Multilex Deluxe 7.2

/image/2012-06/1339311161_multilex-deluxe-7.2.gif


Multilex Deluxe - російсько-англійський електронний словник на 6 000 000 слів. Новий МультиЛекс 7 може також похвалитися актуализированными словниковими базами, за якість яких відповідають провідні європейські та російські видавництва і вчені.

Словники МультиЛекс 7 - це до 10 мільйонів перекладів, що містяться в 49 загальних, тямущих і тематичних словниках для російської, англійської, іспанської, італійської, німецької, португальської та французької мов.

МультиЛекс 7 представлені словники Oxford Russian Dictionary, webster's New World College Dictionary, Ахмановой Е.А., Глазунова С.А., Лейн К., Мюллера В.К., Смирницкого А.І., Щерби Л.В. та інших. Докладні перекази доповнені транскрипцією, прикладами вживання та написання, синонімами і 250 000 озвучених слів.

Ім'я: Multilex Deluxe 7.2Рік видання: 2013Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову інтерфейсу: МультиТаблетка: є

Скачать Multilex Deluxe 7.2

dfiles.ru Multilex Deluxe 7.2turbobit.net Multilex Deluxe 7.2letitbit.net Multilex Deluxe 7.2vip-file.com Multilex Deluxe 7.2

Уже нашли

скачать агент на компьютер версия 5 9,скачать агент на компьютер 5 9 бесплатно,скачать программу для скачування музики з вк на андроид,скачать агент на компьютер 6 0 бесплатно,скачать програму для скачування музики з контакту на телефон,скачать програму для скачування музики з vk,скачать программу для скачування музыки з вк на планшет,скачать агент на компьютер 5 8 бесплатно,скачать агент на компьютер последнюю версию,скачать программу для скачування музики в део з вк,скачать агент на компьютер 6 0,смотреть майнкрафт мультики,смотреть майнкрафт бесплатно,смотреть майнкрафт мистик и лаггер,андроид тегос ру,тегос андроид бесплатно,tegos android games,тегос андроид майнкрафт,тегос андроид симс,тегос андроид фильмы,тегос андроид книги,tegos андроид,тегос андроид темы,смотреть майнкрафт видео,тегос андроид гта,турбо доступ turbobit net,турбо доступ на турбобит бесплатно 2014,турбо доступ турбобит бесплатно,скачати ярлик одноклассники