Подарунок найкращих хітів. Частина 2 (2011)

Подарунок найкращих хітів. Частина 2 (2011)

Исполнитель: VA
Альбом: Подарунок найкращих хітів. Частина 2
Жанр: Pop
Год выпуска: 2011
Единица-во композиций: 20
Время звучания: 78 Min
Битрейт: 320 kbps
Размер: 189 Mb

Треклист:
01. С. Гіга - Бізнес леді
02. С. Весна - Моє літо
03. Олег Гаврилюк - Теща
04. О. Лукашова - Святкова
05. М. Армаш - Без тебе
06. Квартет Гетьман - Вишенька - черешенька
07. І. Попович - Більше Розлук Не Буде
08. О. Гаврилюк - Соловонька
09. В. Павлік - Для всіх
10. Лебеді кохання - Лебеді кохання
11. С. Весна - Моя мамо
12. М. Шпак - Лелека
13. С. Гіга - Ваше пресвітлестве, дамо
14. Л. Сандулеса - Я желаю бути щасливою
15. І. Попович - Понад лугом
16. Ю. Антипенко - Мелодія кохання
17. С. Гіга (молодший) - 2 крила
18. І. Лончина - Знай, коханий
19. М. Армаш - Для доні
20. Н. Шелепницька - Український рушник

Скачать: VA - Подарунок найкращих хітів. Частина 2 2011

Подарунок найкращих хітів. Частина 2 (2011)

Подарунок найкращих хітів. Частина 2 (2011)

Исполнитель: VA
Альбом: Подарунок найкращих хітів. Частина 2
Жанр: Pop
Год выпуска: 2011
Единица-во композиций: 20
Время звучания: 78 Min
Битрейт: 320 kbps
Объем: 189 Mb

Треклист:
01. С. Гіга - Бізнес леді
02. С. Весна - Моє літо
03. Олег Гаврилюк - Теща
04. О. Лукашова - Святкова
05. М. Армаш - Без тебе
06. Квартет Гетьман - Вишенька - черешенька
07. І. Попович - Більше Розлук Не Буде
08. О. Гаврилюк - Соловонька
09. В. Павлік - Для всіх
10. Лебеді кохання - Лебеді кохання
11. С. Весна - Моя мамо
12. М. Шпак - Лелека
13. С. Гіга - Ваше пресвітлестве, дамо
14. Л. Сандулеса - Я желаю бути щасливою
15. І. Попович - Понад лугом
16. Ю. Антипенко - Мелодія кохання
17. С. Гіга (молодший) - 2 крила
18. І. Лончина - Знай, коханий
19. М. Армаш - Для доні
20. Н. Шелепницька - Український рушник

Скачать: VA - Подарунок найкращих хітів. Частина 2 2011

Тік - Дискографія (2007-2008)

Тік - Дискографія (2007-2008)

Исполнитель: Тік
Наименование диска: Дискографія(2007-2008)
Жанр: панк-рок, фольк-рок, етно-рок
Год Выпуска: 2011
Число треков: 28
Время Звучания: 01:33:03
Формат | Качество: APE, FLAC, MP3 (бонус) | LossLess + 128-320kbps
Размер файла: 576.39Mb


Історія гурту
...Одного дня року 2000 в гуртожитку № 1 Вінницького иногда державного воспитательічного університету Віктор Бронюк (учащийся ВУза-історик) та Денис Репей (музпедівець) затеяли створити музичний колектив з робочою назвою "Т.І.К." ("Тверезість і культура" – прикольна назва та і зі змістом). Однак, нічого серйозного з цього не вийшло, бо багато часу відбирав процес навчання та парубоча юність... Свої пісні хлопці презентували під гітару на студентських застільних зібраннях, де одразу здобували або схвалення, або критику друзів...

2003 р., коли закінчилось навчання в університеті та розпочалось "буденне доросле" життя, в якому жвавості та колориту стало менше, ніж у студентському, хлопці аби остаточно не "засохнути" вирішили вечорами збиратися щоб пограти і поспівати у единицаі друзів. Місцем зустрічі стало ПТУ 19, в якому Костя Терепа працював художнім керівником. Згодом, зібравши набор тамбурів, до колективу приєднався Сашко Філінков – це вже була справжня "Ліверпульська четвірка" з антикварними інструментами та величезним бажанням творити щось нове. Віктор Бронюк (вокал і баян), Денис Репей (бас), Костя Терепа (гітара), Сашко Філінков (барабани) – у этому складі гурт энергично працював до осені 2004 р.

Тільки навесні 2005 р. хлопці остаточно зрозуміли, що музика в їхньому житті дещо більше, ніж просто студентська розвага, і відновили репетиції. Саме тоді розпочалась офіційна історія гурту. Випадково на 1 з этих репетицій потрапив молодий продюсер Олег Збаращук. Його реакція на творчість музикантів була негативною, однак зацікавило те, що це було дещо нове, трохи не схоже на загальноприйняті музично-стильові шаблони. Тому вирішив запропонувати "Т.І.К." слухачам – і вже 2 червня "Т.І.К." вийшов на сцену вінницького ККЗ "Райдуга" розігрівати публіку перед виступом гурту "Таліта Кум". Дебют виявився вдалим і саме цей день – 2 червня – вважається Днем народження гурту "Т.І.К." Після серйозної розмови з Олегом Збаращуком було прийняте рішення на тему співпрацю. При можливості гурт виступав на загальноміських заходах і паралельно вів плідну роботу над розширенням свого репертуару.

Восени 2005 р. в колектив прийшов новий учасник Юра Марцинюк, який підсилив звучання клавішними та саксофоном. Було проведено першу фото-сесію та зроблено перший демо-запис колективу, що потрапив до рук Віталія Телезина, який і погодився записувати гурт. З колективу за власним бажанням іде гітарист Костя Терепа і під час виступу в Новорічну ніч на слишком центральному майдані Вінниці на гітарі грав приятель колективу – Сашко Пінчук.

У 2006 рік "Т.І.К." вступив із двома задачами: – потрібен був гітарист і потрібна була нова репетиційна база. Новим місцем розташування колективу став міський турклуб "Меркурій", а також з'явився новий гітарист – Сергій Олійник. А далі — знову репетиції, робота над новими піснями, і итогом цього став запис демо-версій трьох пісень "Олені", "Сосюра" та "Вчителька" на студії Віталія Телезина "211". 1 квітня "Т.І.К." виступив у Одесі на щорічній "Юморині". На квітень-травень 2006 р. було заплановано шість выступлениеів у різних містах України. Але з гурту іпить бас гітарист Денис Репей та клавішник і саксофоніст Юрій Марцинюк. Це викликало совсем великий збій у намерениях колективу, адже із першого складу залишилось лише двоє його учасників - Віктор Бронюк та Сашко Філінков. Звичайно, було важко, але зупинятися ніхто не збирався: далі пішли оголошення, кастинги, проби, нерви і на початок травня був уже новий "Т.І.К.": бас гітару взяв у руки Сергій Федчишин, за клавішними став Женя Зиков і новинкою була поява в колективі трубача Яна Нікітчука. Лише місяць щоденних репетицій і вже 26 травня у Житомирі відбувся дебют оновленого складу. Влітку учасники гурту вперто працювали над першим дебютним альбомом "ЛітераДура". 24 вересня спільна робота "Т.І.К.а" та "Ляпіса Трубєцкого" - "Олені" вийшла у національну счастливіоротацію, а вже 5-6 жовтня на кіностудії ім. О.П.Довженка протекали зйомки відеокліпа цієї пісні, який побачив світ 12 листопада 2006 р. "Т.І.К." і надалі продовжував наполегливо працювати на студії "211". Крок за кроком, пісня за піснею, писався альбом, який планувалось закінчити в немного лютому 2007 р., але творчий процес затягнувся до квітня. В цей час на телеекранах з'являється нова відео робота гурту на пісню "Вчителька" (режисер – Любовь3 Веркуліч, оператор – Дмитро Яшенков).

27 травня 2007 р. в київському клубі "Диктатор" "Т.І.К." презентував свій дебютний альбом "ЛітераИдиотка", до якого увійшло 11 пісень та 2 бонусних відео. І почалося - концерти, фестивалі, ротації нових пісень з дебютного альбому. Протягом літа хлопці дали більше 50-ти выступлениеів в тому числі двічі у Польщі (Кельце, Гдиня). 24 серпня 2007 р. музиканти виступили на фестивалі "День Незалежності з Махном", організатори якого - мистецьке об'єднання "Остання Барикада" - нагородили гурт премією "Махновське відкриття року". На початку листопада гурт презентує своє третє відео на пісню "Апрєль", і починає ретельно готуватися до всеукраїнського туру. Репетиції та постійні концерти додали хлопцям впевненості у власних силах і вже у совсем лютому 2008 р. виходить сингл та відео на пісню "Прощайте, дівчата" яка і стала лейтмотивом повноцінного турне. 11 березня 2008 р. "Т.І.К." розпочинає Всеукраїнський тур "Байки на тему Оленів" у рідній Вінниці. За 2 місяці хлопці дали 35 выступлениеів у 27-ми містах України і перервали своє тріумфальне турне лише один - 20 березня, коли отримали музичний приз в одній з 8 номінацій Першої Музичної Джем-FM-Премії "НеПопса" під назвою "Кращий дебют 2007 року". Закінчився тур 1 травня 2008 р. на фестивалі "Таврійські Ігри", де "Т.І.К." виступив на основній сцені з повноцінною сольною програмою (здесь вони вперше виконали пісню "Білі Троянди" та презентували відео на пісню "Сосюра").

2 червня 2008 р. хлопці "Тверезо і Культурно" відсвяткували третю річницю колективу і прийняли рішення присвятити літо і концертній діяльності, і запису иного альбому. Вже 28 липня студія Віталія Телезіна "211" гостинно відкриває свої двері для реалізації всіх творчих задумів Віктора Бронюка, але це не заважає Віктору зробити важливий крок у особистому житті: він одружується і під час авторитетілля команда Романа Веркулича знімає кліп на композицію "Білі Троянди". 25 вересня 2008 р. українські меломани отримали у подарунок другий альбом гурту під назвою "тиХИЙ" із 13-ма треками. У листопаді світ побачив нове відео на пісню "Свєта", режисером якого став Алан Бадоєв. А продюсер гурту незважаючи на фінансову кризу почав готуватися до иного Всеукраїнського Туру гурту "Т.І.К." під назвою "тиХИЙ", який став найгучнішою подією весни 2009 р. в українському шоу-бізі. Антикризові концерти пройшли у 50-ти містах України і стали справжнім святом для шанувальників гурту. У київському Палаці Спорту 31 березня 2009 р. "Т.І.К." зібрав більше 7 тисяч глядачів (це рекордний показник для зірок української естради за останні 5 років). Після туру, незважаючи на щільний гастрольний графік, хлопці випускають "концертний" кліп на пісню "Ще НВУ" і вже наприкінці літа презентують нову скандальну відео роботу "Сірожине Пірожине" (режисер – Алан Бадоєв).

Історія твориться кожного дня, кожного дня ТІК оперативно творить і працює для вас...

Т.І.К.:
Віктор Бронюк – вокал, баян
Олександр Пінчук – гітара
Олександр Філінков – барабани
Олексій Ліманець – бас-гітара
Євген Зиков – клавішні
Ян Нікітчук – труба
Сергій Шамрай – тромбон
Треклист:
Трек-листи:
2007 - ЛiтераDура
01 - SOSюра - 3:21
02 - Вчителька - 3:23
03 - Олені (feat Ляпіс Трубєцкой) - 2:52
04 - АЛКОголізм - 2:49
05 - Сіржант - 3:10
06 - Ноябр - 3:26
07 - ЗАГРЕБЕ-льний - 2:22
08 - Баби - 2:51
09 - Апрєль - 3:31
10 - Очі (Ти ховаєшся в снах) - 2:33
11 - Дєцкіє ігри - 2:29
2008 - Изредка тихий
01. Ой, піду я на гору крутую (за участю вокального комплексу "Соколова")
02. Пісня на тему капєц
03. Білі троянди
04. Сінєглазочка
05. Good bye, girls
06. Пісня на тему воно
07. ЕРЕНБІ
08. Свєта
09. В День Народження
10. Guests
11. Ukrainian фолк-панк
12. Happy New Year
13. Олені (remix)
Бонус
1. ТІК - Ще НВУ (Не вмерла Україна)
2. ТІК - Весела пісня
3. ТІК - Чоловіче щастя
4. ТІК - Для мами
5. Тік - Сірожине Пірожине
Скачать музыку Тік - Дискографія (2007-2008)

Прибулець Павло / Paul [EXTENDED] (2011) BDRip Ukr

Прибулець Павло / Paul [EXTENDED] (2011) BDRip Ukr


На тему фільм:
У головних ролях цієї кінострічки знялись комедійні актори Саймон Пегг і Нік Фрост, а режисером виступив Грег Моттола, відомий за фільмами "Країна пригод", "Супер перці" та ін. Варто відзначити також і старання українських кіношників, які перетворили назву фільму із простої американської "Paul" (Павло) у жартівливу "Прибулець Павло".
Історія починається з такого, що 2 фанати історій на тему прибульців Грем та Клайв вирушають у подорож по місцях, де колись були помічені НЛО. А по дорозі їм щастить зустріти справжнього гуманоїнуда, якого звати Павло.
У фільмі багато дотепної гри з банальностями: головні герої - 2 недоумки, які просто не можуть не потрапити в комічні ситуації, сам зовнішній вигляд прибульця - заїжджена комбінація великої голови і худих кінцівок з довгими пальцями, а спецагент, який ганяється за прибульцем - суворий дядько в чорному костюмі та чорних окулярах.
Що цікаво, в українській версії фільму прибулець Павло болтать голосом Альфа (Євген Малуха), але нередко лається та грубіянить. Тому фільм не призначений для дитячих вух.
Переклав стрічку українською і зрежисував процес дублювання Олекса Негребецький). Прем'єра кінофільму відбулася 14 довольно лютого 2011 року в Великобританії, в Україні фільм вперше було показано 24 березня 2011 року.

Жанр: пригодницький, комедія, фантастика
Країна: США, Франція, Великовата Британія

Кіностудія / кінокомпанія: Big Talk Productions, Relativity Media, Working Title Films; мейджор – Universal Pictures International
Режисер: Ґреґ Моттола
Актори: Саймон Пег, Нік Фрост, Джейсон Бейтман, Сігурні Уівер, Білл Хейдер

Тривалість: 01:49:18
Якість: BDRip

Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 x 304
бітрейт: 1510 кб/с

Аудіо # 1:
мова: українська
переклад: професійний дубльований
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 384 кб/с
Размер: 1,4ГБ

Скачать Прибулець Павло / Paul [EXTENDED] (2011) BDRip UkrLetItBit.net: Скачать

Vip-File.com: Скачать

ShareFlare.net: Скачать

TurboBit.net: Скачать

DepositFiles.com: Скачать

Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010

Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010

Сборник украинских свадебных песен "Украинская свадьба 2010".
Название диска: Украинская свадьба 2010
Категория: Сборник
Жанр диска: Pop
Год выхода альбома: 2010
Формат: mp3
Качество: 128 кбит/с
Число композиций: 104
Объем: 340 MB

Треклист:
001 Дай кума
002 Чоботи
003 Чорна редька
004 Ой Марічко Чичері
005 Ой вишеньки,черешеньки
006 Якби мені сивий кінь
007 Стара баба
008 Раз,два,три
009 Карапет
010 Горіла сосна
011 Полька 1
012 Якби в лісі гриби не родили
013 Казав ми тато
014 Ой устану ранесенько
015 Гей-гоп,Європа
016 Теща, дай
017 Золоті крилечка
018 Як була я на весіллі
019 Заглянь у очі
020 Сім сорок
021 При долині кущ калини
022 Запитай у мого серця
023 Кину кужіль на полицю
024 Ой, на горі білий камінь
025 Хмільна
026 Очі сині
027 Скажи чому
028 Полька 2
029 Не йдіть заміж за музику
030 Ой на горі два дубки
031 А нині невістка
032 Ой летіли журавлі
033 А хто п'є, тому наливайте
034 Продай мила сиві бички
035 Червона ружа
036 Гоп зі смиком
038 Вітер віє
039 Полька 3
040 Місяць і зіроньки
041 Ой, підемо, жінко, підемо-підемо
042 Раз у похід козак збирався
043 Мав я раз дівчиноньку чепурненьку
044 Порізала пальчик
045 А на нашій вулиці
046 Ой у полі криниченька
047 За Дунаєм
048 Гоп, стоп Канада!
049 Жаль, що в Трускавці не сіють гречку
050 Кадарка
051 Через дорогу
052 Зеленіють гори від ялиць
053 П'ятизіркова стодола
054 Рай це - Ти
055 А ти все мене ревнуєш
056 Бомба - кращий подарунок для тещі
057 Коломийки.Шалапутне кохання
058 Музиканти
059 Одна ніч щастя
060 Весняні дівчата
061 В нашім селі на весіллі
062 Зелені кучері весни
063 Іменини у куми
064 А зорі та зорі
065 Краплини дощу
066 Ой, горілко
067 Річенька
068 Біля розлуки
069 Чекаю
070 Ти скажи
071 З тобою разом
072 Моє кохання
073 Світанок
074 Волинська пісня
075 Танці
076 Ти любиш
077 Червона ружа
078 Втрачена мрія
079 Через те кохання
080 За городрм
081 Покохай
082 Гоп-гоп музика грає
083 Гори, палай смереко
084 Буде в травні в нас вінчання
085 Чуже весілля
086 Кохання свічка іше не згоріла
087 Кохання скрипочка заграла
088 Гуляй, весілля, до зорі
089 Моя красунечко, Зоряно
090 Ой, як грає він, дівчата
091 Давай ми вип'єм за дітей
092 Два зятя - два пеньки
093 Я у свекрухи у голі кістка
094 Благословення прошу у вас
096 Я покохав
097 Невістка
098 Чому
099 Осінь в карпатах
100 А я собі заспіваю
101 Ішов відважний гайовий
102 Ой гиля, гиля гусоньки на став
103 Вербиченька
104 Ішла дівка з броду


Скачать Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010 с letitbit.net Одним файлом

Скачать Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010 с vip-file.com Одним файлом

Скачать Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010 с sms4file.com Одним файлом

Скачать Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010 с shareflare.net Одним файлом

Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010

Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010

Сборник украинских свадебных песен "Украинская свадьба 2010"
(Вчера был на свадьбе. Пил с хохлом...Чуть не умер!
Сегодня похмелялся...с хохлом...Лучше б я умер вчера!!!

Название диска: Украинская свадьба 2010
Категория: Сборник
Жанр диска: Folk
Год выхода альбома: 2010
Число композиций: 104
Формат: mp3
Качество:128 kbps
Объем: 340 MB

Треклист:
001 Дай кума
002 Чоботи
003 Чорна редька
004 Ой Марічко Чичері
005 Ой вишеньки,черешеньки
006 Якби мені сивий кінь
007 Стара баба
008 Раз,два,три
009 Карапет
010 Горіла сосна
011 Полька 1
012 Якби в лісі гриби не родили
013 Казав ми тато
014 Ой устану ранесенько
015 Гей-гоп,Європа
016 Теща, дай
017 Золоті крилечка
018 Як була я на весіллі
019 Заглянь у очі
020 Сім сорок
021 При долині кущ калини
022 Запитай у мого серця
023 Кину кужіль на полицю
024 Ой, на горі білий камінь
025 Хмільна
026 Очі сині
027 Скажи чому
028 Полька 2
029 Не йдіть заміж за музику
030 Ой на горі два дубки
031 А нині невістка
032 Ой летіли журавлі
033 А хто п'є, тому наливайте
034 Продай мила сиві бички
035 Червона ружа
036 Гоп зі смиком
038 Вітер віє
039 Полька 3
040 Місяць і зіроньки
041 Ой, підемо, жінко, підемо-підемо
042 Раз у похід козак збирався
043 Мав я раз дівчиноньку чепурненьку
044 Порізала пальчик
045 А на нашій вулиці
046 Ой у полі криниченька
047 За Дунаєм
048 Гоп, стоп Канада!
049 Жаль, що в Трускавці не сіють гречку
050 Кадарка
051 Через дорогу
052 Зеленіють гори від ялиць
053 П'ятизіркова стодола
054 Рай це - Ти
055 А ти все мене ревнуєш
056 Бомба - кращий подарунок для тещі
057 Коломийки.Шалапутне кохання
058 Музиканти
059 Одна ніч щастя
060 Весняні дівчата
061 В нашім селі на весіллі
062 Зелені кучері весни
063 Іменини у куми
064 А зорі та зорі
065 Краплини дощу
066 Ой, горілко
067 Річенька
068 Біля розлуки
069 Чекаю
070 Ти скажи
071 З тобою разом
072 Моє кохання
073 Світанок
074 Волинська пісня
075 Танці
076 Ти любиш
077 Червона ружа
078 Втрачена мрія
079 Через те кохання
080 За городрм
081 Покохай
082 Гоп-гоп музика грає
083 Гори, палай смереко
084 Буде в травні в нас вінчання
085 Чуже весілля
086 Кохання свічка іше не згоріла
087 Кохання скрипочка заграла
088 Гуляй, весілля, до зорі
089 Моя красунечко, Зоряно
090 Ой, як грає він, дівчата
091 Давай ми вип'єм за дітей
092 Два зятя - два пеньки
093 Я у свекрухи у голі кістка
094 Благословення прошу у вас
096 Я покохав
097 Невістка
098 Чому
099 Осінь в карпатах
100 А я собі заспіваю
101 Ішов відважний гайовий
102 Ой гиля, гиля гусоньки на став
103 Вербиченька
104 Ішла дівка з броду


Скачать Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010 с letitbit.net Одним файлом

Скачать Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010 с sms4file.com Одним файлом

Скачать Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010 с shareflare.net Одним файлом

Скачать Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010 с vip-file.com Одним файлом

VA - Русские Новинки Vol.63 (2012) MP3

VA - Русские Свежие релизы Vol.63 (2012) MP3
Альбом: VA
Наименование/Исполнитель: Русские Свежие релизы Vol.63
Год выпуска диска: 2012
Жанр: Pop
Формат/Кодек: MP3
Битрейт аудио: 320 Кбит/c
Продолжительность: 03:02:26
Объем файла: 427.96 MbТрэклист
01. Юрий Шатунов - Слишком минорные Аккорды
02. Митя Фомин - Неплохие Песни (DJ Max Myers & Rifatello Summer Remix)
03. Фоззі (ТНМК) та Франик - Євро, Гудбай!
04. Фристайл и Нина Кирсо - Выделяйте Выпьем За Мужиков
05. Андрей Леницкий feat. St1ff и Mc Pasha - Любовь Сохрани
06. Кинотеатр - Атаман
07. Юрий Шатунов - Сыграем В Прятки
08. Серебро - Gun
09. Марина Фриске - Навек(навеки) (ChinKong Production Mix)
10. Поющие Трусы - Романс
11. Ангелина Сланевская - Я Тебя Не Забуду
12. AVIA - Иллюстрации
13. Приятеля Ріка - Hello My Friend
14. DJ Agamirov & DJ Karabaev feat. Vika Grand - Прецеденты (Radio Mix)
15. Наталка Карпа & Karparation - Ми Зможем Все!
16. DJ Сателлит & Marlena vs. Narcotic Thrust - Я Предпочитаю (DJ XM Radio Remix)
17. Юлия Беретта - Таксомотор
18. Алекса Прозорова - С Тобою (Electro Mix)
19. Shami - Наше Регги
20. Стас Шуринс - Ты Опять Молчишь
21. Сосо Павлиашвили и Тимур Темиров - Время Столичное
22. Тайна Разума - В Мире Всё Вполне вероятно
23. Тина Кароль - Я Не Беру Трубку (Version 2012)
24. Юрий Шатунов - Ромашки
25. Рустам Казанатов - Выделяй, Выделяй
26. Аника - Прятки (Remix)
27. Макс Барских - Порядком утомленное Солнце
28. Эд Шульжевский и Анастасия Волочкова - Придумай Просто Влюбленность
29. Тимур Ногаев - Love Story
30. Medas feat. Чемодан - 3 Несколько лишний
31. Belka - Лей (Alex Menco Remix)
32. Егор Сесарев - Громче Музыка
33. W.E.S.T. - В случае если Попытаешься (Radio Edit)
34. David - Подожди
35. Иля - Это Влюбленность
36. Тамерлан и Алена Омаргалиева - Я Чемпион
37. Дима Монатик - Терроризирует
38. Владимир Брест - Данным Летом
39. Поющие Трусы - Столица-Колыма
40. Лера Туманова (Электра) - Будь Моим Радио
41. Бурановские Бабушки feat. DJ Slon & Faktor-2 - Гимн Юности
42. Баста G - #Это
43. Наташа Богацкая - Трассе
44. 30.02 - Звёзды В Лужах
45. Жан Батист и Мальвина - Совместно Не
46. Саша Балакирева и Макс Берестов - Идиотка
47. Корнелия Манго - Запретная Влюбленность
48. Горячий Шоколад - Ты Обними
49. Катя Баженова - Я Модель (Paul Vine Remix)
50. KET-U & DJ Bebek feat. DJ Space One Project - Не Буду 1


Архивы не запаролены!

VA - Русские Свежие релизы Vol.63 (2012) MP3

VA - Музыкальный коктейль. Русский выпуск (2012)

VA - Совсем музыкальный коктейль. Русский выпуск (2012)

Категория: Сборник
Исполнитель: Various Artists
Наименование: Немного музыкальный коктейль. Русский выпуск
Жанр: данс, священник
Год выпуска: 2012
Продолжительность: 06:12:07
Треки: 100
Формат / Битрейт: MP3, 44.1 KHz, 256 Kbps
Размер: 702 MB

Треклист:
001. Eva Kade - Твои Очи
002. Couple - Дым
003. Ян Марти - Леночка
004. Ажур - Мегаполис
005. Джиган (Geegun) - Ты Чемпион
006. Та Сторона - Моя Галактика
007. Dan Balan - Люби
008. Никита - Текста Будто Пули
009. Стас Михайлов - Непрощенный
010. Александр Серов - Весьма сказочный Версаль
011. Юрий Шатунов - Вполне минорные Аккорды
012. Алиби - Черевички
013. Винтаж - Лолита
014. Vilana - Море
015. Чи-Ли И Гоша Куценко - Я Желаю Срочно побить Посуду
016. Radu Sirbu - Осколки Сердца
017. Александр Буйнов - Столица, Бизнес-Ланч
018. Алисия & П.Есенин И Hi-Fi - Ангелы Вечны
019. Vena - Не Страшно
020. Шима - Без Тебя
021. Антиго - Матовый Мир
022. Вера Брежнева - Бессонница
023. Верка Сердючка - Дольче Габбана
024. Нюша - Queen Of The Night
025. Soundmaniя - Твоя Галактика
026. Анна Гуричева И Группа Среднее учебное заведение - Зачем Тебе Подобный Необычайно красивый
027. Фоззі (Тнмк) Та Франик - Євро, Гудбай!
028. Arty - Ты
029. Вера Каретникова - Vera
030. Иракли - Я Тебя Предпочитаю
031. Ани Лорак - Обними меня крепче
032. Елена Билык - Коробочки
033. Юрий Шатунов - Сыграем В Прятки
034. Браво - Танцуй
035. Секрет Разума - В Мире Всё Вполне вероятно
036. Ильяна & Dj Slon - 12 Ночи
037. Алисия - Без Тебя
038. Полина Смолова - Заманила
039. Эд Шульжевский И Анастасия Волочкова - Придумай Просто Влюбленность
040. Sola - По Ночному Мегаполису
041. Maxima - Недолюбливаю Любовь
042. Napoli - Ты И Я
043. Денис Мафик - Доброта
044. Инфинити - А Он Подобный
045. Андрей Бандера - Сбереги Весьма любимую
046. Тамерлан И Алена Омаргалиева - Пой Со Мной
047. Мари Краймбрери - Смогу Ли Я Без Тебя
048. Неангелы - Прощай
049. Dj Сателлит & Marlena Feat. Formula 2 - Рисую Тебя (Kosogov New Liife Edit)
050. Алисия - Улетаю
051. Алексей Глызин - Весна
052. Сосо Павлиашвили И Тимур Темиров - Время Столичное
053. Дмитрий Маликов - Прости Возлюбленная, Прости
054. Виктория Лоскутова - Не Кричи
055. Натаника - Сама Не Своя
056. Тимур Ногаев - Love Story
057. Авиатор - Звезда
058. Елена Ортман - Медлительно
059. Святослав Бах - Девочка-Кокеточка
060. Таисия Повалий - Солнце Востока
061. Valentina - Навек(навеки)
062. Макс Фадеев - Googoosha
063. Юрий Шатунов - Майский Вечер
064. Смысловые Галлюцинации - Демоны
065. Дмитрий Волшебник - Я Предпочитаю
066. Приятеля Ріка - Hello My Friend
067. D.Lemma - Лирика
068. Елена Аллегрова - Паломник (New Version)
069. Никита - Подожди
070. Biffguyz - Меня Все Телки Предпочитают
071. Катя Лель - С Днем Рождения
072. Авраам Руссо - Нелюбимая
073. Юрий Шатунов - Не Желаю
074. Женя Юдина Feat. Mike Energy - Ты
075. Светлана Лазарева - Ах, Лавочка
076. Сергей Сидель - Ты Эта Весенняя
077. Карина Кокс - High Up (Radio Edit)
078. Евгения Ковешникова - Порядком белое Тепло
079. Чай Сам-друг - 13 Cентября
080. Medas Feat. Чемодан - 3 Излишний
081. Алёна Высоцкая - Опять Неудача
082. Алина Гросу - Предельно взрослая
083. Глюкоза И Макс Барских - Адреналин
084. Ашерали - Изредка самая Порядком счастливая!
085. Влад Соколовский - Spanish Cafe
086. Кристина Орбакайте - Птица-Обида
087. Юрий Шатунов - Ромашки
088. Егор Сесарев - Громче Музыка
089. Iowa - Несложная Песня
090. Алисия & Master Spensor - Отчего
091. Дима Билан & Nikki Jamal - Come Into My World
092. Лолита - Не Заморачивайся
093. Марта - Сердце Кается
094. Нюша - Воспоминание
095. Ассорти - Неземное Тяготение
096. Иля - Это Любовь
097. Дима Билан И Юлия Волкова - Любовь-Сука
098. Oksi - Топазы
099. Vinyl - Столица
100. Mmdance - Мой Начальник

Скачать "VA - Порядком музыкальный коктейль. Русский выпуск (2012)":

VA - Автозвук. Русский сборник (2012)

VA - Автозвук. Великолепно русский сборник (2012)

Исполнитель: Various Artists
Наименование: Автозвук. Русский сборник
Жанр: священник, данс
Год выпуска: 2012
Продолжительность: 06:16:13
Треки: 100
Формат / Битрейт: MP3, 44.1 KHz, 256 Kbps
Объем: 709 MB

Треклист:
001. Palyur - Ангелы Видят Нас
002. Belikov feat. Mixi - Нуда! (Original Mix)
003. Полина Смолова - Заманила
004. Юлия Морозова - Я Предпочитаю Тебя
005. Александр Панайотов - To Sade
006. Эд Шульжевский И Анастасия Волочкова - Придумай Просто Влюбленность
007. Анжелика Варум - Нарисуй Любовь
008. Елизавета Буланова И Афина - Женская Дружба
009. Фоззі (Тнмк) Та Франик - Євро, Гудбай!
010. Денис Майданов - Колька
011. Юрий Шатунов - Мой Малютка
012. С. Жуков - Девочка Из Идеально прошлого
013. Виа Гра - Алло, Матерей
014. Влад Дарвин - Пассажир Ливня
015. Кинотеатр - Атаман
016. Вадим Галыгин И Леприконсы - Гуси-Лебеди
017. Pulse - Исключительно С Тобой
018. K.S. Project Feat. V.Ray - Осколки Впечатлений
019. 5sta Family - Совместно Мы
020. Елена Билык И Татьяна Горбачева - Не Ревную
021. Shami Feat. Дима Карташов - Боль Моя
022. Бьянка - Сердце
023. Михаил Шуфутинский - Не Обедаешь С Ножа
024. Юлия Изредка грозная - Найди Меня
025. Pobeda - Лето Любви
026. Жанна Хлебникова - Впечатлении
027. Чай Вдвоём - Время Вода
028. Sound Hackers Feat. Masta - Я Все-таки Желаю
029. Бандформирований'эрос - В Гуме, В Цуме И В Думе
030. Лион - День За Днём
031. Napoli - Ты И Я
032. Stereo - Не Снись Мне
033. Таша - Ищи Меня В Собственных Снах
034. Denis Dace - Влюбленность Навек(навеки)
035. Valentina - Меж Нами
036. Ажур - Мегаполис
037. Братья Борисенко - Что Это Влюбленность
038. Nikita - Авокадо
039. Александр Серов - Волшебный Версаль
040. Женя Вилль - Ты Для Меня
041. Александр Шоуа (Ex. Непара) - Солнце Над Моей Головой
042. Виктория Дайнеко И Корни - Многоточие
043. Светлана Подольская - Чутье
044. Dan Balan - Не любя
045. Блуждающие Токи - Небо
046. Инфинити - А Он Подобный
047. LiLi - Выкаблучиваюсь
048. Авраам Руссо И Светлана Валевская - Краска Любви
049. Вадим Казаченко И Доминик Дёкер - Борисполь-Шереметьево
050. Дио.Кинокартины (Дантес & Олейник) - Медляк
051. Тамерлан И Алена Омаргалиева - Пой Со Мной
052. Виктор Рыбин И Светлана Сенчукова - Для Тебя
053. София Ротару - И Летит Моя Душа
054. McMask - Не Оставляй
055. Алисия - Улетаю
056. Евгений Хавтан - 36,6
057. Сосо Павлиашвили И Тимур Темиров - Время Столичное
058. Fontano Feat. Litva - Имена (Album Version)
059. Hacker Feat. Mongold - Летим
060. Объем Project - Моя станция секс
061. Ирина Терлеева - Уходим Навек(навеки)
062. Макsим - Одиночка
063. Поющие Трусы - Столица-Колыма
064. Avia - Иллюстрации
065. Ангелина Сланевская - Я Тебя Не Забуду
066. Турбомода - Слишком маленький Тайна
067. Виктория Лоскутова - Не Кричи
068. Павла - Будь Со Мной
069. Александр Панайотов - Невозможная
070. Лилия Туманова - Зай...
071. Dj Vengerov Feat. Артур Пирожков - Пэрэдайз
072. Мистер Кредо - Ибица
073. Dj Грув & Гарик Dmcb - Я Не Понимаю Кто Мы
074. Winter - Я Перекрою Двери
075. Григорий Лепс - Водопадом
076. T1one Feat. Archi-M - Одиночество В Сети
077. Олег Винник - Па-па
078. Сергей Лазарев Feat. Тимати & Dj M.E.G. - Moscow To California
079. Вероника Агапова - На Туча
080. Елена Ортман - Медлительно
081. Казанова - Попа-опа
082. Макс Фадеев - Googoosha
083. Слава - Sex Не Влюбленность
084. Artik Pres. Asti - Без Тебя
085. Андрей Ковалёв - Будь Моей
086. Стас Шуринс - Дождь (Версия 2012)
087. Maga X Feat. Mikki - Данным Летом
088. Алсу - Там, Где Я
089. Ани Лорак - Я Буду Солнцем
090. Макс Барских - Пароль
091. V2g Feat. Danila Rastv & Anna - Зеркала
092. Светлана Гулькина - Delete
093. Колобки - Разочарование (Украина-Британия)
094. Юрий Шатунов - Майский Вечер
095. Митя Фомин - Свет Грандиозного Мегаполиса
096. Момент-2 - Никто Не Запамытовал
097. Sara Oks & Иван Кит - Бой Без Правил
098. Авраам Руссо - Нелюбимая
099. Ильяна & Dj Slon - 12 Ночи
100. Тяни Толкай - Проезжая часть

Скачать "VA - Автозвук. Русский сборник (2012)":

Муз-коктейль - Русский выпуск (2012)

 Муз-коктейль - Русский выпуск (2012)

Исполнитель: VA
Наименование диска: Муз-коктейль - Немного русский выпуск
Жанр: Pop, Священник
Год выхода: 2012
Количество треков: 100
Аудио кодек: Mp3
Битрейт аудио: 256 kbps
Продолжительность: 06:12:07
Размер: 702 Mb

Треклист:
001. Eva Kade - Твои Очи
002. Couple - Дым
003. Ян Марти - Леночка
004. Ажур - Мегаполис
005. Джиган (Geegun) - Ты Чемпион
006. Та Сторона - Моя Галактика
007. Dan Balan - Люби
008. Никита - Текста Будто Пули
009. Стас Михайлов - Непрощенный
010. Александр Серов - Довольно сказочный Версаль
011. Юрий Шатунов - Подлинно минорные Аккорды
012. Алиби - Черевички
013. Винтаж - Лолита
014. Vilana - Море
015. Чи-Ли И Гоша Куценко - Я Желаю Демонстративно побить Посуду
016. Radu Sirbu - Осколки Сердца
017. Александр Буйнов - Столица, Бизнес-Ланч
018. Алисия & П.Есенин И Hi-Fi - Ангелы Вечны
019. Vena - Не Страшно
020. Шима - Без Тебя
021. Антиго - Матовый Мир
022. Вера Брежнева - Бессонница
023. Верка Сердючка - Дольче Габбана
024. Нюша - Queen Of The Night
025. Soundmaniя - Твоя Галактика
026. Анна Гуричева И Группа Среднее учебное заведение - Зачем Тебе Подобный Вполне красивый
027. Фоззі (Тнмк) Та Франик - Євро, Гудбай!
028. Arty - Ты
029. Вера Каретникова - Vera
030. Иракли - Я Тебя Предпочитаю
031. Ани Лорак - Обними меня крепче
032. Елена Билык - Коробочки
033. Юрий Шатунов - Сыграем В Прятки
034. Браво - Танцуй
035. Секрет Разума - В Мире Всё Вполне вероятно
036. Ильяна & Dj Slon - 12 Ночи
037. Алисия - Без Тебя
038. Полина Смолова - Заманила
039. Эд Шульжевский И Анастасия Волочкова - Придумай Просто Влюбленность
040. Sola - По Ночному Мегаполису
041. Maxima - Недолюбливаю Любовь
042. Napoli - Ты И Я
043. Денис Мафик - Доброта
044. Инфинити - А Он Подобный
045. Андрей Бандера - Сбереги Блестяще любимую
046. Тамерлан И Алена Омаргалиева - Пой Со Мной
047. Мари Краймбрери - Смогу Ли Я Без Тебя
048. Неангелы - Прощай
049. Dj Сателлит & Marlena Feat. Formula 2 - Рисую Тебя (Kosogov New Liife Edit)
050. Алисия - Улетаю
051. Алексей Глызин - Весна
052. Сосо Павлиашвили И Тимур Темиров - Время Столичное
053. Дмитрий Маликов - Прости Иногда любимая, Прости
054. Виктория Лоскутова - Не Кричи
055. Натаника - Сама Не Своя
056. Тимур Ногаев - Love Story
057. Авиатор - Звезда
058. Елена Ортман - Медлительно
059. Святослав Бах - Девочка-Кокеточка
060. Таисия Повалий - Солнце Востока
061. Valentina - Навек(навеки)
062. Макс Фадеев - Googoosha
063. Юрий Шатунов - Майский Вечер
064. Смысловые Галлюцинации - Демоны
065. Дмитрий Волшебник - Я Предпочитаю
066. Приятеля Ріка - Hello My Friend
067. D.Lemma - Лирика
068. Елена Аллегрова - Паломник (New Version)
069. Никита - Подожди
070. Biffguyz - Меня Все Телки Предпочитают
071. Катя Лель - С Днем Рождения
072. Авраам Руссо - Нелюбимая
073. Юрий Шатунов - Не Желаю
074. Женя Юдина Feat. Mike Energy - Ты
075. Светлана Лазарева - Ах, Лавочка
076. Сергей Сидель - Ты Эта Весенняя
077. Карина Кокс - High Up (Radio Edit)
078. Евгения Ковешникова - Несколько белое Тепло
079. Чай Сам-друг - 13 Cентября
080. Medas Feat. Чемодан - 3 Вполне лишний
081. Алёна Высоцкая - Опять Неудача
082. Алина Гросу - Совершеннолетняя
083. Глюкоза И Макс Барских - Адреналин
084. Ашерали - Исключительно Совсем счастливая!
085. Влад Соколовский - Spanish Cafe
086. Кристина Орбакайте - Птица-Обида
087. Юрий Шатунов - Ромашки
088. Егор Сесарев - Громче Музыка
089. Iowa - Несложная Песня
090. Алисия & Master Spensor - Отчего
091. Дима Билан & Nikki Jamal - Come Into My World
092. Лолита - Не Заморачивайся
093. Марта - Сердце Кается
094. Нюша - Воспоминание
095. Ассорти - Неземное Тяготение
096. Иля - Это Любовь
097. Дима Билан И Юлия Волкова - Влюбленность-Сука
098. Oksi - Топазы
099. Vinyl - Столица
100. Mmdance - Мой Начальник


Скачать Муз-коктейль - Потрясающе русский выпуск (2012)

VA - Муз-коктейль. Русский выпуск (2012) MP3

VA - Муз-коктейль. Русский выпуск (2012) MP3

Категория: Сборник
Исполнитель: Various Artists
Наименование: Муз-коктейль. Порядком русский выпуск
Жанр: данс, священник
Год выпуска: 2012
Продолжительность: 06:12:07
Треки: 100
Формат / Битрейт: MP3, 44.1 KHz, 256 Kbps
Объем: 702 MB


001. Eva Kade - Твои Очи
002. Couple - Дым
003. Ян Марти - Леночка
004. Ажур - Мегаполис
005. Джиган (Geegun) - Ты Чемпион
006. Та Сторона - Моя Галактика
007. Dan Balan - Люби
008. Никита - Текста Будто Пули
009. Стас Михайлов - Непрощенный
010. Александр Серов - Слишком сказочный Версаль
011. Юрий Шатунов - Великолепно минорные Аккорды
012. Алиби - Черевички
013. Винтаж - Лолита
014. Vilana - Море
015. Чи-Ли И Гоша Куценко - Я Желаю Самостоятельно побить Посуду
016. Radu Sirbu - Осколки Сердца
017. Александр Буйнов - Столица, Бизнес-Ланч
018. Алисия & П.Есенин И Hi-Fi - Ангелы Вечны
019. Vena - Не Страшно
020. Шима - Без Тебя
021. Антиго - Матовый Мир
022. Вера Брежнева - Бессонница
023. Верка Сердючка - Дольче Габбана
024. Нюша - Queen Of The Night
025. Soundmaniя - Твоя Галактика
026. Анна Гуричева И Группа Среднее учебное заведение - Зачем Тебе Подобный Красивый
027. Фоззі (Тнмк) Та Франик - Євро, Гудбай!
028. Arty - Ты
029. Вера Каретникова - Vera
030. Иракли - Я Тебя Предпочитаю
031. Ани Лорак - Обними меня крепче
032. Елена Билык - Коробочки
033. Юрий Шатунов - Сыграем В Прятки
034. Браво - Танцуй
035. Секрет Разума - В Мире Всё Вполне вероятно
036. Ильяна & Dj Slon - 12 Ночи
037. Алисия - Без Тебя
038. Полина Смолова - Заманила
039. Эд Шульжевский И Анастасия Волочкова - Придумай Просто Влюбленность
040. Sola - По Ночному Мегаполису
041. Maxima - Недолюбливаю Влюбленность
042. Napoli - Ты И Я
043. Денис Мафик - Доброта
044. Инфинити - А Он Подобный
045. Андрей Бандера - Сбереги Несколько любимую
046. Тамерлан И Алена Омаргалиева - Пой Со Мной
047. Мари Краймбрери - Смогу Ли Я Без Тебя
048. Неангелы - Прощай
049. Dj Сателлит & Marlena Feat. Formula 2 - Рисую Тебя (Kosogov New Liife Edit)
050. Алисия - Улетаю
051. Алексей Глызин - Весна
052. Сосо Павлиашвили И Тимур Темиров - Время Столичное
053. Дмитрий Маликов - Прости Возлюбленная, Прости
054. Виктория Лоскутова - Не Кричи
055. Натаника - Сама Не Своя
056. Тимур Ногаев - Love Story
057. Авиатор - Звезда
058. Елена Ортман - Медлительно
059. Святослав Бах - Девочка-Кокеточка
060. Таисия Повалий - Солнце Востока
061. Valentina - Навек(навеки)
062. Макс Фадеев - Googoosha
063. Юрий Шатунов - Майский Вечер
064. Смысловые Галлюцинации - Демоны
065. Дмитрий Волшебник - Я Предпочитаю
066. Приятеля Ріка - Hello My Friend
067. D.Lemma - Лирика
068. Елена Аллегрова - Паломник (New Version)
069. Никита - Подожди
070. Biffguyz - Меня Все Телки Предпочитают
071. Катя Лель - С Днем Рождения
072. Авраам Руссо - Нелюбимая
073. Юрий Шатунов - Не Желаю
074. Женя Юдина Feat. Mike Energy - Ты
075. Светлана Лазарева - Ах, Лавочка
076. Сергей Сидель - Ты Эта Весенняя
077. Карина Кокс - High Up (Radio Edit)
078. Евгения Ковешникова - Блестяще белое Тепло
079. Чай Сам-друг - 13 Cентября
080. Medas Feat. Чемодан - 3 Несколько лишний
081. Алёна Высоцкая - Опять Неудача
082. Алина Гросу - Практически взрослая
083. Глюкоза И Макс Барских - Адреналин
084. Ашерали - Исключительно Идеально счастливая!
085. Влад Соколовский - Spanish Cafe
086. Кристина Орбакайте - Птица-Обида
087. Юрий Шатунов - Ромашки
088. Егор Сесарев - Громче Музыка
089. Iowa - Несложная Песня
090. Алисия & Master Spensor - Отчего
091. Дима Билан & Nikki Jamal - Come Into My World
092. Лолита - Не Заморачивайся
093. Марта - Сердце Кается
094. Нюша - Воспоминание
095. Ассорти - Неземное Тяготение
096. Иля - Это Влюбленность
097. Дима Билан И Юлия Волкова - Любовь-Сука
098. Oksi - Топазы
099. Vinyl - Столица
100. Mmdance - Мой Начальник


Скачать "Муз-коктейль. Русский выпуск (2012)":

Тусовка в стиле Тимати (2009)


Тусовка в стиле Тимати (2009)


Категория: Сборник
Исполнитель: VA
Название диска: Тусовка в стиле Тимати (2009)
Жанр: Поп
Год выпуска: 2009
Количество треков: 200
Формат|Качество: mp3 | 128 kbps
Время звучания: 12:17:05
Размер файла: 686 Mb
Треклист:
001 Тимати - Welcome To St. Tropez
002 Ради Славы - Будем Счастливы
003 ДжейБи FM - Каждый Шаг
004 Винтаж - Плохая Девочка
005 Идефикс - Овощи
006 Рэдэр СИ - Свобода
007 T9 - В Клубе Холодно
008 Таня - Точки над i
009 T9 - Ода Нашей Любви
010 Бандэрос - Адьёс
011 Тимати feat. Mario Winans - Вечно
012 Потап и Настя Каменская - Почему Молчишь
013 Тутси - Может Быть Любовь
014 Катон - Хочу м'яса
015 ДэйZy - Капля огня
016 Noize Mc - За Закрытой Дверью
017 ДжейБи FM - Три буквы
018 Тимати - Не Сходи С Ума
019 Рэпер Сява - Бодрячком
020 Т9 - Она
021 Тигра - Тусим
022 ДжейБи FM - R'n'B STAR
023 Центр Силы - Слухи
024 Зеленые Каштаны - Без тебя
025 Камас - Тают...
026 Ромс - Останній подарунок
027 Банд`Эрос - Manhatten
028 Статус - Когда-то раньше...
029 Тимати feat. Mario Winans - Forever (English Edit)
030 Павел Воля - Маме!
031 РИФМАБИТ feat. Pa-t (Возраст) - Биксы
032 Караты - Там где музыка (музыка и слова Караты)
033 Dj Smash - Оранжевый Бэнтли (при участии Листермана)
034 Винтаж - Сори
035 Лигалайз feat. МакSим - Небо, засыпай
036 Винтаж - Одиночество Любви
037 Красное солнце - Корабли
038 ЭйkиЭй - Глаза или глазки
039 Юго Запад - Полёт
040 Quest Pistols - Дни Гламура (2special Remix)
041 Настя Задорожная - Любовь Не Любовь
042 Креатив feat. DилемА - Ты меня позови (музыка и слова Креатив и DилемА)
043 Лавирена - Для тебя ( музыка и слова Лавирена)
044 Рэпер Сява - Мои рифмы белые
045 УЛИЧНЫЙ ДИАЛЕКТ - Всё это для тебя
046 Мария Feat Dj Smash - Седьмое Небо
047 Игнат feat. Лена - Прости
048 рАсти - Много ли
049 РИФМАБИТ feat. Месть - В клубе
050 Дети Солнца - Растаман
051 Noize Mc - Моё Море
052 Фактор feat Крик Души - Летопись из жизни (музыка и слова Фактор)
053 Возраст - Ты без меня
054 Рэпер Сява - Нарик неудачник
055 Децл И Тимати - Сука
056 Серёга - Мне С Тобою Хорошо
057 Бьянка - Про Любовь
058 ТЕЕ'шина - Бом-Бом! (музыка и слова ТЕЕ'шина)
059 Энтальпия & XND feat Nata (Tomato Jews) - Грустная история (музыка и слова Энтальпия)
060 Тимати feat. Snoop Dogg - Groove On
061 Знаки вопросов - Тишина
062 Потап И Настя Каменских - Не Пара
063 Симбиоз - Идут дожди
064 Рэдэр СИ - Сочи
065 Север - За эти годы
066 Клим feat. АЛАН - Для тех, кто вне (музыка и слова Клим)
067 Dollar bros - Мы так тусуем
068 Лили Мультфильм - Беговая дорожка
069 Зона Лирики - Почему
070 Бьянка - Всё Очень Просто
071 T9 - Календарь
072 Dollar bros - Рифмокросс (музыка и слова Dollar bros)
073 БеБиZ feat Кос - Не Говори
074 Noize Mc - За Закрытой Дверью
075 M.I.D. SOUTH - Serdze
076 DJ Mminus - Разлука
077 Black Beat Pro - Ты не прав
078 Возраст (feat. Турбо) - Когда мы отдыхаем
079 Brand Style - Без тебя
080 Sanny & DayD & Magic - Потому живем (музыка и слова Sanny)
081 6 Район - Одна
082 C@SH, Ирочка PSP, Maks_Sf - По проводам
083 Голос Ветра - Ты не сомной (музыка и слова Голос Ветра)
084 B-B-C-S - Буду Рядом
085 Возраст feat. Darya Sitiny - Почему так случилось
086 STuFF - Про друзей (музыка и слова STuFF)
087 63 Регион - Драма (feat. Red RC, L' Kitt)
088 Angy - Прости
089 !а.dee - Привет красотка
090 Dollar Bros - Будь со мной (музыка и слова Dollar bros)
091 Амиgo$$ - Магия Прекрасного
092 FaiRne$$,Oskarka - Женский речетатив
093 БеБиZ feat RedRC - Лето (музыка A - NIK слова БеБиZ, RedRC)
094 In White - Грусть (музыка и слова In White)
095 Masta M - Если Вам хорошо (музыка и слова Masta M)
096 G-77 - Мы отдыхаем (feat. Женя Малахова)
097 БеБиZ - О тебе (музыка A -NIK слова БебиZ)
098 МелиSSа - Снег
099 Возраст feat. Турбо - Когда мы отдыхаем
100 Dimitri from Moscow feat. МюСли - Стоят девчонки
101 KD Style - Я люблю тебя
102 LaiLa - Люди гибнут
103 Darya Sitiny - Money Makes It
104 Flyself feat. Flip & Eva - Ты помнишь
105 DSB - Он один такой
106 Next MC - Я уезжаю (музыка и слова Next MC)
107 МС СТ и Paralyse - Весенний вечер
108 Red RC - Буд то день (музыка и слова Red RC )
109 3NT - Мне нужны деньги
110 For More - Быть с тобой (музыка и слова For More)
111 Angy - Ветер
112 АЛАН - РАСТАвание
113 DилемА feat. АЛАН - Я покажу
114 БеБиZ - Лови момент
115 Game over - Люби меня (музыка и слова Game over)
116 Julliyah - Душа моя (музыка и слова Julliyah)
117 Dv Street - Дороже Золота
118 Cash - Ты помнишь мы с тобой
119 МС СТ - В дни разлуки
120 5Д - Я не Gangsta
121 ГРАФФИТИ - Когда тебя нет
122 Noize Mc - Моё Море
123 Rick Ross feat. R. Kelly - Speedin
124 Juliet T - Шайгай (музыка и слова Juliet T)
125 $eRJ feat. Настя Глазкова - Для тебя
126 МелиSSа - Чувствуй меня
127 Piggy Bank - За руку (музыка и слова Piggy Bank)
128 SG(Sweetula&GRass) - Мaderline
129 DisTance - Наше искусство
130 E-30 - Метель
131 DMITRY feat. Ravone - В туманном городе (музыка и слова DMITRY)
132 MASTA MAMONT - Ты тоже хочешь (feat Тэона Дольникова, Shady Boy)
133 Keakwoon - Что нужно мне
134 5 рота feat Чёрный Принц - Черешня (музыка и слова 5 рота)
135 Dino Mc47 - Клуб Полный
136 Syndikat - Вне игры (Kozz Porno feat. D1S)
137 BoDiN - Трагедия
138 SoM feat. Гром - Мы читаем рэп
139 Maris, R.a.s.t.a. Gamer - Ты для меня
140 MAXTream - Осень
141 Алан - Деньги правят миром
142 ParaBellum - Ловите Кач
143 Акелла Эл Дэнис Джи - Жить И Умереть (музыка и слова Акелла Эл)
144 Molodoi feat. ChrisTeen - Дожди
145 Павел Воля - Маме!
146 LoveIna - Мы шагаем
147 DилемА - Ты не со мной (музыка и слова DилемА)
148 Molodoi feat. ChrisTeen - Молитва
149 Голос Ветра feat.Kristina - Вместе с тобой
150 Война друзей - Война друзей (музыка и слова Война друзей)
151 Brand Style - Ночное рандеву
152 OneTwo - Ночь (музыка и слова OneTwo)
153 N.Angelo & БиЗи - Там где реальны наши сны
154 JB-FM - Во что ты веришь (музыка и слова JB-FM)
155 Red RC - Где ты (музыка и слова Red RC )
156 Амиgo$$ - I love you baby
157 FK & NR - Убейся
158 Djam - Ни слова о любви
159 Can-Team - Ты моя простуда (музыка и слова Can-Team)
160 БЕЛЫЙ ПАРЕНЬ и ДЖОТ МАЙЕР feat Макана - Бывает так
161 Scarface - Never (Lp Version)
162 JJ & Оленька - Куда же делась ты
163 ChrisTeen - Ненавижу любовь
164 Diana - Это ты и Я (музыка и слова Diana)
165 Dino Mc47 - Вне Номинаций
166 АЛАН - Не зови
167 Амиgo$$ - Дотянуться до звезды
168 Pandora - Чётки
169 Ради Славы - Больше чем жизнь
170 Dinomc47 Feat. Стася - Клуб. Шоу Продолжается
171 Возраст - Деньги правят миром
172 Creo - Rep Yo City (Radio Edit)
173 63 Регион - Делай деньги
174 Объективъ - Оставь подумать (музыка и слова Объективъ)
175 Голос ветра - Вместе с тобой
176 D. Masta feat. Jambazi - My way
177 Граффити - Мама (музыка и слова Граффити)
178 RZN Coast - Ты с нами
179 ГРАФФИТИ - Tell me
180 JB-FM - Каждый Шаг (музыка и слова JB-FM)
181 Маста М feat. Shayon, Branko, Малая - Shayon и Masta
182 Sed-oy, Ann - Было дело
183 Маста М feat. Al.C., Love Story - B.A.B.Y
184 Боксер feat. Яна Седая - Слепой музыкант
185 Вне Плана - Эти глаза напротив
186 Angy - Я твоя
187 Маста М & Белый - Маста и Белый
188 Не Предел - Моя подруга (музыка и слова Не Предел)
189 Голос Ветра - Холодная осень
190 May Day - Мой Нежный
191 Red RC - Драма (feat.63 Регион, L' Kitt)
192 НЕ СОН - поднимись на небо (RNB)
193 Ольга Лю - Ни дать, ни взять, ни занять
194 Inter Action - Fire (музыка и слова Inter Action)
195 МелиSSа - Нука все на Party
196 Не предел (DJ Особый) - Признание
197 МС Den - Под дождем одна (ft. Domar)
198 МюСли feat. MC Белый - Он нравится мне
199 Маста М feat. Diana - Ты ушел
200 9 Мир - Море в небесах


Скачать Тусовка в стиле Тимати (2009)