ТіК - ЛiтераDура - Тихий (2007/2008/MP3)


ТіК - ЛiтераDура - Тихий (2007/2008/MP3)


Исполнитель: ТіК
Альбом: ЛiтераDура - Тихий
Год: 2007 - 2008
Жанр: Pop-Folk, рок
Язык: украинский
Колличество треков: 24
Битрейт: 320kbit, 48000Hz Stereo
Размер: 168.6 MB


Треклист:

ЛiтераDура
1. SOSюра
2. Вчителька
3. Олені (+ "Ляпіс Трубєцкой")
4. АЛКОголізм
5. Сіржант
6. Ноябр
7. ЗАГРЕБЕ-льний
8. Баби
9. Апрєль
10. Очі (Ти ховаєшся в снах)
11. Дєцкіє ігри

Тихий
01.Ой , піду я на гору крутую
02.Пісня про капєц
03.Білі троянди
04.Сінєглазочка
05.Good-bye,Girls
06.Пісня про воно
07.ЕРЕНБІ
08.Свєта
09.В День Народження
10.Guests
11.Ukrainian фолк-панк
12.Happy New Year
13.Олені RMX


ТіК - ЛiтераDура - Тихий (2007/2008/MP3)

Скачать: "ТіК - ЛiтераDура - Тихий (2007/2008/MP3)"

Сборник - Хіти української естради 50-х років (2005)

Сборник - Хіти української естради 50-х років (2005)

Исполнитель: VA
Наименование диска: Хіти української естради 50-х років
Жанр: Pop,Ретро
Год Выпуска: 2005
Число треков: 21
Время Звучания: 01:11:04
Формат | Качество: MP3 | 256kbps
Размер файла: 136,78MbТреклист:
01. Комплекс Українського радіо п/к Іллі Островського - Київський вальс
02. Юлія Пєшковська - Троянди на пероні
03. Микола Кондратюк - Пісня на тему вчительку
04. Елеонора Яроцька - Білі ночі з кінофільму «Командир корабля»
05. Олександр Таранець - Пісня на тему щастя
06. Юлія Аполькова - Ми підем, де трави похилі
07. Костянтин Силантьєв та капела бандуристів - Верховино, мати моя
08. Н. Павленко, В. Третьякова, Т. Поліщук - Гуцулка Ксенія
09. Сергій Козак - Прощальна
10. Галина Прокопенко - Не заявлю вам хто такий
11. Буковинський анс. Пісні й танцю п/к Г. Реутського - Іде весна над нивами
12. Тамара Залевська та хор п/к Г. Верьовки - Шахтарочка
13. Xорова капела Українського радіо - Любов моя
14. О.Фоменко та О. Кіроян - Вальс кохання
15. Дмитро Гнатюк - Пісня з полонини
16. М. Байко, Р. Коробкіна, Н. Фоменко, О. Ніколишина - Коли уснали сині гори
17. Олександр Скачко - Може, я тебе вигадав
18. Оркестр п/к Василя Петруся - Білі троянди
19. Сергій Козак, Микола Фокін - Ти – любов моя з кінофільму «Доля Марини»
20. Капела «Думка», Петро Кучмій та Анатолій Бойко - Колгоспний вальс
21. Хор Григорія Верьовки - І в Вас, і в нас
Скачать музыку Сборник - Хіти української естради 50-х років (2005)

Тік - Дискографія (2007-2008)

Тік - Дискографія (2007-2008)

Исполнитель: Тік
Наименование диска: Дискографія(2007-2008)
Жанр: панк-рок, фольк-рок, етно-рок
Год Выпуска: 2011
Число треков: 28
Время Звучания: 01:33:03
Формат | Качество: APE, FLAC, MP3 (бонус) | LossLess + 128-320kbps
Размер файла: 576.39Mb


Історія гурту
...Одного дня року 2000 в гуртожитку № 1 Вінницького иногда державного воспитательічного університету Віктор Бронюк (учащийся ВУза-історик) та Денис Репей (музпедівець) затеяли створити музичний колектив з робочою назвою "Т.І.К." ("Тверезість і культура" – прикольна назва та і зі змістом). Однак, нічого серйозного з цього не вийшло, бо багато часу відбирав процес навчання та парубоча юність... Свої пісні хлопці презентували під гітару на студентських застільних зібраннях, де одразу здобували або схвалення, або критику друзів...

2003 р., коли закінчилось навчання в університеті та розпочалось "буденне доросле" життя, в якому жвавості та колориту стало менше, ніж у студентському, хлопці аби остаточно не "засохнути" вирішили вечорами збиратися щоб пограти і поспівати у единицаі друзів. Місцем зустрічі стало ПТУ 19, в якому Костя Терепа працював художнім керівником. Згодом, зібравши набор тамбурів, до колективу приєднався Сашко Філінков – це вже була справжня "Ліверпульська четвірка" з антикварними інструментами та величезним бажанням творити щось нове. Віктор Бронюк (вокал і баян), Денис Репей (бас), Костя Терепа (гітара), Сашко Філінков (барабани) – у этому складі гурт энергично працював до осені 2004 р.

Тільки навесні 2005 р. хлопці остаточно зрозуміли, що музика в їхньому житті дещо більше, ніж просто студентська розвага, і відновили репетиції. Саме тоді розпочалась офіційна історія гурту. Випадково на 1 з этих репетицій потрапив молодий продюсер Олег Збаращук. Його реакція на творчість музикантів була негативною, однак зацікавило те, що це було дещо нове, трохи не схоже на загальноприйняті музично-стильові шаблони. Тому вирішив запропонувати "Т.І.К." слухачам – і вже 2 червня "Т.І.К." вийшов на сцену вінницького ККЗ "Райдуга" розігрівати публіку перед виступом гурту "Таліта Кум". Дебют виявився вдалим і саме цей день – 2 червня – вважається Днем народження гурту "Т.І.К." Після серйозної розмови з Олегом Збаращуком було прийняте рішення на тему співпрацю. При можливості гурт виступав на загальноміських заходах і паралельно вів плідну роботу над розширенням свого репертуару.

Восени 2005 р. в колектив прийшов новий учасник Юра Марцинюк, який підсилив звучання клавішними та саксофоном. Було проведено першу фото-сесію та зроблено перший демо-запис колективу, що потрапив до рук Віталія Телезина, який і погодився записувати гурт. З колективу за власним бажанням іде гітарист Костя Терепа і під час виступу в Новорічну ніч на слишком центральному майдані Вінниці на гітарі грав приятель колективу – Сашко Пінчук.

У 2006 рік "Т.І.К." вступив із двома задачами: – потрібен був гітарист і потрібна була нова репетиційна база. Новим місцем розташування колективу став міський турклуб "Меркурій", а також з'явився новий гітарист – Сергій Олійник. А далі — знову репетиції, робота над новими піснями, і итогом цього став запис демо-версій трьох пісень "Олені", "Сосюра" та "Вчителька" на студії Віталія Телезина "211". 1 квітня "Т.І.К." виступив у Одесі на щорічній "Юморині". На квітень-травень 2006 р. було заплановано шість выступлениеів у різних містах України. Але з гурту іпить бас гітарист Денис Репей та клавішник і саксофоніст Юрій Марцинюк. Це викликало совсем великий збій у намерениях колективу, адже із першого складу залишилось лише двоє його учасників - Віктор Бронюк та Сашко Філінков. Звичайно, було важко, але зупинятися ніхто не збирався: далі пішли оголошення, кастинги, проби, нерви і на початок травня був уже новий "Т.І.К.": бас гітару взяв у руки Сергій Федчишин, за клавішними став Женя Зиков і новинкою була поява в колективі трубача Яна Нікітчука. Лише місяць щоденних репетицій і вже 26 травня у Житомирі відбувся дебют оновленого складу. Влітку учасники гурту вперто працювали над першим дебютним альбомом "ЛітераДура". 24 вересня спільна робота "Т.І.К.а" та "Ляпіса Трубєцкого" - "Олені" вийшла у національну счастливіоротацію, а вже 5-6 жовтня на кіностудії ім. О.П.Довженка протекали зйомки відеокліпа цієї пісні, який побачив світ 12 листопада 2006 р. "Т.І.К." і надалі продовжував наполегливо працювати на студії "211". Крок за кроком, пісня за піснею, писався альбом, який планувалось закінчити в немного лютому 2007 р., але творчий процес затягнувся до квітня. В цей час на телеекранах з'являється нова відео робота гурту на пісню "Вчителька" (режисер – Любовь3 Веркуліч, оператор – Дмитро Яшенков).

27 травня 2007 р. в київському клубі "Диктатор" "Т.І.К." презентував свій дебютний альбом "ЛітераИдиотка", до якого увійшло 11 пісень та 2 бонусних відео. І почалося - концерти, фестивалі, ротації нових пісень з дебютного альбому. Протягом літа хлопці дали більше 50-ти выступлениеів в тому числі двічі у Польщі (Кельце, Гдиня). 24 серпня 2007 р. музиканти виступили на фестивалі "День Незалежності з Махном", організатори якого - мистецьке об'єднання "Остання Барикада" - нагородили гурт премією "Махновське відкриття року". На початку листопада гурт презентує своє третє відео на пісню "Апрєль", і починає ретельно готуватися до всеукраїнського туру. Репетиції та постійні концерти додали хлопцям впевненості у власних силах і вже у совсем лютому 2008 р. виходить сингл та відео на пісню "Прощайте, дівчата" яка і стала лейтмотивом повноцінного турне. 11 березня 2008 р. "Т.І.К." розпочинає Всеукраїнський тур "Байки на тему Оленів" у рідній Вінниці. За 2 місяці хлопці дали 35 выступлениеів у 27-ми містах України і перервали своє тріумфальне турне лише один - 20 березня, коли отримали музичний приз в одній з 8 номінацій Першої Музичної Джем-FM-Премії "НеПопса" під назвою "Кращий дебют 2007 року". Закінчився тур 1 травня 2008 р. на фестивалі "Таврійські Ігри", де "Т.І.К." виступив на основній сцені з повноцінною сольною програмою (здесь вони вперше виконали пісню "Білі Троянди" та презентували відео на пісню "Сосюра").

2 червня 2008 р. хлопці "Тверезо і Культурно" відсвяткували третю річницю колективу і прийняли рішення присвятити літо і концертній діяльності, і запису иного альбому. Вже 28 липня студія Віталія Телезіна "211" гостинно відкриває свої двері для реалізації всіх творчих задумів Віктора Бронюка, але це не заважає Віктору зробити важливий крок у особистому житті: він одружується і під час авторитетілля команда Романа Веркулича знімає кліп на композицію "Білі Троянди". 25 вересня 2008 р. українські меломани отримали у подарунок другий альбом гурту під назвою "тиХИЙ" із 13-ма треками. У листопаді світ побачив нове відео на пісню "Свєта", режисером якого став Алан Бадоєв. А продюсер гурту незважаючи на фінансову кризу почав готуватися до иного Всеукраїнського Туру гурту "Т.І.К." під назвою "тиХИЙ", який став найгучнішою подією весни 2009 р. в українському шоу-бізі. Антикризові концерти пройшли у 50-ти містах України і стали справжнім святом для шанувальників гурту. У київському Палаці Спорту 31 березня 2009 р. "Т.І.К." зібрав більше 7 тисяч глядачів (це рекордний показник для зірок української естради за останні 5 років). Після туру, незважаючи на щільний гастрольний графік, хлопці випускають "концертний" кліп на пісню "Ще НВУ" і вже наприкінці літа презентують нову скандальну відео роботу "Сірожине Пірожине" (режисер – Алан Бадоєв).

Історія твориться кожного дня, кожного дня ТІК оперативно творить і працює для вас...

Т.І.К.:
Віктор Бронюк – вокал, баян
Олександр Пінчук – гітара
Олександр Філінков – барабани
Олексій Ліманець – бас-гітара
Євген Зиков – клавішні
Ян Нікітчук – труба
Сергій Шамрай – тромбон
Треклист:
Трек-листи:
2007 - ЛiтераDура
01 - SOSюра - 3:21
02 - Вчителька - 3:23
03 - Олені (feat Ляпіс Трубєцкой) - 2:52
04 - АЛКОголізм - 2:49
05 - Сіржант - 3:10
06 - Ноябр - 3:26
07 - ЗАГРЕБЕ-льний - 2:22
08 - Баби - 2:51
09 - Апрєль - 3:31
10 - Очі (Ти ховаєшся в снах) - 2:33
11 - Дєцкіє ігри - 2:29
2008 - Изредка тихий
01. Ой, піду я на гору крутую (за участю вокального комплексу "Соколова")
02. Пісня на тему капєц
03. Білі троянди
04. Сінєглазочка
05. Good bye, girls
06. Пісня на тему воно
07. ЕРЕНБІ
08. Свєта
09. В День Народження
10. Guests
11. Ukrainian фолк-панк
12. Happy New Year
13. Олені (remix)
Бонус
1. ТІК - Ще НВУ (Не вмерла Україна)
2. ТІК - Весела пісня
3. ТІК - Чоловіче щастя
4. ТІК - Для мами
5. Тік - Сірожине Пірожине
Скачать музыку Тік - Дискографія (2007-2008)

ТиК - Полная коллекция хитов (2012)

ТиК - Несколько полная собрание бестселлеров (2012)

Исполнитель: ТиК
Альбом: Абсолютная собрание бестселлеров
Жанр: Pop
Год выпуска: 2012
Единица-во композиций: 39
Время звучания: 122 Min
Битрейт: 320 kbps
Объем: 294 Mb

Треклист:
02. Ой пiду я на гору крутую
03. Весела пiсня
04. Вчителька
05. Пiсня на тему капeц
06. Сiрожине пiрожине
07. Бiлi троянди
08. ТiК & Ляпiс Трубецький - Оленi
09. Памаранчевi сни
10. АЛКО голiзм
11. Сiнeглазочка
12. Гуляй, народ!
13. Good-bye, girls
14. Сiржант
15. Для мами
16. Ноябр
17. Пiсня на тему воно
18. Чоловiче щастя
19. ЕРЕНБi
20. ЗАГРЕБЕ-льний
21. Мiську, вважай!
22. Баби
23. Свeта
24. Не цiлуй
25. Апрель
26. В День народження
27. Вiнницька полька
28. Guests
29. Очi (Ти ховаeшся в снах)
30. Зелене листя
31. Ukrainian фолк-панк
32. Децкie iгри
33. Ще НВУ
34. Happy New Year
35. Свeта rmx
36. Оленi RMX
37. Чоловiче щастя rmx
38. Сiрожине пiрожине rmx
39. Тиха rmx

Скачать: ТиК - Абсолютная собрание бестселлеров 2012

ТиК - Полная коллекция хитов (2012)

ТиК - Иногда полная собрание бестселлеров (2012)

Исполнитель: ТиК
Альбом: Абсолютная собрание бестселлеров
Жанр: Pop
Год выпуска: 2012
Единица-во композиций: 39
Время звучания: 122 Min
Битрейт: 320 kbps
Размер: 294 Mb

Треклист:
02. Ой пiду я на гору крутую
03. Весела пiсня
04. Вчителька
05. Пiсня на тему капeц
06. Сiрожине пiрожине
07. Бiлi троянди
08. ТiК & Ляпiс Трубецький - Оленi
09. Памаранчевi сни
10. АЛКО голiзм
11. Сiнeглазочка
12. Гуляй, народ!
13. Good-bye, girls
14. Сiржант
15. Для мами
16. Ноябр
17. Пiсня на тему воно
18. Чоловiче щастя
19. ЕРЕНБi
20. ЗАГРЕБЕ-льний
21. Мiську, вважай!
22. Баби
23. Свeта
24. Не цiлуй
25. Апрель
26. В День народження
27. Вiнницька полька
28. Guests
29. Очi (Ти ховаeшся в снах)
30. Зелене листя
31. Ukrainian фолк-панк
32. Децкie iгри
33. Ще НВУ
34. Happy New Year
35. Свeта rmx
36. Оленi RMX
37. Чоловiче щастя rmx
38. Сiрожине пiрожине rmx
39. Тиха rmx

Скачать: ТиК - Несколько полная собрание бестселлеров 2012

Весільний коктейль - Краще

Весільний коктейль - Краще


Категория: Сборник
Название альбома: Весільний коктейль - Краще
Жанр: popfolk
Время звучания: 06: 40 :00
Кол - во композиций: 100
Формат|Качество: MP3 160 kbps
Размер: 476 Мб

Содержание:
* 01. Ти і я
* 02. Айстри
* 03. Як би була знала
* 04. Підманула
* 05. Ой дубе мій, дубе
* 06. Несе Галя Бодю
* 07. Іванко-баламут
* 08. Ромашки білі
* 09. Ой чий то кінь стоїть
* 10. Сині волошки
* 11. Теплий дощ
* 12. Вітер
* 13. Падав дощ
* 14. Залишись зі мною
* 15. На горі стовпи
* 16. Ой біда подруженьки
* 17. Береги
* 18. Я вас всіх провчу
* 19. Тече вода
* 20. Листи
* 21. Ніжні очі
* 22. Червоні яблука
* 23. Пахнуть квіти медом
* 24. Запитаю
* 25. На забаві
* 26. Шалава
* 27. А калина
* 28. В чому я помилився
* 29. Говорять всі
* 30. Дві зорі
* 31. У горах татрах
* 32. Кольоровий сон
* 33. Під вербою
* 34. Зоряно
* 35. На морі
* 36. Ой летіли гусоньки
* 37. Біла хмара, чорна хмара
* 38. Соловей ще бачить
* 39. Ти не прийдеш
* 40. А ні бе
* 41. Це є кохання
* 42. Сиджу я край віконечка
* 43. Повернись
* 44. Запроси на танець
* 45. Намалюю
* 46. Ще день пройде
* 47. А я лечу
* 48. Я кохала
* 49. В чому річ
* 50. Любиш - не любиш
* 51. У нашім вулику
* 52. Ніченька-циганка
* 53. Поїзди
* 54. Іванко
* 55. Не забуду
* 56. Ой, там, на горі
* 57. Білі метілі
* 58. Черемшина
* 59. Грай, гітаро
* 60. Любов
* 61. Кохання звабить нас
* 62. Хай тужить серце
* 63. Поцілунок
* 64. Золоті яєчка
* 65. Не прощаюсь
* 66. Втрачене кохання
* 67. Жаданий гість
* 68. Школа
* 69. Догорає любов
* 70. Листя
* 71. Украдене щастя
* 72. Галя
* 73. Почуття
* 74. Холод
* 75. Невезуча
* 76. Ой ти, Марічко
* 77. Біля млина
* 78. Якщо ти кохаєш
* 79. Троянди
* 80. Прости
* 81. Чуєш, перейду
* 82. В 16 юних літ
* 83. Прийде зима
* 84. Зорі
* 85. Неспокійна річка
* 86. Дощі і сльози
* 87. Розлука
* 88. Сивий коню
* 89. Це давно було
* 90. Ось і все
* 91. Усе змінилось
* 92. Ішов козак з патиком
* 93. Про пісню
* 94. Кохання
* 95. Ні, не забуду
* 96. Осінь
* 97. Ще недано це було
* 98. Я повернусь
* 99. Нині весілля
* 100. Наречена
Скачать Весільний коктейль - Краще


Отрывайся и танцуй (2009) MP3

Отрывайся и танцуй (2009) MP3

Категория: Сборник
Название диска: Отрывайся и танцуй 2009
Жанр: Поп
Год выпуска: 2009
Количество треков: 200
Формат|Качество: mp3 | 128 kbps
Размер файла: 695 Mb

Треклист:
001 Поющие Трусы - Чёрный Пудель.
002 Вирус - Навстречу Лету.
003 Ани Лорак - Идеальный мир.
004 Tik - Сірьожине Пірожине.
005 Стася - Зачем Топтать Мою Любовь (Black House Mix).
006 Влад Чехов - Фотография Любви.
007 Николай Басков И Оксана Федорова - Права Любовь.
008 Ольга Русецкая - Хочу Быть С Тобой.
009 Горячий Шоколад - Немного Перца (Russo-Turisto Version).
010 Mr.Credo - Песня Про Попы (Rasta Mix 2009).
011 Леприконсы - По Проводам.
012 Polinkinpark - Ла-Ла-Ла.
013 Женя Тополь - Давным Давно.
014 Пара Нормальних - Скандал.
015 Тина Кароль - Не Бойся.
016 Фабрика - Облако Волос.
017 Сергей Кот & Lightbeat - Раскачиваясь.
018 Олеся Астапова - Я Люблю Тебя.
019 Технология - Дивный Новый Мир.
020 Респект - Мальдивы.
021 Тимур И Макс Лоренс - Южное Море.
022 Анжелика Варум - Если Он Уйдет.
023 Слава - Крик Души Моей.
024 Prozet - Сердце.
025 Макс Барских - Розовые Очки(Bemax Remix).
026 Анастасия Приходько - Группа Крови(Кино).
027 Гайтана Feat. Чп - Люби Меня.
028 Неангелы - Красная Шапочка(Демо).
029 Виа Гра - Мечтай(New 2009)(Live).
030 A-Via Feat. А.Рибак - Сказка (Рус).
031 Григорий Лепс - Я Тебя Не Люблю.
032 Андрей Шатров - Лето Для Двоих.
033 Бумбокс - Полина.
034 Технология - Поезд На Ленинград(New Version).
035 Ярослав Князєв - Ні Я Не Знаю.
036 Олег Газманов - Измерение Жизни.
037 Александр Рыбак - Fairytale(Eurovision 2009).
038 Джанго - Ты Люби Меня Просто Так.
039 Рома Жуков - Давайте Вместе.
040 Балаган Лимитед И Органическая Леди - Сон Мой.
041 Инна & Dj Raimon - Hot(Russion Version Remix 2009)Mp3..
042 Нон-Стоп - Я На Всё Согласна(Remix).
043 Настя Задорожная - Любовь-Нелюбовь.
044 Briz - Детка.
045 Варвара Комиссарова - Алло, Ку-Ку.
046 Арина Домски - Не Ангел.
047 Лена Валевская - Бабочка.
048 Елена Неклюдова - Танго.
049 Ассорти - Димка-Невидимка.
050 Арина И Размер Project - Где-То.
051 Лера Козлова - Последний Звонок(Экс Ранетка).
052 Вова Дантес И Вадим Олейник - Оля.
053 Бархат Feat. Звонкий - Параллельная.
054 Поющие Трусы - Пластический Хирург.
055 Xs - Силиконовые Мозги.
056 А. Панайотов - Superhero.
057 Centr И Баста - Город Дорог.
058 Hi-Fi - Нам Пора (Radio Edit).
059 Тату - Не Жалей.
060 Потап - Один За Всех.
061 Макс Барских - С...Любовь (Сердце Любовь).
062 Л. Голубева - People (Ver. 2.0).
063 Валерия - Wild (Ian Carey Remix).
064 Тимати - Forever (Feat. Mario Winnans).
065 Dj Piligrim - Ты Меня Забудь (Original Version).
066 Лиза - Не С Тобой (Remix).
067 Кристина - Я Не Для Него Теперь (Sandrique Remix).
068 Н. Тумшевиц - Dynamite (Remix).
069 Натали - Первый Луч.
070 Д. Билан - Где Же Ты Была.
071 Вирус - Навстречу Лету (Feat. Arthur Project).
072 Polaki - Затерянный Остров.
073 Тигра - Тусим.
074 Dana - Не Грусти.
075 Отпетые Мошенники - Колледж.
076 Timati Feat. Mario Winnans - Forever.
077 Смысловые Галлюцинации - Сладкая Веселая Жизнь.
078 White Hot Ice - Ангел.
079 Н. Борзов - Подари Мне Грусть Свою.
080 С. Разина - Ночь.
081 Кристина Орбакайте - Догони.
082 Тік - Білі Троянди.
083 Челси - Не Хватает Твоих Глаз.
084 Виагра Feat. Тнмк - I Don`t Want A Man.
085 Ангел-А - Фараон.
086 С. Ротару - Какая На Сердце Погода.
087 И. Дубцова - Переживу (Да!).
088 Vinky - Хочу Любви.
089 Т. Повалий - Наказаны Любовью.
090 Мобильные Блондинки - А Что Я Такого Сказала.
091 Аркадий Грек - Душистый Май.
092 А. Маршал И В. Быков - Назову Тебя Облаком.
093 С. Лазарев И К. Ларина - Наш Звездный Час.
094 Е. Анегин - Луна (Radio Version).
095 Ангел А - Мой Герой.
096 Наталья Валевская - День Рождения.
097 Т. Родригез - Слушай Свое Тело!.
098 Виагра - Американская Жена.
099 Dj Slon & Ангел А - Мальчик Сереженька.
100 Фабрика - Черное И Белое.
101 Бандэрос - Адьёс.
102 Ю. Антонов - Под Крышей Дома Твоего (Dj Toll Remix).
103 Гости Из Будущего - Небо И Кровь (Remix).
104 Макsим - Научусь Летать (Виталик Vitamin Remix).
105 Илья И Влади - Лирика.
106 Лилия - Одноклассники.
107 Серебро & Jade Pherson - Опиум (Dj Storm Mash Up).
108 Stereo.Сны - Вспомни Обо Мне.
109 Саша Дит - Я Буду С Тобой.
110 Тимати Feat. Ратмир - Мой Путь.
111 Т9 - Летняя.
112 Тимати - Black Star (Feat. Карина Кокс & И. Крутой).
113 Д. Билан - Как Раньше.
114 Ю. Михальчик - Это Не Любовь.
115 В. Леонтьев - Исчезли Солнечные Дни (Dj Ромео Remix).
116 Dj Шантырь - Зажигай Наташа.
117 Верка Сердючка - Наркотикам - Нет!.
118 White Hot Ice - Растаман (Rastaman) (Ремикс).
119 С. Жуков - Спрячемся С Тобою За Дождем.
120 Верка Сердючка - Наркотикам - Нет! (Налей Мне В Бокал Любовь).
121 Светлана Разина - Где Я.
122 Валерия - Снег.
123 Моральный Кодекс - Где Ты.
124 Павел Воля - Поезда-То.
125 Земфира - Когда Снег Начнется.
126 А. Мугу Feat. Султан Ураган - Черные Глаза (Rnb Mix).
127 В. Меладзе - Вопреки.
128 А. Маршал И А. Стоцкая - Дай Мне.
129 М. Тишман - Стану Твоим Ангелом.
130 Настя Задорожная - Любовь Нелюбовь.
131 Мэй Дэй Feat. Deluxe - Ток.
132 Бордо - Цветные Сны.
133 Dj Bemax & Propeller - А Я Имел Вас Ввиду! (Radio Version).
134 Виагра - Поцелуи.
135 Mr.Credo - Олигарх.
136 Алекса - Придуманный Мир.
137 Краски - Что Же Ты Любовь Так Далеко.
138 В. Меладзе И Т. Богачева - Ветер Перемен.
139 Нэнси - Ночной Вокзал.
140 Бумбокс - Наодинці.
141 Данко - Алло (Disco House Remix).
142 Мика Ньютон - Плачедо Доминго.
143 Tokio - Верю Я.
144 Lama - Тобі Одному.
145 Е. Терлеева - Боюсь.
146 Ю. Паршута - Ищу Тебя.
147 А. Приходько - Вера.
148 Русалеева - Между Нами.
149 Р. Набиев - По Ресторанам.
150 Fm - Любила Ли Я.
151 А. Губин - Лена.
152 Оксана Почепа - Утро Без Тебя (Double Djs Dance Remix 2007).
153 Иракли - Так Не Бывает.
154 В. Меладзе И Н. Приходько - Безответно.
155 Алекса - Твои Глаза.
156 Виагра - My Emancipation.
157 T9 - Ода Нашей Любви.
158 Согдиана - Аладдин.
159 Первый Поворот - Ты Мне Не Нравишься.
160 Божья Коровка - Теплоход 2008.
161 В. Пресняков - Моя Любовь.
162 Иванушки Int. - Иволга.
163 А. Свиридова - Как Же Быть.
164 Ради Славы - Мама.
165 С. Ротару - И Полетим.
166 Ю. Савичева - Никак.
167 Дыши - Точка Отсчета.
168 Maxima - У Раю.
169 Корни - Закрыть Глаза (Original Version).
170 Подъем И Карина М. - Лайди-Лайди.
171 Сказка - День Рождения.
172 Т. Овсиенко - Хобби.
173 Milos - Без Тебя.
174 Вика Пропаганда - Над Моей Землей.
175 Т. Лунева - Одноклассники.
176 H2O - Разорву Я Небо.
177 А-Студио - Бегу К Тебе (Remix).
178 Дискотека Авария - Отцы.
179 Тік - Білі Троянди.
180 Всегда - Дождем Холодным.
181 Митя Фомин (Ex Hi-Fi) - Так Будет.
182 Лигалайз - Жизнь.
183 Rin'go - По Берегу.
184 Nikita - Миссия Невыполнима.
185 Tokio - Мы Будем Вместе.
186 Снежно - Ангел.
187 Бумбокс - Tnt.
188 Фактор-2 - Бедный Человек.
189 А. Винницкая И А. Большой - Осень Золотая.
190 Ломоносов Feat. Triplex - Сердце Пело (Triplex Dance Version).
191 Игра Слов - Я Тобою Любуюсь.
192 Сливки - Летняя Москва.
193 С. Лазарев - Зачем Придумали Любовь (Remix).
194 Фабрика - Мы Такие Разные.
195 Ж. Фриске - Я Была.
196 Максим Лидов - Разбивая Сердца.
197 Лигалайз - Моя Москва.
198 Банд'эрос - Манхэттен (Версия 2008).
199 П. Гриффис - Если Ты Слышишь.
200 Потап И Настя Каменских - Почему Молчишь.

Скачать бесплатно "Отрывайся и танцуй (2009) MP3"
Vip-File - Одним файлом с максимальной скоростью:
http://vip-file.com/download/4298.49436aad...y_2009.rar.html
Letitbit - Одним файлом:
http://letitbit.net/download/4621.49436aad...y_2009.rar.html
Зеркало Uploading.com
http://uploading.com/files/dd4a4mb1/tancuy_2009.rar/

Украинский Шлягер часть 2 (2011)

Весьма украинский Шлягер доля 2 (2011)

Исполнитель: VA
Альбом: Совсем украинский Шлягер доля 2
Жанр: Pop
Год выпуска: 2011
Единица-во композиций: 101
Время звучания: 367 Min
Битрейт: 256 kbps
Объем: 677 Mb

Треклист:
001. Е.Скиданова - Країна Моя
002. С.Весна - Будь Моїм
003. П.Доскоч - Батькова Криниця
004. Н.Валевська - Палала
005. Тік - Весела Пісня
006. Н.Май - Пісня На тему Тата
007. Н.Кадишева І Квартет Гетьман - Моя Рідня
008. Лама - Моє Серце
009. В.Арбуз - Желаю До Марусі
010. Р.Кириченко - Дівочий Сон
011. Влад Дарвин & Alyosha - Ти Найкраща (Fast Version)
012. Н.Шелепницька - Український Рушник
013. А.Заліско - Циганка
014. Б.Сташків І.Лончина - Там За Тином
015. Мандри - Коло Млину
016. С.Весна - Моя Мамо
017. Т. Чирик - Лілея
018. І.Бобул - А Вже Осінь
019. А.Кудлай - Не Журюсь
020. І.Попович - Понад Лугом
021. Анжеліна - Нічков Темнов
022. Поплавський - Сину Мій
023. В.Філеш - В Цьому Не Моя Вина
024. М.Армаш - Мамина Пісня
025. О.Лукашова - Святкова
026. Гурт Капелюхи - Очі Синi
027. С.Весна - Моє Літо
028. С. Гіга - Остання Ніч
029. М.Шпак - Лелека
030. Тік - Сірожине Пірожино
031. Ірина Сказіна - Чорнобривці
032. Мандри - Коханочка
033. Лама - Мені Все-таки Треба
034. Павло Доскоч - Я Їду В Карпати
035. Ніна Матвієнко - Пісня На тему Матір
036. Н.Корольова - Лелеки
037. О.Гаврилюк - Осінь
038. С.Весна - Літній Дощ
039. Д.Корс - Чекатиму
040. Вероніка - Поїхав За Долею
041. О.Віннік - Мої Батьки
042. Андріана - Love Story
043. Океан Єльзи - Я Все-таки Желаю
044. О.Лукашова - Зоря Кохання
045. Потешна Палата - Кришталевий Святилище
046. Мандри - Предание На тему Іванка Та Одарку
047. І.Лончина - Доленька Моя,Щаслива
048. А.Заліско - Цілувала
049. А.Приходько - Мамо
050. Мері - Мерідіани
051. С.Весна - Діти України
052. Андрій Миколайчук - Піду Втоплюся
053. Тік - Свєта
054. Лама - Знаєш Як Болить
055. П.Доскоч - Весілля На Волині
056. Platina - Білет-Кіхотя
057. І.Попович - Карпатський Край
058. Приятеля Ріка - Все-таки Недостаточно Здесь Тебе
059. І.Балабай - Ой,Ві3
060. Океан Єльзи - Більше Для Нас
061. С.Весна - А Сніг Летів
062. І.Бобул - Не Забувай
063. Мандри - Орися
064. Н.Май - Пролітають Роки
065. А.Князь - Моя Країна
066. В.Куртяк - Нерозгадані Світи
067. В.Гуменчук Та Н.Мельник - Очі Закоханих
068. Поплавський - Кропива
069. Ната - Лі Я Падаю З Неба
070. І. Юрковський - Для Мене
071. Мандри - Романсеро На тему Ніжну Королеву
072. Андріана - Така Історія
073. С.Весна - Потічок
074. Скрябін - Випускний
075. Тік - Вчителька
076. Лама - Лівсе-таки
077. П.Доскоч - У Вишневому Саду
078. Р.Кириченко - Мамина Вишня
079. Ю.Антипенко - Мелодія Кохання
080. С.Гіга - Ваше Пресвітлосте Дамо
081. Н.Бунь - Діти Мої Діти
082. Тнм Конго - Гранули
083. О.Пономарьов - Любиш Ти Мене
084. С.Весна - Весна
085. М.Гнатюк - Все Буде Добре
086. А.Кудлай - Червоні Вишні
087. О.Гаврилюк - Теща
088. D.Lemma - Думи Мої
089. І.Попович Іванка - Горянка
090. М.Армаш - Без Тебе
091. А.Миколайчук - Підпільник Кіндрат
092. Е.Скиданова - Не Питай
093. Іво Бобул - А Було Колись
094. Tik - Чоловіче Щастя
095. С.Весна - Чекання Любові
096. Мандри - Проезжая часть
097. Анжеліна - 3 Троянди
098. Лама - Тримай
099. П.Доскоч - Пшениця Колоситься
100. В.Білоножко - Пані Та Панове

+ Bonus
Влад Дарвин & Alyosha - Ти Найкраща (Slow Version)

Скачать: VA - Несколько украинский Шлягер доля 2 2011

Украинский Шлягер часть 2 (2011)

Подлинно украинский Шлягер интенсивно часть 2 (2011)

Исполнитель: VA
Альбом: Идеально украинский Шлягер доля 2
Жанр: Pop
Год выпуска: 2011
Единица-во композиций: 101
Время звучания: 367 Min
Битрейт: 256 kbps
Объем: 677 Mb

Треклист:
001. Е.Скиданова - Країна Моя
002. С.Весна - Будь Моїм
003. П.Доскоч - Батькова Криниця
004. Н.Валевська - Палала
005. Тік - Весела Пісня
006. Н.Май - Пісня На тему Тата
007. Н.Кадишева І Квартет Гетьман - Моя Рідня
008. Лама - Моє Серце
009. В.Арбуз - Желаю До Марусі
010. Р.Кириченко - Дівочий Сон
011. Влад Дарвин & Alyosha - Ти Найкраща (Fast Version)
012. Н.Шелепницька - Український Рушник
013. А.Заліско - Циганка
014. Б.Сташків І.Лончина - Там За Тином
015. Мандри - Коло Млину
016. С.Весна - Моя Мамо
017. Т. Чирик - Лілея
018. І.Бобул - А Вже Осінь
019. А.Кудлай - Не Журюсь
020. І.Попович - Понад Лугом
021. Анжеліна - Нічков Темнов
022. Поплавський - Сину Мій
023. В.Філеш - В Цьому Не Моя Вина
024. М.Армаш - Мамина Пісня
025. О.Лукашова - Святкова
026. Гурт Капелюхи - Очі Синi
027. С.Весна - Моє Літо
028. С. Гіга - Остання Ніч
029. М.Шпак - Лелека
030. Тік - Сірожине Пірожино
031. Ірина Сказіна - Чорнобривці
032. Мандри - Коханочка
033. Лама - Мені Все-таки Треба
034. Павло Доскоч - Я Їду В Карпати
035. Ніна Матвієнко - Пісня На тему Матір
036. Н.Корольова - Лелеки
037. О.Гаврилюк - Осінь
038. С.Весна - Літній Дощ
039. Д.Корс - Чекатиму
040. Вероніка - Поїхав За Долею
041. О.Віннік - Мої Батьки
042. Андріана - Love Story
043. Океан Єльзи - Я Все-таки Желаю
044. О.Лукашова - Зоря Кохання
045. Потешна Палата - Кришталевий Святилище
046. Мандри - Предание На тему Іванка Та Одарку
047. І.Лончина - Доленька Моя,Щаслива
048. А.Заліско - Цілувала
049. А.Приходько - Мамо
050. Мері - Мерідіани
051. С.Весна - Діти України
052. Андрій Миколайчук - Піду Втоплюся
053. Тік - Свєта
054. Лама - Знаєш Як Болить
055. П.Доскоч - Авторитетілля На Волині
056. Platina - Білет-Кіхотя
057. І.Попович - Карпатський Край
058. Приятеля Ріка - Все-таки Мало Здесь Тебе
059. І.Балабай - Ой,Ві3
060. Океан Єльзи - Більше Для Нас
061. С.Весна - А Сніг Летів
062. І.Бобул - Не Забувай
063. Мандри - Орися
064. Н.Май - Пролітають Роки
065. А.Князь - Моя Країна
066. В.Куртяк - Нерозгадані Світи
067. В.Гуменчук Та Н.Мельник - Очі Закоханих
068. Поплавський - Кропива
069. Ната - Лі Я Падаю З Неба
070. І. Юрковський - Для Мене
071. Мандри - Романсеро На тему Ніжну Королеву
072. Андріана - Така Історія
073. С.Весна - Потічок
074. Скрябін - Випускний
075. Тік - Вчителька
076. Лама - Лівсе-таки
077. П.Доскоч - У Вишневому Саду
078. Р.Кириченко - Мамина Вишня
079. Ю.Антипенко - Мелодія Кохання
080. С.Гіга - Ваше Пресвітлосте Дамо
081. Н.Бунь - Діти Мої Діти
082. Тнм Конго - Гранули
083. О.Пономарьов - Любиш Ти Мене
084. С.Весна - Весна
085. М.Гнатюк - Все Буде Добре
086. А.Кудлай - Червоні Вишні
087. О.Гаврилюк - Теща
088. D.Lemma - Думи Мої
089. І.Попович Іванка - Горянка
090. М.Армаш - Без Тебе
091. А.Миколайчук - Підпільник Кіндрат
092. Е.Скиданова - Не Питай
093. Іво Бобул - А Було Колись
094. Tik - Чоловіче Щастя
095. С.Весна - Чекання Любові
096. Мандри - Проезжая часть
097. Анжеліна - 3 Троянди
098. Лама - Тримай
099. П.Доскоч - Пшениця Колоситься
100. В.Білоножко - Пані Та Панове

+ Bonus
Влад Дарвин & Alyosha - Ти Найкраща (Slow Version)

Скачать: VA - Необычайно украинский Шлягер добросовестно часть 2 2011

Музыкальные новинки - Зима (2009)

Музыкальные новинки - Зима (2009)

Жанр: Pop/Dance
Год: 2008/2009
Формат: MP3
Качество: 256 kbps
Размер: 691 Mb

Tracklist:
01 Трэк - Платье белое
02 Scrash - Школьница
03 К. Меладзе - Катя
04 Zagadka - Случайная встреча
05 Alanas - Только Ты
06 Maartel Feat. DJ MaulL - Без тебя
07 S'Нежно - Близнецы
08 Maximus - Вояж
09 А. Апина - С Новым Годом!
10 DJ Зайкин - Дышу Москвой 2008 (Lite Bootleg Mix)
11 D-Voice - Тачки Чиксы
12 Mix - Города (Dj Родригез Dance Mix) (Red Square Radio Rip)
13 T.A.T.U. - Снегопады
14 Ангина - Синие глаза
15 Е. Чехова - По Проводам (Radio Mix)
16 Бьянка - Не светит
17 Ю. Шатунов - Майский Вечер
18 Бумбокс - Tnt (Dj Volond Remix)
19 А. Стоцкая - Этими Руками
20 X-Mode Feat. Dj Nil - Rock'N'Roll Мертв
21 Ю. Савичева - Настя
22 Ангел-А - Простая Девчонка (Dj Fisun Remix)
23 Би-2 - Муза
24 А. Мугу Feat. Султан Ураган - Черные Глаза (Rnb Mix)
25 DJ Tulis - Пачка сигарет RMX
26 Hi-Fi - Мы Не Ангелы
27 Scrash - Бля буду
28 Виагра - Американская Жена
29 Валерия - Wild (Ian Carey Remix)
30 Helga - Мой герой
31 Dj Smash Feat. Fast Food - Волна
32 Смысловые Галлюцинации - Настоящие Герои (Original & Remix)
33 Глюкоза - Танцуй, Россия !!!
34 Н. Подольская - Никто и Никогда
35 Варвара - Влюблена
36 Tokio - Мы Будем Вместе
37 Е. Анегин - Как же
38 Ж. Рассказова - Территория Сердца
39 Дакота и Доминик Джокер - Мама-Москва
40 Hollywood - Hollywood
41 Dejavue - Малиновые губы
42 Roma Kenga - Let Me Be Your Guide (Basil radio mix)
43 Игрушка - В Стране Чудес
44 Инь-Ян - Становимся Старше
45 Игорек - Эти Слезы Твои
46 Звери - Пока
47 Е. Чехова - Облаками (Technosphere Stile Remix)
48 Макsим - Бегущая По Волнам
49 Morello Deuxe Feat. Sher - Пусть Город Замолчит (Original)
50 Виагра - My Emancipation
51 Корни - Закрыть Глаза (Original Version)
52 Лава & Neomaster Dj'S - Вова
53 T.A.T.U - Веселые Улыбки
54 Dejavue - Вытри слёзы
55 Лилия - Одноклассники
56 Dj Slon И Ангел-А - А Ты Меня Любишь
57 Премьер-Mинистр - С Тобой
58 Винтаж Feat. Елена Корикова - Плохая Девочка
59 Nikita - Солдат
60 Е. Терлеева - Боюсь
61 С. Лазарев - Любви Навстречу
62 С. Разина - Ночь
63 П. Гриффис - Если Ты Слышишь
64 Сказка - День Рождения
65 Лигалайз - Моя Москва
66 A-Via & Morandi - Angels (Russian Version)
67 В. Павлик - Унесенные Любовью
68 Ради Славы - Верю Мечтам
69 Серьга - Отпустили Холода
70 О. Почепа - Нам Не Нужны Слова (Alex Nevsky Big Space Radio Edit)
71 Виагра - Я Не Боюсь
72 Макsим - Лучшая Ночь (D.I.P Project Remix)
73 Премьер-Министр - Любовь Бегущей Строкой
74 Бис - Катя
75 Dj Fisun Vs. Алексин - Кошка (Remix)
76 Т9 - Ода Нашей Любви (Relax Remix)
77 Алекса - Мой Сон
78 Сацура - Падая С Неба
79 Ю. Савичева - Стрела
80 Света - Сердце Мое
81 А. Гоман - Друг
82 Бумбокс и Надин - Не Знаю
83 Т. Повалий - За Тобой
84 Мобильные Блондинки - А Что Я Такого Сказала
85 Ангел-А - Отпускаю
86 Dj Грув - El Bimbo (Dj Groove Version)
87 Mr.Credo - Кайфовать
88 Sms - Последний Раз (Jalsomino Rework Edit)
89 А. Панайотов - Девушка-Звезда
90 Бандэрос - Адьес
91 К. Лель - Это Все
92 Мята - Мусс (Special Dub Mix)
93 Настя feat. DJ Unix - Карнавал
94 О. Виговская - Свет
95 Слава - Бабье Лето
96 Тiк-Бiлi Троянди - Белые розы (UA Version)
97 Чили - Сердце
98 Юта - Сигнал
99 Винтаж - От Москвы До Нью-Йорка
100 S'Нежно - Ангел


Танцевальная ночь [2009]

Танцевальная ночь [2009]

Жанр: Поп
Год выхода: 2009
К-во треков: 100
Формат: МР3
Качество: 192 kbps
Размер: 516 MB

Треклист:
001. Подиум - Танцуй, пока молодая
002. Русский стилль - Белая черемуха
003. Неангелы - Красная Шапочка
004. Олег Газманов - Измерение жизни
005. Технология - Поезд на Ленинград
006. Ирина Аллегрова - Княжна
007. Ирина Салтыкова - Бабочка - грусть
008. Потап - Один за всех
009. Стас Пьеха - Только с тобой
010. A-Via Feat. А.Рибак - Сказка (Рус)
011. Валери (Feat. Dino Mc 47) - Стоя на месте
012. Макс Барских - Розовые очки (bemax remix)
013. ГлюкOza - Дочка
014. Владимир Брилев - Эхо любви (Remix)
015. Александр Буйнов - Кто виноват
016. Джанго - Ты люби меня просто так
017. Балаган Лимитед & Органическая Леди - Сон мой
018. Игорь Николаев & Юлия Проскурякова - Что-то в этом есть
019. Нон-Стоп - Я на всё согласна (Remix)
020. Наталья Сенчукова - Служебный роман
021. Briz - Детка
022. Алена Федосеева - Отпусти
023. Арина Домски - Не Ангел
024. Ольга Стельмах - Леди Босс
025. Елена Неклюдова - Танго
026. Игорь Саруханов - Ниточка
027. Арина & Размер Project - Где-то
028. Павла, Шевчук & Zurbagan - Никем не взятая
029. Вова Дантес & Вадим Олейник - Оля
030. Поющие Трусы - Пластический Хирург
031. Plazma - Never Ending Story
032. А. Панайотов - Superhero
033. Город 312 - Не переплыть (Soft Version)
034. Hi-Fi - Нам пора (Radio Edit)
035. Анастасия Приходько - Группа Крови (КИНО)
036. Григорий Лепс & Слава - Не жди меня
037. Л. Голубева - People (Ver. 2.0)
038. Мария feat. DJ Smash - Седьмое небо
039. Тимати - Forever (Feat. Mario Winnans)
040. Юрий Федотов - Не бойся упасть
041. Лиза - Не с тобой (Remix)
042. Баста - Мама
043. Н. Тумшевиц - Dynamite (Remix)
044. Виктория Дайнеко - Не твоя
045. Д. Билан - Где же ты была
046. Дмитрий Колдун - Звезда
047. Polaki - Затерянный Остров
048. Timati feat. Snoop Dogg - Groove On
049. Dana - Не грусти
050. Настя Задорожная - Я больше не хочу верить (Remix)
051. Timati Feat. Mario Winnans - Forever
052. Jedy Vs. Технология - Пол часа (RMX)
053. White Hot Ice - Ангел
054. Happy Sovok - Зачем ты мне влезла в душу
055. С. Разина - Ночь
056. Фабрика - Давай с тобой поговорим
057. Тк – Бл-Троянди
058. Наталья Подольская & Владимир Пресняков - Ты со мной
059. Виагра Feat. Тнмк - I Dont Want A Man
060. Александр Воевуцкий - Курортный роман
061. С. Ротару - Какая на сердце погода
062. Паvла (Павла) - Школа
063. Vinky - Хочу любви
064. Наташа Богацкая - Люблю
065. Мобильные Блондинки - А что я такого сказала
066. Принцесса Авеню - Девчонка
067. А. Маршал & В. Быков - Назову тебя облаком
068. Гоголь Моголь - Московская прописка
069. Е. Анегин - Луна (Radio Version)
070. Гости из Будущего - Мой понедельник
071. Наталья Валевская - День рождения
072. Елена Максимова - Я большая
073. Виагра - Американская Жена
074. Вера Брежнева - Любовь в большом городе
075. Фабрика - Чёрное & Белое
076. АлеVтина - Бриллианты
077. Ю. Антонов - Под крышей дома твоего (Dj Toll Remix)
078. Ирина Дубцова & Полина Гагарина - Кому, зачем
079. Макsим - Научусь летать (Remix)
080. Варвара - Выше любви
081. Лилия - Одноклассники
082. Николай Басков - Внезапная любовь
083. Stereo.Сны - Вспомни обо мне
084. Елена Неклюдова - Дорожная
085. Тимати Feat. Ратмир - Мой путь
086. Стас Михайлов & Зара - Летим
087. Тимати - Black Star (Feat. Карина Кокс & И.Крутой)
088. Ани Лорак - Солнце
089. Ю.Михальчик - Это не любовь
090. Мика Ньютон & Саймон Новски - В этот раз
091. Dj Шантырь - Зажигай Наташа
092. Витас - Тополь
093. White Hot Ice - Растаман (Rastaman) (Ремикс)
094. Nika - Подари мне поцелуй
095. Виа Гра - Анти Гейша
096. Верка Сердючка - Наркотикам-Нет! (Налей мне в бокал любовь)
097. Далина - Напиши
098. Валерия - Снег
099. MiXi - Верю и не верю я
100. Павел Воля - Поезда-То

Cкачать | Зеркало 1 | Зеркало 2

Танцуй Россия!!! (2009)

Танцуй Россия!!! (2009)

Жанр: Pop/Dance
Год: 2009
Продолжительность: 07:03:32
Формат: MP3
Качество: 256 kbps
Размер: 764 мб

Треклист:

01 Глюкоза - Танцуй, Россия !!!
02 Zagadka - Случайная встреча
03 Infiniti - Я не боюсь (DJ Max Radio Edition)
04 Serebro - Скажи не молчи
05 Roma Kenga - Этот мир без тебя
06 Бьянка - Не светит
07 Maartel Feat. DJ MaulL - Без тебя
08 Atlant-S - Прощай (RMX)
09 Арина & Razmer Project - Новый год
10 Винтаж Feat. Елена Корикова - Плохая Девочка
11 Серебро - Скажи не молчи
12 De Maar feat. DJ Tulis - Пачка сигарет RMX V3
13 Пара Нормальных - My Honey (версия 1.0, Cocoon Studio)
14 К.Лель - Новый год
15 К.У.К.Л.А. - Метросексуал
16 Елка - Слова, сказанные тобой (дуэт с B&B)
17 Бордо! - Ты - Я
18 Tехнология - Полчаса (DJ Andrej RMX)
19 Ж.Отрадная - Дискотека
20 Снежно - Близнецы
21 Scrash - Бля буду
22 Dejavue - Вытри слёзы
23 Helga - Мой герой
24 Red RS - Нежные слова
25 Сценакардия и Юрий Гальцев - Нина
26 Клим feat. Алан - Для тех, кто вне
27 Джей & Би - Каждый шаг
28 Движение - Девочка моей мечты
29 Ночной Beat - Я пьяна
30 XS & Потап - Ты помнишь
31 Белый & Rap Pro - По тратуарам
32 D-Voice - Тачки Чиксы
33 Roma Kenga - Let Me Be Your Guide (Basil radio mix)
34 Премьер-Министр - Мы так хотели
35 Женя Арбуз - Без тебя
36 M.Галкин feat. A.Пугачёва - Любовь как состояние
37 Quest Pistols - Клетка
38 В.Бутусов - Головокружение
39 DJ Smash Fast Food - Волна (Roman Pushkin Remix)
40 V.I. so Fly feat. PeteBull - Club brennt
41 DJ Vini - Touch (DJ Pasha Koreec Original Club Mix)
42 Shepherd - Dilly Dally (DJ Remix Edit)
43 Бумбокс - Та, что (оригинал)
44 Гайтана - Хто Ти
45 К.У.К.Л.А. - ЛолиПОП девочка
46 Рассказова Женя - Отпускаю тебя
47 Республика - Чайхана
48 Ночной Беат feat.Наталья - Нельзя
49 Ани Лорак - С Неба В Небо (Русская версия Shady Lady)
50 Maartel - Я прошу тебя
51 К.Лель - Красавец-мужчина
52 Валерия - Нежность моя
53 Снежно - Ванильное небо
54 Maartel - Ты моя тайна
55 Dejavue - Малиновые губы
56 De Maar feat. DJ Alix - Встретимся завтра
57 Hi-Fi - Мы не Ангелы (D-Версия)
58 Бордо! - Новый день
59 Ёлка - Последнее послание (дуэт с Al Solo)
60 Aрина & Размер Project - Новый год
61 Zagadka - Я люблю Club RMX
62 Atlant-S - Неземное пространство
63 AL.B.G. - Oсень
64 DJ Нейтрино - Take With Me (Original mix)
65 Премьер-Министр - Кто остановит этот дождь
66 Jammal - Ты этого хотела
67 Пара Нормальных - My Honey (FDR & 2Special Remix - English Version)
68 Серджо - Новый год в двоем
69 Тiк-Бiлi Троянди - Белые розы (UA Version)
70 Настя feat. DJ Unix - Карнавал
71 Асорти - Красивая любовь
72 Демо - Утро, вторник
73 Алсу - Небо (remix)
74 Саша - Мой бог
75 Другие Правила - Лето
76 Radioon - Я такой какой я есть
77 Infinity - Tы (Dja-Newman Club RMX)
78 DJ Зайкин - Дышу Москвой 2008 (Lite Bootleg Mix)
79 Ночной Beat feat. Наталья - Я твой Ангел
80 EMD - Jennie Let Me Love U (DJ Зайкин Cut Radio Meex)
81 Ginex feat. Rotjana - Mежду небом и землёй
82 DJ Smash feat. Timati - Moscow never sleep (DJ Max Electro RMX)
83 Planka - Angels online (RMX)
84 Scrash - Школьница
85 Ангина - Синие глаза
86 A-Via & Morandi - Angels
87 Трэк - Платье белое
88 Saшa Prozet - На небо (2008)
89 DJ Грув vs. Лигалайз & Ю.Савичева - Никакие мамы
90 Eagles - Hotel California (DJ ReMix)
91 Бьянка - Спаси
92 Провада - Про Кино
93 Zvezda - Небо для нас (Saharoff Project Remix)
94 DJ Smash - Моя любовь (DJ Klestov Energo Mix)
95 Настя feat. DJ Unix - Карнавал
96 Scrash - Глупые девчёнки
97 Валерия - Wild (Ian Carey Remix)
98 Jammal - Кукла
99 Redco feat. Aspirin - Океан
100 Мумий Троль - Контрабанды