ESET Smart Security 6.0.304.6

http://img11.nnm.me/d/4/b/6/0/7f50794f4303d976fabcd3b5c49.jpg


ESET NOD32 Smart Security 6.0 - нова версія предельно комплексного антивіруса NOD32. Рішення "все-в-1" з багаторівневою захистом.

Включає антивірус на движку відомого антивіруса NOD32, брандмауер, антишпигунський модуль і фільтр для захисту від спаму.

Антивірус спільно з функцією пошуку шпигунських модулів допоможе виявити і видалити самі різні види шкідливих додатків. Захистіть свій комп'ютер або ноутбук від втрати або крадіжки за допомогою функціональності свежего компонента Анти-Злодій. Функція Анти-злодій (Anti-Theft) дозволяє виявити місце розташування і повернути загублений або вкрадений ноутбук або комп'ютер.

Назва програми: ESET Smart Security 6.0.304.6Рік: 2014Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову: МультиТаблетка: присутній

Скачать ESET Smart Security 6.0.304.6

dfiles.ru ESET Smart Security 6.0.304.6turbobit.net ESET Smart Security 6.0.304.6letitbit.net ESET Smart Security 6.0.304.6vip-file.com ESET Smart Security 6.0.304.6

Miro 5.0.4 Stable

http://2.bp.blogspot.com/-JxOla1aHdMM/UHmFQkpteDI/AAAAAAAAHL0/iCO3cNOpjGA/s640/miro-5.0.4.png


Miro - медіаплеєр, основне призначення якого - полегшення перегляду відео в Інтернеті. Плеєр дозволяє підключатися до відео-каналах, завантажувати відео-файли на комп'ютер, переглядати ролики в повноекранному режимі і т.д. Miro простий в роботі і совершенно безкоштовний.

Дивіться практично будь-яке відео - Quicktime, WMV, MPEG, AVI, XVID і інші формати. Переглядайте собственную колекцію, робіть плейлисти, зберігайте порядок. Підписуйтесь на будь-які струи RSS, що містять відео, подкасти або відеоблоги. Дослідіть сотні вільних каналів за допомогою вбудованої програми передач.

Є опція пошуку, причому при бажанні можна зберегти тему пошуку з тим, щоб потім автоматично - по мірі появи - отримувати потрібне відео. Крім всього цього, Miro є ще і непоганим засобом для впорядковування і організації знаходяться на жорсткому диску відеофайлів в колекцію.

Назва: Miro 5.0.4 StableРік видання: 2013Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову: МультиТаблетка: присутній

Скачать Miro 5.0.4 Stable

dfiles.ru Miro 5.0.4 Stableturbobit.net Miro 5.0.4 Stableletitbit.net Miro 5.0.4 Stablevip-file.com Miro 5.0.4 Stable

Acapela Alyona Російська

/image/2011-04/1303219833_a15fdb58113f.jpg


Text-to-speech engine або движки синтезу мови - це програми виконані у вигляді особенно системного драйвера, призначені для перетворення слову в мову. Движки синтезу мови не мають зовнішнього інтерфейсу, тому для такого, щоб Ваш комп'ютер заговорив, недостатньо встановити тільки движок.

Для використання двигуна необхідна програма синтезу мови (TextAloud, Cool Reader, Balabolka і т.д), яка виконує роль інтерфейсу, дозволяє працювати з двигуном, змінювати його налаштування, звучання мови, використовує додаткові можливості.

Компанія Acapela розробники особенно популярного російськомовного голосового модуля Микола, випустили новий російський жіночий голосовий движок, який отримав назву Олена, працює на SAPI-5 з частотою 22 КГц , по якості синтезованої мови Олена набагато випереджає Миколая, тембр голосу і інтонація на думку користувачів приємніше ніж у движка Светлана від ScanSoft RealSpeak.

Назва програми: Acapela Alyona РосійськаРік видання: 2014Система: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову інтерфейсу: МультиЛікування: не потрібно

Ссылки на Acapela Alyona Російська

dfiles.ru Acapela Alyona Російськаturbobit.net Acapela Alyona Російськаletitbit.net Acapela Alyona Російськаvip-file.com Acapela Alyona Російська

OmniPage.v17.Professional.Multilingual безплатно

OmniPage.v17.Professional.Multilingual безплатно

OmniPage — лучшая профессиональная софтинка оптического распознавания символов, которая дает возможность преобразовывать отсканированные документы в код. Ета программа дает точное оптическое распознавание файла или сайта с сохранением его структуры и шустренько конвертирует отсканированные изображения в редактируемый и отформатированный текст. Предоставленый документ можно обрабатывать практически в любых текстовых редакторах, а также программах для публикования файлов на рабочем столе и в Интернете. OmniPage Pro поддерживает более 100 языков, на которых может быть зделан исходный текст, включая включая русский язык. В набор софтинки также входят програмки для конвертации PDF в другие текстовые форматы и все необходимое для создания PDF файлов из текстовых файлов.

Доп. информация: Основные возможности:
» Самое точное преобразование отсканированных документов в текстовые файлы на 123 языках
» Распознавательные словари для финансовых, юридических и медицинских специальностей
» Конвертация PDF в Word и Excel документы
» Превосходная калибровка символов при распознавании
» Превосходный анализ страницы и высокая скорость
» Много-ядерная параллельная обработка
» Функции по управлению документами
» Конвертация между цифровыми форматами документов
» Конвертация файлов изображений в текстовые документы
» Интегрированные инструменты для управления документами
» Прямое подключение к PaperPort
» Автоматическое собирание данных из форм
» Настраиваемый контроль скорости
» Создание аудио документов с бумажных и цифровых документов
» Автоматическая подсветка и перечеркивание текста

Версия: v.17
Разработчик: Nuance
Платформа: Windows® 2003/XP/Vista
Совместимость с Vista: полная
Язык интерфейса: английский + русский
Таблэтка: Присутствует
Размер: 487.93 Mb


Скачать OmniPage.v17.Professional.Multilingual


Скачать OmniPage.v17.Professional.Multilingual безплатно с letitbit.net Одним файлом


Скачать OmniPage.v17.Professional.Multilingual безплатно с vip-file.com Одним файлом

Видеоуроки: Ремонтируем сами компьютер (2012\МР4)

Видеоуроки: Ремонтируем сами компьютер (2012МР4)

Наименование:Видеоуроки: Ремонтируем сами компьютер (2012\МР4)
Год:2012
Формат:MP4
Объем:963 Mb
Качество:Замечательное
Язык:предельно русский

Продолжительность: 01:37:22

О книге:
Видеоуроки: Ремонтируем сами компьютер, состоящее из тридцати 8 ВИДЕОУРОКОВ поможет вам интенсивно разобраться, из чего произведено компьютер и ловко научиться CАМОСТОЯТЕЛЬНО, без особенных усилий, срочно ремонтировать, настойчиво настраивать и регулярно чистить КОМП’ЮТЕР, не прибегая к предложениям мастеров и не затрачивая средства денежки.

Видеоуроки: Ремонтируем сами компьютер (2012МР4)

Видеоуроки: Ремонтируем сами компьютер (2012МР4)

Видеоуроки: Ремонтируем сами компьютер (2012МР4)


Opera скачать безплатно

Opera скачать безплатно

Opera (О?пера) — веб-браузер и программный пакет для работы в Интернете, выпускаемый компанией Opera Software ASA. Разработан в 1994 году группой исследователей из норвежской компании Telenor. С 1995 года продукт компании Opera Software, образованной авторами первой версии браузера. Рыночная доля в марте 2010 года составляла ^2,37 %[3]
.
Браузер написан на языке программирования C++, обладает высокой скоростью работы[4] и совместим с основными веб-технологиями.[5] Отличительными особенностями Opera долгое время являлись многостраничный интерфейс (система вкладок в окне программы) и возможность масштабирования отображаемых документов целиком, вместе с графикой; впоследствии эти функции появились и в других браузерах. В Opera расширены функциональные возможности использования мыши: кроме стандартных способов навигации предусмотрены так называемые «жесты мышью». В систему безопасности браузера входят: встроенная защита от фишинга; дополнительное кодирование информационного потока при работе со страницами, содержащими запросы конфиденциальных сведений; возможность удаления HTTP-Cookies, очистки истории посещений одним кликом мыши, а также стартовая панель «Speed Dial».

Помимо основных функций браузера, за время, прошедшее с момента появления пакета, в него были интегрированы возможности почтового/новостного клиента Opera Mail, адресной книги, клиента пиринговой сети BitTorrent, агрегатора RSS, клиента IRC, менеджера закачек, WAP-браузера, Opera Link, а также виджеты — графические модули, основанные на технологии HTML и работающие вне окна браузера.
Информация о программе Opera
Название: Opera 10.52
Год выпуска: 2010
Платформа: PC
Язык интерфейса: Rus
Размер:12МВ

Скачать|Download

VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)

http://img823.imageshack.us/img823/2396/48718776.png


VMware Workstation потужне популярне програмне забезпечення для віртуалізації систем.

VMware Workstation - потужне рішення задач для розробників програм і системних адміністраторів, що створюють і тестують повно-комплексні мережеві додатки класу серверів, що запускаються в різних середовищах. Унікальна технологія VMware MultipleWorlds дозволяє ізолювати операційні системи та програми в межах створюваних віртуальних машин, причому в розпорядженні кожної віртуальної машини виявляється стандартний комп'ютер x86, з власним процесором і пам'яттю. За допомогою цього рішення ви зможете на 1 комп'ютері моментально вести процеси розробки, тестування, налагодження та пуск багаторівневих браузерних додатків, експлуатувати нові операційні системи і успадковані програми на 1 комп'ютері, встановлювати нові або оновлювати наявні операційні системи без виконання операцій з розділами дисків і перезавантаження комп'ютера.

Нова перрон пропонує розширені можливості для розробників додатків, інженерів з контролю якості, фахівців з перепродажу технологічних рішень та IT-адміністраторів. Одним з найпомітніших нововведень пакету VMware Workstation 8 стала розширена підтримка 32-бітних і 64-бітних версій Windows. Для відображення буду віртуальних машин тепер повноцінно використовуються функції Flip 3D і Aero Peek, реалізовані в інтерфейсі Windows 7. Сверток VMware Workstation 8 став першим продуктом з повною підтримкою графічної оболонки Aero в Windows 7. Суттєво розширено перелік тривимірних додатків на базі технологій DirectX 9.0c Shader Model 3 і OpenGL 2.1, які можна запускати у віртуальних машинах Windows.

Ім'я програми:VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)Рік випуску: 2014/2013ОС: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову : є РосійськаЛікування: є

Скачать VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)

dfiles.ru VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)turbobit.net VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)letitbit.net VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)vip-file.com VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)

D2 timer - запрограммируй свой комп

D2 timer - запрограммируй свой комп

Программа может выключить, перезагрузить комп, запустить файлы/программы, проиграть звук , показать сообщение, отключиться от интернета, разбудить и многое другое в нужное время. Множество скинов в комплекте.

Название: D2 timer v 1.0 - запрограмируй свой комп
Язык Интерфейса: Английский/Русский
Платформа: Windows All
Размер: 1.7 mb

Windows XP Professional SP3 v3 (x86/2012/RUS)

Windows XP Professional SP3 v3 (x86/2012/RUS)


За почву взят своеобразный икона Windows XP Professional SP3 VL в коий включены обновления защищенности по апрель 2012 года, AHCI драйвера, порядком важные вполне системные библиотеки. И еше из системы удалены необычайно некоторые компоненты. ТОЛЬКО ЧИСТАЯ УСТАНОВКА, ОБНОВЛЕНИЕ И УСТАНОВКА ПОВЕРХ НЕ РЕКОМЕНДУТСЯ.

Удалено, отключено
брандмауер
удалено:
DOCS,DOTNETFX, autorun.inf, setuр.exe, все файлы описания, LANG, WIN9XMIG, WIN9XUPG, COMPDATA, MSN Explorer, ZoneGames of MSN, все игры, Тур знакомства с Windows XP, помошник по поиску, Windows messenger, Internet Information Service, драйвера принтеров, сканеров, модемов,направление изучения работы с мишью, Звуковая схема "Утопия", скини и тур windows Media player

Патчи
uxtheme.dll (для использования сторонних тем)
Tcpip.sys ( протокол онлайна пропатчен на 1000 полу- открытих соединений)
msconfig patch ( убират извещение коие бывает замечен в последствии перезапуска в последствии опции системы)

Встроено
обновления по апрель 2012 года, ms net framework 1.1-4.0, Internet explorer 7, Windows media player 10, dllsfull, DirectX 9, Vista Drive Icon 6 in 1, Ms Silveright, AHCI MassToradge

Доп. информация
полу автоустановка с вероятностью выбора раздела для установки и вводом даты и время
протекает ревизию на валидность
в последствии копирования файлов комп'ютер не дожидается 15 секунд, а незамедлительно перегружается
на Т-13 комп'ютер долго довольно интенсивно висеть, приблизительно 25мин. (в ето время ставятся все аддоны)

Особенно системные требования:
3гб несколько свободного дискового места, 256mb RAM, 32mb videocard

MD5: 35F360F56FE078D881CDC03354B6EF80
SHA-1: 1E1D09AC7A486447859996B91E52E7DBE09497AB
CRC32: 0E7EB397

Windows XP Professional SP3 v3 (x86/2012/RUS)

Windows XP Professional SP3 v3 (x86/2012/RUS)

Windows XP Professional SP3 v3 (x86/2012/RUS)


Наименование: Windows XP Professional SP3 v3 (x86/2012/RUS)
Год выпуска: 04.05.2012
Перрон: 32bit
Язык интерфейса: Великолепно русский
Лекарство: Не потребуется
Объем: 449 MB

Комп&ньоН №16-17 (637-638) май 2009

Комп&ньоН №16-17 (637-638) май 2009


"Комп&ньоН" - деловой аналитический журнал, адресован топ-менеджерам национальных компаний, то есть тем, кто профессионально принимает ключевые решения, связанные с организацией бизнеса, его функционированием и развитием.

Windows 7 Ultimate x86 Maxi Edition v 1.0 (2010/UKR)

Windows 7 Ultimate x86 Maxi Edition v 1.0 (2010/UKR)

Windows 7 Maxi Edition – это украинская сборка на базе новейшей операционной системы Microsoft Windows 7 Ultimate x86 (32-битная), которая предназначена для использования в каждом украинском доме, где есть компьютер способен работать с Windows 7

Интегрировано следующие компоненты (все украинизированные и устанавливаются автоматически):
- Microsoft Office 2007 Enterprise SP2
- Adobe Flash 10.0.45.2 ActiveX and Plugin
- Aimp 2.60.551 – музичний плеєр + скіни.
- Ashampoo Burning Studio 9.21 програма для запису дисків
- FileMenu Tools 5.8 - програма, яка розширює функціональність контекстного меню файлів і тек
- Ashampoo Magical Defrag 3.0.2 – програма дефрагментації дисків, дефрагментує під час заставки (налаштовано)
- Download Master 5.6.3.1195 – менеджер завантаження файлів
- DirectX 9.28.1886 (Лютий 2010)
- Foxit Reader 3.2.0.0303 – швидкий та функціональний переглядач PDF файлів
- HashTab 3.0 (Ukr) - Відображає хеші MD5, SHA-1 і CRC-32 у властивостях файлів
- Opera 10.51 Build 3315 + скіни
- Sun Java Runtime Environment 6 Update 18
- K-Lite Mega Codec Pack 570
- Reg Organizer 5.0 – багатофункціональна утиліта для догляду за реєстром
- Unlocker 1.89 - допомагає розблокувати/перемістити/видалити зайнятий файл
- WinRAR 3.92 Final
- Folder2MyPC – дає змогу додати будь-яку папку у “Мій комп’ютер”
- Total Commander 7.04 Power Pack Ukrainian – відомий файловий менеджер
- Required Dll's 9.11.9 – додаткові системні бібліотеки, необхідні для запуску деяких програм.
- USB Disk Security 5.3.0.20 – програмний засіб для захисту ПК від вірусів, які поширюються з’ємними носіями за допомогою файлів Autorun.inf
- USB Safely Remove 4.2 – заміна стандартного засобу для безпечного витягання UBS пристроїв
- µTorrent Stable (2.0) – торрент клієнт
- Virtual Drive Personal 5.4.4.0 – програма для емуляції дисків
- ACDSee Pro 3.0.387 – популярна програма для перегляду графіки
- ESET NOD32 Antivirus Business Edition 4.0.474.0 + програми для пошуку ключів
- Lizardtech DjVu Control – програма для перегляду djvu файлів
- 7stacks – програма допоможе створити панель швидкого запуску
- Додана підтримка літер “і” та “ґ” в додатках MS-DOS
- Розширено контекстне меню в “Мій комп’ютер”
- Додано нові теми та курсори
- Додано підтримку файлів довідки з розширенням *.hlp
- PRkiller Ukr – аналог стандартного диспетчера завдань (Shift+Ctrl+~)
- Бібліотеки С++ 2005, 2008.

От автора сборки:
Windows 7 Maxi Edition – це українська збірка на базі найновішої операційної системи Microsoft Windows 7 Ultimate x86 (32-бітна), яка призначена для використання в кожній українській хаті, де є комп’ютер здатний працювати з Windows 7. Дана збірка (W7ME) створена з патріотичних міркувань, є безкоштовною в цілях домашнього використання справжніми патріотами України, ніяких комерційних та фінансових вигод укладач збірки не отримує. Слава Україні!

Контрольные суммы (образ):
CRC32: 7BE3C0BC
MD5: 1F9D39CDD2A44A542A0F150BE7F4EFE4
SHA-1: E105B3E65C63FE7961B41A430D49A77CA96CC94D

Дополнительно:
Ставить сборку нужно загрузившись с DVD-дисковода (т.е. с биос. Установка W7ME происходит в автоматическом режиме, пользователю лишь нужно указать раздел для установки, а после его завершения - имя пользователя и пароль (если требуется). Сборка уже активирована и проходит проверку подлинности на сайте Microsoft (На всякий случай в папке Activator есть лекарство. W7ME устанавливается с измененной темой и курсорами, позже пользователь может их изменить по собственному желанию. Из системы ничего не вырезано, следовательно есть возможность устанавливать все обновления и будущие сервис-паки. W7ME настроена на максимальную производительность и простоту использования.

Год выпуска: 2010
Версия: v 1.0
Платформа: X86
Язык интерфейса: Украинский
Таблетка: Присутствует
Размер: 3.75 GB

Cистемные требования:
Процессор: 1 Ggz x86/x64
ОЗУ: 512 MB или выше
HDD: 10 GB
VIDEO: с поддержкой DirectX 9 и 128 MB памяти (для темы Aero)
Windows 7 Ultimate x86 Maxi Edition v 1.0 (2010/UKR)

Windows 7 Ultimate x86 Maxi Edition v 1.0 (2010/UKR)

Windows 7 Ultimate x86 Maxi Edition v 1.0 (2010/UKR)

Скачать Windows 7 Ultimate x86 Maxi Edition v 1.0 (2010/UKR)

Rainmeter 2.5 (2014|ML|російська)

http://img.seedoff.net/87587f11a27d66eca3b95dd3bb8a153d544153e3_1.png


Rainmeter - це програма, яка дозволяє не тільки прикрасити робочий стіл, але і зробити його більш зручним і функціональним. Скіни для rainmeter або теми, призначені для такого, що б зробити більш зручним і красивим сам rainmeter або підібрати його стиль як можна ближче до такого, який у вас встановлений. Тому оформлення є невід'ємною частиною програми.

Rainmeter - набір віджетів в стилі Windows 7, який можна редагувати в залежності від своїх уподобань і потреб. Програма відображає на робочому питаниеі поточну дату і час, графік завантаження потрясающе центрального процесора, кількість вільної та використаної пам'яті комп'ютера (практически сразуї, віртуальної і дискової), погоду, мережеву інформацію (IP-адреса, DNS-адресу, трафік, швидкість використання каналу окремо по кожному з напрямків, а також є можливість завантажувати новинні стрічки, перевіряти поштові скриньки, керувати медіаплеєром і багато іншого. Крім цього Rainmeter пропонує власний набір тем для Windows 7.

Rainmeter є найвіжилищеішою і найпопулярнішою програми для налаштування робочого столу Windows. Підвищіть Windows, комп'ютер вдома або на роботі зі скінами, зручний, компактний аплети, які вільно плавають на робочому питаниеі. Rainmeter скінів надати вам корисну інформацію, на перший погляд. Просто стежити за системні ресурси, все-такиі як пам'ять і акумулятор, або интернет струюів даних, включаючи електронну пошту, RSS-канали, і прогнози погоди.

Назва програми: Rainmeter 2.5 (2014|ML|російська)Рік випуску: 2014Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову: МультиЛікування: не потрібно

Скачать Rainmeter 2.5 (2014|ML|російська)

dfiles.ru Rainmeter 2.5 (2014|ML|російська)turbobit.net Rainmeter 2.5 (2014|ML|російська)letitbit.net Rainmeter 2.5 (2014|ML|російська)vip-file.com Rainmeter 2.5 (2014|ML|російська)

Уже нашли

скачать playclaw crack rus,скачать crack для playclaw 4,скачать playclaw crack 2 1,скачать crack для playclaw 2 1 0,кроссворд по кадровому делопроизводству,готовый кроссворд по делопроизводству,кроссворд по делопроизводству,скачать центр игр mail ru,wot vzlom скачать бесплатно,взлом world of tanks скачать бесплатно,скачать взлом wot бесплатно,скачать самп 0 3 х,paopao 3 игра скачать бесплатно без регистрации,скачать бесплатно игру paopao без регистрации,paopao 3 скачать бесплатно без регистрации,paopao скачать бесплатно полную версию без регистрации,paopao 4 скачать бесплатно без регистрации,paopao скачать бесплатно без регистрации и без смс,paopao скачать бесплатно без регистрации windows 7,paopao 2 скачать бесплатно без регистрации,скачать мегаджет,скачать фильм аш два о,скачать бесплатно фильм аш 2 о,раздача аккаунтов на игру танки онлайн,бесплатная раздача аккаунтов на танки онлайн,легенда о корре 3 книга,gta mingecevir kodlari azerbaycanca,gta mingecevir kodlar,gta vice city mingecevir kodlari