Multilex Deluxe 7.2

/image/2012-06/1339311161_multilex-deluxe-7.2.gif


Multilex Deluxe - російсько-англійський електронний словник на 6 000 000 слів. Новий МультиЛекс 7 може також похвалитися актуализированными словниковими базами, за якість яких відповідають провідні європейські та російські видавництва і вчені.

Словники МультиЛекс 7 - це до 10 мільйонів перекладів, що містяться в 49 загальних, тямущих і тематичних словниках для російської, англійської, іспанської, італійської, німецької, португальської та французької мов.

МультиЛекс 7 представлені словники Oxford Russian Dictionary, webster's New World College Dictionary, Ахмановой Е.А., Глазунова С.А., Лейн К., Мюллера В.К., Смирницкого А.І., Щерби Л.В. та інших. Докладні перекази доповнені транскрипцією, прикладами вживання та написання, синонімами і 250 000 озвучених слів.

Ім'я: Multilex Deluxe 7.2Рік видання: 2013Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову інтерфейсу: МультиТаблетка: є

Скачать Multilex Deluxe 7.2

dfiles.ru Multilex Deluxe 7.2turbobit.net Multilex Deluxe 7.2letitbit.net Multilex Deluxe 7.2vip-file.com Multilex Deluxe 7.2

Уже нашли

перевод с русского на казахский язык сойлем,перевод с русского на казахский язык текст,перевод текста с русского на казахский язык,перевод с русского на казахский язык словарь,перевод с русского на казахский язык в алматы,хинд киноси девона,хинд кинолари девона,mamble123 скачать,xaxer охота,смотреть фильм про акул 2011,смотреть фильм про акул 2012,скачать игры на планшет windows 8 бесплатно,смотреть фильм про акулу онлайн,смотреть фильм про акул бесплатно,смотреть фильм про акулы,смотреть фильм про акул онлайн,смотреть фильм про акул документальный,смотреть фильм про акул онлайн бесплатно,смотреть фильм про акул,смотреть фильм про акулу,стандартная игра косынка скачать,стандартные игры косынка,игры дом монстр,смотреть дом монстр,дом монстер хай,дом монстр хай,дом монстр,игры пау пау играть онлайн,игры пау пау онлайн