Multilex Deluxe 7.2

/image/2012-06/1339311161_multilex-deluxe-7.2.gif


Multilex Deluxe - російсько-англійський електронний словник на 6 000 000 слів. Новий МультиЛекс 7 може також похвалитися актуализированными словниковими базами, за якість яких відповідають провідні європейські та російські видавництва і вчені.

Словники МультиЛекс 7 - це до 10 мільйонів перекладів, що містяться в 49 загальних, тямущих і тематичних словниках для російської, англійської, іспанської, італійської, німецької, португальської та французької мов.

МультиЛекс 7 представлені словники Oxford Russian Dictionary, webster's New World College Dictionary, Ахмановой Е.А., Глазунова С.А., Лейн К., Мюллера В.К., Смирницкого А.І., Щерби Л.В. та інших. Докладні перекази доповнені транскрипцією, прикладами вживання та написання, синонімами і 250 000 озвучених слів.

Ім'я: Multilex Deluxe 7.2Рік видання: 2013Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову інтерфейсу: МультиТаблетка: є

Скачать Multilex Deluxe 7.2

dfiles.ru Multilex Deluxe 7.2turbobit.net Multilex Deluxe 7.2letitbit.net Multilex Deluxe 7.2vip-file.com Multilex Deluxe 7.2

Zona 1.0.1 Portable

http://img.softpile.com/mobile/screenshots/46/2012042620095556.jpg


Zona - це нова версія багатофункціональної програми, яка дуже легка в освоєнні і є совершенно широко-уневерсальной у своєму класі, тому що вона швидко знаходить, якісно показує і завантажить різні потрібні для вас фільми і серіали по будь-якому вашому запиту.

не потрібно вам більше довго шукати і ламати голову, де б завантажити свежие релизы фільмів в хорошому або хоча б в иногда пристойному якості. Більше не потрібно думати на тему технологіях. Відкривши «Зону», ви просто починаєте дивитися все що побажаєте. Цю універсальну програму можна сміливо використовувати в якості альтернативи uTorrent.

Ми зібрали і розклали за жанрами 40 000 фільмів для вас! Користуйтеся!

Назва: Zona 1.0.1 PortableРік видання: 2013Операційна: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову інтерфейсу: МультиЛікування: є

Ссылки на Zona 1.0.1 Portable

dfiles.ru Zona 1.0.1 Portableturbobit.net Zona 1.0.1 Portableletitbit.net Zona 1.0.1 Portablevip-file.com Zona 1.0.1 Portable

Уже нашли

очень красивые фоны для презентаций,красивые фоны для презентаций по английскому,красивые фоны для презентаций по литературе,фоны для презентаций красивые,красивые фоны для презентаций скачать,фоны для презентации красивые,красивые фоны для презентаций по истории,красивые фоны для презентаций скачать бесплатно,куртлар вадиси пусу сон болум 212,jocuri cu лунтик,скачать ультра исо рус,скачать ультра исо рус с ключом,скачать ультра исо рус бесплатно,смотреть как играют в gta 5,смотреть как играют в гта 5,смотреть как играют в гта 5 с булкиным,смотреть как играют гта 5 онлайн,смотреть как играют гта 5,смотреть как играют в гта 5 бесплатно,смотреть как играют в гта 5 булкин и щербинин,смотреть как играют в гта 5 приколы,смотреть как играют в гта 5 паркур,смотреть игра гта 5,скачать христианские песни,мобимет ру скачат,скачать христианские песни бесплатно,скачать христианские аудиокниги,скачать христианские песни mp3,скачать христианскую музыку