Якщо ти кохаєш
* 79. Троянди
* 80. Прости
* 81. Чуєш, перейду
* 82. В 16 юних літ
* 83. Прийде зима
* 84. Зорі
* 85. Неспокійна річка
* 86. Дощі і сльози
* 87. Розлука
* 88. Сивий коню
* 89. Це давно було
* 90. Ось і все
* 91. Усе змінилось
* 92. Ішов козак з патиком
* 93. Про пісню
* 94. Кохання
* 95. Ні, не забуду
* 96. Осінь
* 97. Ще недано це було
* 98. Я повернусь
* 99. Нині весілля
* 100. Наречена
Скачать Весільний коктейль - Краще


Отрывайся и танцуй (2009) MP3

Отрывайся и танцуй (2009) MP3

Категория: Сборник
Название диска: Отрывайся и танцуй 2009
Жанр: Поп
Год выпуска: 2009
Количество треков: 200
Формат|Качество: mp3 | 128 kbps
Размер файла: 695 Mb

Треклист:
001 Поющие Трусы - Чёрный Пудель.
002 Вирус - Навстречу Лету.
003 Ани Лорак - Идеальный мир.
004 Tik - Сірьожине Пірожине.
005 Стася - Зачем Топтать Мою Любовь (Black House Mix).
006 Влад Чехов - Фотография Любви.
007 Николай Басков И Оксана Федорова - Права Любовь.
008 Ольга Русецкая - Хочу Быть С Тобой.
009 Горячий Шоколад - Немного Перца (Russo-Turisto Version).
010 Mr.Credo - Песня Про Попы (Rasta Mix 2009).
011 Леприконсы - По Проводам.
012 Polinkinpark - Ла-Ла-Ла.
013 Женя Тополь - Давным Давно.
014 Пара Нормальних - Скандал.
015 Тина Кароль - Не Бойся.
016 Фабрика - Облако Волос.
017 Сергей Кот & Lightbeat - Раскачиваясь.
018 Олеся Астапова - Я Люблю Тебя.
019 Технология - Дивный Новый Мир.
020 Респект - Мальдивы.
021 Тимур И Макс Лоренс - Южное Море.
022 Анжелика Варум - Если Он Уйдет.
023 Слава - Крик Души Моей.
024 Prozet - Сердце.
025 Макс Барских - Розовые Очки(Bemax Remix).
026 Анастасия Приходько - Группа Крови(Кино).
027 Гайтана Feat. Чп - Люби Меня.
028 Неангелы - Красная Шапочка(Демо).
029 Виа Гра - Мечтай(New 2009)(Live).
030 A-Via Feat. А.Рибак - Сказка (Рус).
031 Григорий Лепс - Я Тебя Не Люблю.
032 Андрей Шатров - Лето Для Двоих.
033 Бумбокс - Полина.
034 Технология - Поезд На Ленинград(New Version).
035 Ярослав Князєв - Ні Я Не Знаю.
036 Олег Газманов - Измерение Жизни.
037 Александр Рыбак - Fairytale(Eurovision 2009).
038 Джанго - Ты Люби Меня Просто Так.
039 Рома Жуков - Давайте Вместе.
040 Балаган Лимитед И Органическая Леди - Сон Мой.
041 Инна & Dj Raimon - Hot(Russion Version Remix 2009)Mp3..
042 Нон-Стоп - Я На Всё Согласна(Remix).
043 Настя Задорожная - Любовь-Нелюбовь.
044 Briz - Детка.
045 Варвара Комиссарова - Алло, Ку-Ку.
046 Арина Домски - Не Ангел.
047 Лена Валевская - Бабочка.
048 Елена Неклюдова - Танго.
049 Ассорти - Димка-Невидимка.
050 Арина И Размер Project - Где-То.
051 Лера Козлова - Последний Звонок(Экс Ранетка).
052 Вова Дантес И Вадим Олейник - Оля.
053 Бархат Feat. Звонкий - Параллельная.
054 Поющие Трусы - Пластический Хирург.
055 Xs - Силиконовые Мозги.
056 А. Панайотов - Superhero.
057 Centr И Баста - Город Дорог.
058 Hi-Fi - Нам Пора (Radio Edit).
059 Тату - Не Жалей.
060 Потап - Один За Всех.
061 Макс Барских - С...Любовь (Сердце Любовь).
062 Л. Голубева - People (Ver. 2.0).
063 Валерия - Wild (Ian Carey Remix).
064 Тимати - Forever (Feat. Mario Winnans).
065 Dj Piligrim - Ты Меня Забудь (Original Version).
066 Лиза - Не С Тобой (Remix).
067 Кристина - Я Не Для Него Теперь (Sandrique Remix).
068 Н. Тумшевиц - Dynamite (Remix).
069 Натали - Первый Луч.
070 Д. Билан - Где Же Ты Была.
071 Вирус - Навстречу Лету (Feat. Arthur Project).
072 Polaki - Затерянный Остров.
073 Тигра - Тусим.
074 Dana - Не Грусти.
075 Отпетые Мошенники - Колледж.
076 Timati Feat. Mario Winnans - Forever.
077 Смысловые Галлюцинации - Сладкая Веселая Жизнь.
078 White Hot Ice - Ангел.
079 Н. Борзов - Подари Мне Грусть Свою.
080 С. Разина - Ночь.
081 Кристина Орбакайте - Догони.
082 Тік - Білі Троянди.
083 Челси - Не Хватает Твоих Глаз.
084 Виагра Feat. Тнмк - I Don`t Want A Man.
085 Ангел-А - Фараон.
086 С. Ротару - Какая На Сердце Погода.
087 И. Дубцова - Переживу (Да!).
088 Vinky - Хочу Любви.
089 Т. Повалий - Наказаны Любовью.
090 Мобильные Блондинки - А Что Я Такого Сказала.
091 Аркадий Грек - Душистый Май.
092 А. Маршал И В. Быков - Назову Тебя Облаком.
093 С. Лазарев И К. Ларина - Наш Звездный Час.
094 Е. Анегин - Луна (Radio Version).
095 Ангел А - Мой Герой.
096 Наталья Валевская - День Рождения.
097 Т. Родригез - Слушай Свое Тело!.
098 Виагра - Американская Жена.
099 Dj Slon & Ангел А - Мальчик Сереженька.
100 Фабрика - Черное И Белое.
101 Бандэрос - Адьёс.
102 Ю. Антонов - Под Крышей Дома Твоего (Dj Toll Remix).
103 Гости Из Будущего - Небо И Кровь (Remix).
104 Макsим - Научусь Летать (Виталик Vitamin Remix).
105 Илья И Влади - Лирика.
106 Лилия - Одноклассники.
107 Серебро & Jade Pherson - Опиум (Dj Storm Mash Up).
108 Stereo.Сны - Вспомни Обо Мне.
109 Саша Дит - Я Буду С Тобой.
110 Тимати Feat. Ратмир - Мой Путь.
111 Т9 - Летняя.
112 Тимати - Black Star (Feat. Карина Кокс & И. Крутой).
113 Д. Билан - Как Раньше.
114 Ю. Михальчик - Это Не Любовь.
115 В. Леонтьев - Исчезли Солнечные Дни (Dj Ромео Remix).
116 Dj Шантырь - Зажигай Наташа.
117 Верка Сердючка - Наркотикам - Нет!.
118 White Hot Ice - Растаман (Rastaman) (Ремикс).
119 С. Жуков - Спрячемся С Тобою За Дождем.
120 Верка Сердючка - Наркотикам - Нет! (Налей Мне В Бокал Любовь).
121 Светлана Разина - Где Я.
122 Валерия - Снег.
123 Моральный Кодекс - Где Ты.
124 Павел Воля - Поезда-То.
125 Земфира - Когда Снег Начнется.
126 А. Мугу Feat. Султан Ураган - Черные Глаза (Rnb Mix).
127 В. Меладзе - Вопреки.
128 А. Маршал И А. Стоцкая - Дай Мне.
129 М. Тишман - Стану Твоим Ангелом.
130 Настя Задорожная - Любовь Нелюбовь.
131 Мэй Дэй Feat. Deluxe - Ток.
132 Бордо - Цветные Сны.
133 Dj Bemax & Propeller - А Я Имел Вас Ввиду! (Radio Version).
134 Виагра - Поцелуи.
135 Mr.Credo - Олигарх.
136 Алекса - Придуманный Мир.
137 Краски - Что Же Ты Любовь Так Далеко.
138 В. Меладзе И Т. Богачева - Ветер Перемен.
139 Нэнси - Ночной Вокзал.
140 Бумбокс - Наодинці.
141 Данко - Алло (Disco House Remix).
142 Мика Ньютон - Плачедо Доминго.
143 Tokio - Верю Я.
144 Lama - Тобі Одному.
145 Е. Терлеева - Боюсь.
146 Ю. Паршута - Ищу Тебя.
147 А. Приходько - Вера.
148 Русалеева - Между Нами.
149 Р. Набиев - По Ресторанам.
150 Fm - Любила Ли Я.
151 А. Губин - Лена.
152 Оксана Почепа - Утро Без Тебя (Double Djs Dance Remix 2007).
153 Иракли - Так Не Бывает.
154 В. Меладзе И Н. Приходько - Безответно.
155 Алекса - Твои Глаза.
156 Виагра - My Emancipation.
157 T9 - Ода Нашей Любви.
158 Согдиана - Аладдин.
159 Первый Поворот - Ты Мне Не Нравишься.
160 Божья Коровка - Теплоход 2008.
161 В. Пресняков - Моя Любовь.
162 Иванушки Int. - Иволга.
163 А. Свиридова - Как Же Быть.
164 Ради Славы - Мама.
165 С. Ротару - И Полетим.
166 Ю. Савичева - Никак.
167 Дыши - Точка Отсчета.
168 Maxima - У Раю.
169 Корни - Закрыть Глаза (Original Version).
170 Подъем И Карина М. - Лайди-Лайди.
171 Сказка - День Рождения.
172 Т. Овсиенко - Хобби.
173 Milos - Без Тебя.
174 Вика Пропаганда - Над Моей Землей.
175 Т. Лунева - Одноклассники.
176 H2O - Разорву Я Небо.
177 А-Студио - Бегу К Тебе (Remix).
178 Дискотека Авария - Отцы.
179 Тік - Білі Троянди.
180 Всегда - Дождем Холодным.
181 Митя Фомин (Ex Hi-Fi) - Так Будет.
182 Лигалайз - Жизнь.
183 Rin'go - По Берегу.
184 Nikita - Миссия Невыполнима.
185 Tokio - Мы Будем Вместе.
186 Снежно - Ангел.
187 Бумбокс - Tnt.
188 Фактор-2 - Бедный Человек.
189 А. Винницкая И А. Большой - Осень Золотая.
190 Ломоносов Feat. Triplex - Сердце Пело (Triplex Dance Version).
191 Игра Слов - Я Тобою Любуюсь.
192 Сливки - Летняя Москва.
193 С. Лазарев - Зачем Придумали Любовь (Remix).
194 Фабрика - Мы Такие Разные.
195 Ж. Фриске - Я Была.
196 Максим Лидов - Разбивая Сердца.
197 Лигалайз - Моя Москва.
198 Банд'эрос - Манхэттен (Версия 2008).
199 П. Гриффис - Если Ты Слышишь.
200 Потап И Настя Каменских - Почему Молчишь.

Скачать бесплатно "Отрывайся и танцуй (2009) MP3"
Vip-File - Одним файлом с максимальной скоростью:
http://vip-file.com/download/4298.49436aad...y_2009.rar.html
Letitbit - Одним файлом:
http://letitbit.net/download/4621.49436aad...y_2009.rar.html
Зеркало Uploading.com
http://uploading.com/files/dd4a4mb1/tancuy_2009.rar/

Украинский Шлягер часть 2 (2011)

Весьма украинский Шлягер доля 2 (2011)

Исполнитель: VA
Альбом: Совсем украинский Шлягер доля 2
Жанр: Pop
Год выпуска: 2011
Единица-во композиций: 101
Время звучания: 367 Min
Битрейт: 256 kbps
Объем: 677 Mb

Треклист:
001. Е.Скиданова - Країна Моя
002. С.Весна - Будь Моїм
003. П.Доскоч - Батькова Криниця
004. Н.Валевська - Палала
005. Тік - Весела Пісня
006. Н.Май - Пісня На тему Тата
007. Н.Кадишева І Квартет Гетьман - Моя Рідня
008. Лама - Моє Серце
009. В.Арбуз - Желаю До Марусі
010. Р.Кириченко - Дівочий Сон
011. Влад Дарвин & Alyosha - Ти Найкраща (Fast Version)
012. Н.Шелепницька - Український Рушник
013. А.Заліско - Циганка
014. Б.Сташків І.Лончина - Там За Тином
015. Мандри - Коло Млину
016. С.Весна - Моя Мамо
017. Т. Чирик - Лілея
018. І.Бобул - А Вже Осінь
019. А.Кудлай - Не Журюсь
020. І.Попович - Понад Лугом
021. Анжеліна - Нічков Темнов
022. Поплавський - Сину Мій
023. В.Філеш - В Цьому Не Моя Вина
024. М.Армаш - Мамина Пісня
025. О.Лукашова - Святкова
026. Гурт Капелюхи - Очі Синi
027. С.Весна - Моє Літо
028. С. Гіга - Остання Ніч
029. М.Шпак - Лелека
030. Тік - Сірожине Пірожино
031. Ірина Сказіна - Чорнобривці
032. Мандри - Коханочка
033. Лама - Мені Все-таки Треба
034. Павло Доскоч - Я Їду В Карпати
035. Ніна Матвієнко - Пісня На тему Матір
036. Н.Корольова - Лелеки
037. О.Гаврилюк - Осінь
038. С.Весна - Літній Дощ
039. Д.Корс - Чекатиму
040. Вероніка - Поїхав За Долею
041. О.Віннік - Мої Батьки
042. Андріана - Love Story
043. Океан Єльзи - Я Все-таки Желаю
044. О.Лукашова - Зоря Кохання
045. Потешна Палата - Кришталевий Святилище
046. Мандри - Предание На тему Іванка Та Одарку
047. І.Лончина - Доленька Моя,Щаслива
048. А.Заліско - Цілувала
049. А.Приходько - Мамо
050. Мері - Мерідіани
051. С.Весна - Діти України
052. Андрій Миколайчук - Піду Втоплюся
053. Тік - Свєта
054. Лама - Знаєш Як Болить
055. П.Доскоч - Весілля На Волині
056. Platina - Білет-Кіхотя
057. І.Попович - Карпатський Край
058. Приятеля Ріка - Все-таки Недостаточно Здесь Тебе
059. І.Балабай - Ой,Ві3
060. Океан Єльзи - Більше Для Нас
061. С.Весна - А Сніг Летів
062. І.Бобул - Не Забувай
063. Мандри - Орися
064. Н.Май - Пролітають Роки
065. А.Князь - Моя Країна
066. В.Куртяк - Нерозгадані Світи
067. В.Гуменчук Та Н.Мельник - Очі Закоханих
068. Поплавський - Кропива
069. Ната - Лі Я Падаю З Неба
070. І. Юрковський - Для Мене
071. Мандри - Романсеро На тему Ніжну Королеву
072. Андріана - Така Історія
073. С.Весна - Потічок
074. Скрябін - Випускний
075. Тік - Вчителька
076. Лама - Лівсе-таки
077. П.Доскоч - У Вишневому Саду
078. Р.Кириченко - Мамина Вишня
079. Ю.Антипенко - Мелодія Кохання
080. С.Гіга - Ваше Пресвітлосте Дамо
081. Н.Бунь - Діти Мої Діти
082. Тнм Конго - Гранули
083. О.Пономарьов - Любиш Ти Мене
084. С.Весна - Весна
085. М.Гнатюк - Все Буде Добре
086. А.Кудлай - Червоні Вишні
087. О.Гаврилюк - Теща
088. D.Lemma - Думи Мої
089. І.Попович Іванка - Горянка
090. М.Армаш - Без Тебе
091. А.Миколайчук - Підпільник Кіндрат
092. Е.Скиданова - Не Питай
093. Іво Бобул - А Було Колись
094. Tik - Чоловіче Щастя
095. С.Весна - Чекання Любові
096. Мандри - Проезжая часть
097. Анжеліна - 3 Троянди
098. Лама - Тримай
099. П.Доскоч - Пшениця Колоситься
100. В.Білоножко - Пані Та Панове

+ Bonus
Влад Дарвин & Alyosha - Ти Найкраща (Slow Version)

Скачать: VA - Несколько украинский Шлягер доля 2 2011

Украинский Шлягер часть 2 (2011)

Подлинно украинский Шлягер интенсивно часть 2 (2011)

Исполнитель: VA
Альбом: Идеально украинский Шлягер доля 2
Жанр: Pop
Год выпуска: 2011
Единица-во композиций: 101
Время звучания: 367 Min
Битрейт: 256 kbps
Объем: 677 Mb

Треклист:
001. Е.Скиданова - Країна Моя
002. С.Весна - Будь Моїм
003. П.Доскоч - Батькова Криниця
004. Н.Валевська - Палала
005. Тік - Весела Пісня
006. Н.Май - Пісня На тему Тата
007. Н.Кадишева І Квартет Гетьман - Моя Рідня
008. Лама - Моє Серце
009. В.Арбуз - Желаю До Марусі
010. Р.Кириченко - Дівочий Сон
011. Влад Дарвин & Alyosha - Ти Найкраща (Fast Version)
012. Н.Шелепницька - Український Рушник
013. А.Заліско - Циганка
014. Б.Сташків І.Лончина - Там За Тином
015. Мандри - Коло Млину
016. С.Весна - Моя Мамо
017. Т. Чирик - Лілея
018. І.Бобул - А Вже Осінь
019. А.Кудлай - Не Журюсь
020. І.Попович - Понад Лугом
021. Анжеліна - Нічков Темнов
022. Поплавський - Сину Мій
023. В.Філеш - В Цьому Не Моя Вина
024. М.Армаш - Мамина Пісня
025. О.Лукашова - Святкова
026. Гурт Капелюхи - Очі Синi
027. С.Весна - Моє Літо
028. С. Гіга - Остання Ніч
029. М.Шпак - Лелека
030. Тік - Сірожине Пірожино
031. Ірина Сказіна - Чорнобривці
032. Мандри - Коханочка
033. Лама - Мені Все-таки Треба
034. Павло Доскоч - Я Їду В Карпати
035. Ніна Матвієнко - Пісня На тему Матір
036. Н.Корольова - Лелеки
037. О.Гаврилюк - Осінь
038. С.Весна - Літній Дощ
039. Д.Корс - Чекатиму
040. Вероніка - Поїхав За Долею
041. О.Віннік - Мої Батьки
042. Андріана - Love Story
043. Океан Єльзи - Я Все-таки Желаю
044. О.Лукашова - Зоря Кохання
045. Потешна Палата - Кришталевий Святилище
046. Мандри - Предание На тему Іванка Та Одарку
047. І.Лончина - Доленька Моя,Щаслива
048. А.Заліско - Цілувала
049. А.Приходько - Мамо
050. Мері - Мерідіани
051. С.Весна - Діти України
052. Андрій Миколайчук - Піду Втоплюся
053. Тік - Свєта
054. Лама - Знаєш Як Болить
055. П.Доскоч - Авторитетілля На Волині
056. Platina - Білет-Кіхотя
057. І.Попович - Карпатський Край
058. Приятеля Ріка - Все-таки Мало Здесь Тебе
059. І.Балабай - Ой,Ві3
060. Океан Єльзи - Більше Для Нас
061. С.Весна - А Сніг Летів
062. І.Бобул - Не Забувай
063. Мандри - Орися
064. Н.Май - Пролітають Роки
065. А.Князь - Моя Країна
066. В.Куртяк - Нерозгадані Світи
067. В.Гуменчук Та Н.Мельник - Очі Закоханих
068. Поплавський - Кропива
069. Ната - Лі Я Падаю З Неба
070. І. Юрковський - Для Мене
071. Мандри - Романсеро На тему Ніжну Королеву
072. Андріана - Така Історія
073. С.Весна - Потічок
074. Скрябін - Випускний
075. Тік - Вчителька
076. Лама - Лівсе-таки
077. П.Доскоч - У Вишневому Саду
078. Р.Кириченко - Мамина Вишня
079. Ю.Антипенко - Мелодія Кохання
080. С.Гіга - Ваше Пресвітлосте Дамо
081. Н.Бунь - Діти Мої Діти
082. Тнм Конго - Гранули
083. О.Пономарьов - Любиш Ти Мене
084. С.Весна - Весна
085. М.Гнатюк - Все Буде Добре
086. А.Кудлай - Червоні Вишні
087. О.Гаврилюк - Теща
088. D.Lemma - Думи Мої
089. І.Попович Іванка - Горянка
090. М.Армаш - Без Тебе
091. А.Миколайчук - Підпільник Кіндрат
092. Е.Скиданова - Не Питай
093. Іво Бобул - А Було Колись
094. Tik - Чоловіче Щастя
095. С.Весна - Чекання Любові
096. Мандри - Проезжая часть
097. Анжеліна - 3 Троянди
098. Лама - Тримай
099. П.Доскоч - Пшениця Колоситься
100. В.Білоножко - Пані Та Панове

+ Bonus
Влад Дарвин & Alyosha - Ти Найкраща (Slow Version)

Скачать: VA - Необычайно украинский Шлягер добросовестно часть 2 2011

Уже нашли

копия паспорта рф фото,копия паспорта рф,заверенная копия паспорта рф,скачать игру бесплатно майнкрафт,скачать игру бесплатно майнкрафт на компьютер,скачать игры бесплатно майнкрафт 1 5 2,скачать игру бесплатно майнкрафт 1 5 2 с торрента,скачать игру бесплатно майнкрафт на андроид,скачать игру бесплатно майнкрафт на планшет,скачать игры бесплатно майнкрафт,скачать игру бесплатно майнкрафт 1 5 2,скачать игру бесплатно майнкрафт 1 4 7,скачать игру бесплатно майнкрафт 1 6 2,разоблачить измену жены,разоблачение измены жены,кроссворд по электростатике,массаж внутренних органов скачать,скачать opera на пк 2014,скачать опера на пк 2014,скачать opera на пк бесплатно,скачать опера на пк 2016,скачать opera на пк 2015,одноклассники полная версия поиск людей,одноклассники полная версия добро пожаловать,скачать вк мьюзик на ноутбук,сикисима атака титанов,сикисима,сикисима броненосец,сикисима википедия