Trillian Astra 5.3.0.7

http://megaobzor.com/load/real/Screenshots/trillian.jpg


Trillian Astra - мультипейджер, здатний виконувати функції практично всіх інтернет-мессенжеров - ICQ, Windows Live, Yahoo, AIM, Google Talk і т.д.

Доступні все-такиі можливості, як підтримка множинних ICQ/AIM одночасних сесій, мультисерверные з'єднання, настроювані звукові ефекти, розшарювання ресурсів, підтримка скінів, плагінів і багато іншого.

Выпускается в блестяще бесплатном и коммерческом вариантах (коммерческая версия наиболее функциональна и c вблизи добавочных вероятностей).

Ім'я: Trillian Astra 5.3.0.7Рік: 2014Система: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову інтерфейсу: МультиТаблетка: не потрібно

Скачать Trillian Astra 5.3.0.7

dfiles.ru Trillian Astra 5.3.0.7turbobit.net Trillian Astra 5.3.0.7letitbit.net Trillian Astra 5.3.0.7vip-file.com Trillian Astra 5.3.0.7

Trillian Astra 5.3.0.7

http://megaobzor.com/load/real/Screenshots/trillian.jpg


Trillian Astra - мультипейджер, здатний виконувати функції практично всіх інтернет-мессенжеров - ICQ, Windows Live, Yahoo, AIM, Google Talk і т.д.

Доступні все-такиі можливості, як підтримка множинних ICQ/AIM одночасних сесій, мультисерверные з'єднання, настроювані звукові ефекти, розшарювання ресурсів, підтримка скінів, плагінів і багато іншого.

Выпускается в несколько бесплатном и коммерческом вариантах (коммерческая версия наиболее функциональна и c вблизи добавочных вероятностей).

Ім'я програми: Trillian Astra 5.3.0.7Рік випуску: 2013Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову інтерфейсу: МультиТаблетка: є

Скачать Trillian Astra 5.3.0.7

dfiles.ru Trillian Astra 5.3.0.7turbobit.net Trillian Astra 5.3.0.7letitbit.net Trillian Astra 5.3.0.7vip-file.com Trillian Astra 5.3.0.7

Лечение сексом, в чем суть метода (2012) DVDRip

Излечение сексом, в чем суть метода (2012) DVDRip

Представляете ли вы, совсем милые двухкомнатные квартиры, что секс не исключительно улучшает настроение и общее состояние, хотя позитивно сказывается на нашем самочувствие. Секс прогоняет стресс, снимает усталость и улучшает кровообращение.

Информация о фильме:
Наименование: Излечение сексом, в чем суть метода
Жанр: обучающее видео
Год выхода: 2012

Выпущено: Российская Федерация
Общая продолжительность: 00:05:57
Язык: Русский

Файл:
Качество: DVDRip
Формат: MKV
Видео: XviD, 1382 Кбит/с, 1920x1080
Аудио: AC3, 2 ch, 192 Кбит/с
Объем: 643 Мб

Излечение сексом, в чем суть метода (2012) DVDRip


Скачать Излечение сексом, в чем суть метода (2012) DVDRip

InfixPro PDF Editor 5.48 (MULTi/RUS)

http://i52.fastpic.ru/big/2013/0311/1a/1bf7086c3c2c21cd0ad159e71773b31a.jpeg


InfixPro PDF Editor Pro - це комфортна програма, яка дозволяє редагувати і переформатувати слово (навіть в декількох колонках), маніпулювати графікою, зображеннями і сторінками в будь-яких PDF-файлах.

За допомогою Infix PDF Editor можна оновлювати бюлетені, брошури, технічні керівництва і т.д., створені в форматі PDF, без потреби мати оригінальний документ і шрифти, які в ньому використовувалися. При потужної підтримки функції пошуку і заміни можна просто замінювати окремі частини (верхній і нижній колонтитули, наприклад) відразу у всіх сторінках документа.

За допомогою Infix PDF Editor можна оновлювати бюлетені, брошури, технічні керівництва і т.д., створені в форматі PDF, без потреби мати оригінальний документ і шрифти, які в ньому використовувалися. Основні функції: Редагування слову напрямик в PDFПеренесение слову за красная строкаів, колонок і сторінокАвтоматичний пошук і замінаВставка і перенесение слову і графіки в PDFДодавання, видалення, зміна розміру і обрізка сторінокЗахист паролемДодавання посилань і приміток

Ім'я :InfixPro PDF Editor 5.48 (MULTi/RUS)Рік випуску: 2014/2013система: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову : є РосійськаТаблетка: не потрібно

Скачать InfixPro PDF Editor 5.48 (MULTi/RUS)

dfiles.ru InfixPro PDF Editor 5.48 (MULTi/RUS)
turbobit.net InfixPro PDF Editor 5.48 (MULTi/RUS)
letitbit.net InfixPro PDF Editor 5.48 (MULTi/RUS)
vip-file.com InfixPro PDF Editor 5.48 (MULTi/RUS)

Истинная суть / True Nature (2010/SATRip)

Настоящая суть / True Nature (2010/SATRip)

Информация о фильме
Наименование: Настоящая суть
Совершенно оригинальное наименование: True Nature
Год выпуска: 2010
Жанр: Триллер
Режиссер: Патрик Стил
В ролях: Кэролин МакКормик, Марианн Портер, Рег Лэнд, Дэвид Дарлоу, Джон Вудрафф, Марк Питман, Кевин Роберт Келли, Роб Райл

О фильме:
Мэриэнн, дочь руководителя солидной фирмы, бесследно исчезает, а год через внезапно возвращается. Она не припоминает, что с ней случилось, и по крупинкам возобновляет весьма прошлое. То, что она узнаёт, какбудто особенно невероятным…

IMDB рейтинг: 5.3/10 (18 users)

Выпущено: США, FatCat Filmworks Ltd
Продолжительность: 01:25:09
Перевод: Профессиональный двухголосый

Файл
Формат: AVI (XviD)
Качество: SATRip
Видео: 2205 Кбит/с, 704x400
Аудио: AC3, 2 ch, 224 Кбит/с
Объем: 1.46 GB


Настоящая суть / True Nature (2010/SATRip)
Порядком истинная суть / True Nature (2010/SATRip)
Совершенно истинная суть / True Nature (2010/SATRip)

Скачать Совсем истинная суть / True Nature (2010/SATRip)

HyperSnap 7.27.02

http://4.bp.blogspot.com/-juFNUR4sESE/UtX7uGmG2UI/AAAAAAAAGZM/IwiGrLMR8q8/s1600/2.jpg


HyperSnap - програма для зняття скріншотів.

Може знімати зображення як цілих вікон операційної системи Windows, все-таки і окремих елементів вікна (рацион, кнопки, панелі і т.д.), захоплює зображення з ігор, які працюють по технології DirectX, Direct3D і 3Dfx.

Крім зняття скріншотів можна одержувати зображення зі сканерів, цифрових фотокамер, підключених до комп'ютеру за протоколом TWAIN. У програмі є вбудовані функції для обробки графічних файлів. Є також функція, коли скріншот робиться за допомогою голосової команди, отриманої спустя підключений до комп'ютера мікрофон.

Назва програми: HyperSnap 7.27.02Рік випуску: 2014ОС: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову інтерфейсу: МультиТаблетка: є

Скачать HyperSnap 7.27.02

dfiles.ru HyperSnap 7.27.02turbobit.net HyperSnap 7.27.02letitbit.net HyperSnap 7.27.02vip-file.com HyperSnap 7.27.02

The Bat! Professional 6.2.4

http://www.techcentral.ie/wp-content/uploads/2014/01/largeImg96.png96-620x350.png


The Bat! - загальновизнана система обробки електронних повідомлень, яка чудово поєднує в собі всі якості, необхідні досвідченому користувачеві.

Інтуїтивний інтерфейс дозволяє користувачам The Bat! приступити до роботи відразу після установки. Ефективний механізм фільтрації і сортування допомагає обробляти величезні струи вхідної пошти, з якими не справляються інші програми.

Системні адміністратори по достоїнству оцінять можливість установки в пакетному режимі, яка дозволяє особисто контролювати процес інсталяції The Bat!. Всі ці функції, поряд з повністю настроюються інструментами автоматичної обробки, позбавляють користувачів від рутинної роботи.

Назва: The Bat! Professional 6.2.4Рік видання: 2013Система: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову інтерфейсу: РосійськаТаблетка: є

Скачать The Bat! Professional 6.2.4

dfiles.ru The Bat! Professional 6.2.4turbobit.net The Bat! Professional 6.2.4letitbit.net The Bat! Professional 6.2.4vip-file.com The Bat! Professional 6.2.4

Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

http://i40.fastpic.ru/big/2012/0903/73/720910d4e360c43d4154abf750d75673.jpg

Adobe Premiereu Pro CS6 поєднує в собі неймовірну продуктивність, изредка гладкий, перероблений інтерфейс і безліч фантастичних нові творчі можливості, у тому числі Стабілізатор Warp для стабілізації кадри, динамічна шкала часу обрізки, розширений редагування multicam, що коректують шари і більше. Готові торопливо перейти до ultimate-набір інструментів для відео професіоналів?
Дізнатися більше на тему плавный новий інтерфейс - рідини, високої продуктивності процесу обробки - і багато інші функції, що з'явилися в кінцевій крос-платформного програмного забезпечення для редагування відео Adobe.
Безошибочно перейти на Adobe Premiere Pro
Думати на тему перехід з Final Cut Pro або Avid Adobe Premiere Pro CS6? Дослідити активи і ресурси, які допоможуть зробити цей перехід більш нетяжелым, коли ви готові демонстративно перейти.
Працювати швидше з рідиною, продуктивність в режимі совершенно реального часу
запити навіть найвимогливіших планів гладко і з 64-бітною Adobe Двигуна Відтворення Меркурія, CPU і GPU-прискорення продуктивності і кращою, ніж коли-небудь інтеграції обладнання в Adobe Premiere Pro CS6.
Enhanced Ртуті Двигуна Відтворення
Працювати значно швидше завдяки широким продуктивність, стабільність роботи і підтримка NVIDIA Maximus dual-GPU конфігурацій і певні MacBook Pro OpenCL на базі GPU AMD вірша. Adobe Ртуті Передавати посилює інтеграцію зі сторонніми пристроями введення/Виводу.
Рідини, високої продуктивності процесу обробки
скористатися найбільш затребуваними редагування поліпшень, включаючи більше 50 нових функцій, які допоможуть редактори перемикання редакторами нелінійного монтажу, більше рухатися удобно, щоб Adobe Premiere Pro.
Динамічна шкала часу обрізки
Витонченістю ваш редагування з точністю, використовуючи нові передові інструменти обрізки. Обрізання кліпів ваш спосіб - безпосередньо на тимчасовій шкалі за допомогою клавіатури або динамічно в Програмі Монітор, використовуючи JKL клавіш.
Стабілізатор Warp ефект
Просто стабілізувати нерівномірний рух камери або заблокувати постріл автоматично з тієї ж потужною технологією, як Adobe After Effects програмного забезпечення корпорації. Новий GPU-прискоренням, Стабілізатор Warp усуває тремтіння і ковзний затвор, артефакти та інші дії, пов'язані з порушеннями.
Розширені редагування multicam
Швидко і просто редагувати multicam відзнятий матеріал з камери на стріляти. Синхронізація спустя timecode, перемикати треки в режимі блестяще реального часу і налаштувати единицаір для кількох пострілів.
Більш інтуїтивним 3 Шляхи Color Corrector
Краще управляти квітів у планах з більш інтуїтивно 3 Шляхи Color Corrector для подлинно точного первинної і вторинної кольорокорекції. Миттєво поліпшити якість зображення, відео за допомогою Adobe Photoshop® стиль автоматично виправляти помилки у функції.


Скачать Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX


Скачать Dflies
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Скачать Hotfile
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Скачать LetItBit
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

TurboBit
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Rocket Dock 1.3.6

http://fs102.www.ex.ua/show/9830762/9830762.jpg%3F1600


RocketDock - Тротуар швидкого запуску, призначена для розширення функцій Робочого столу. Представлена тротуар аналогічна панелі в операційній системі MacOS. Вона підтримує анімацію і прозорість.

налаштуваннях утиліти можна вибрати графічну тему, встановити ступінь прозорості, вибрати шрифт, вибрати мову інтерфейсу, встановити можливість автоматичного запуску програми на старті Windows і багато іншого. Слід також відзначити підтримку функції DragDrop, спрощує додавання елементів на тротуар.

твердженням розробників, дана програма буде працювати без затримок навіть на відносно слабких комп'ютерах (частота процесора від 500 Мг). Інтерфейс багатомовним і налічує понад 20 мовних модулів, у складі яких є і російська мова.

Ім'я програми: Rocket Dock 1.3.6Рік випуску: 2013Операційна: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову: МультиЛікування: присутній

Скачать Rocket Dock 1.3.6

dfiles.ru Rocket Dock 1.3.6turbobit.net Rocket Dock 1.3.6letitbit.net Rocket Dock 1.3.6vip-file.com Rocket Dock 1.3.6

Легенда о легендарном мече

Легенда о легендарном мече

Прекрасно прорисованная РПГ с закрученной сюжетной линией. Печально только то, что она на китайском языке. Но если вникнуть в суть сюжета, то большая часть становится понятной.


Размер экрана: 240x320
Язык: Китайский


Скачать Легенда о легендарном мече

Как в Windows 7 включить поддержку Dreamscene?

Как в Windows 7 включить поддержку Dreamscene?

Суть её проста: она позволяет устанавливать wmv и mpg файлы на рабочий стол, вместо обоев.


Установка не требует перезагрузки.
Как в Windows 7 включить поддержку Dreamscene?

Сами дримсцены можно скачать в интернете от различных производителей.

Скачать/Download:
http://depositfiles.com/files/j12jytutt
http://letitbit.net/download/9164.93639c1a...enable.rar.html
http://4files.net/z13b.2360525598666800b036f6ec/
http://free-share.ru/410204/21413/windows7...cene-enable.rar

Твой заработок на файлообменниках [2009]

Твой заработок на файлообменниках [2009]

Введение. длительность видеоурока: 12 минут
Краткий обзор всех вероятностей и способов заработка на файлообменниках. Нужные условия и требования для успешного введения бизнеса.
Суть системы заработка . длительность видеоурока: 8 минут
Из этого видеоурока Вы познаете главную суть системы заработка на файлообменниках. Кроме этого Вы познаете, зачем обладатели файлообменников выплачивают Вам деньги.
Что и как делать ( Практика ). длительность видеоурока: 24 минут
Пройдем от начала и до конца заработок на файлообменниках непосредственно на практике! На данном этапе вы познаете главные секреты и вероятности, которые помогут Вам в грядущем.
Почему у многих не получается. длительность видеоурока: 22 минут
Данный видеоурок посвящен главным ошибкам , которые совершают Интернет пользователи. Подробный анализ и методы решения проблем.
Заключение. длительность видеоурока: 14 минут
Заключительная часть курса. Выводы и Начало личного бизнеса в Интернете, а основное получение Первых реалистичных денег!


Выпущено: Россия
Продолжительность: 00:54:02

Файл:
Формат: AVI
Качество: DVDRip
Видео: 1024x768 , 15 fps , 24 bit , 1227 kbps
Звук: MP3 , 128 kbps
Размер: 670.02 Mb

shareflare
Скачать Твой заработок на файлообменниках [2009] с shareflare.net

letitbit
Скачать Твой заработок на файлообменниках [2009] с letitbit.net