Multilex Deluxe 7.2

/image/2012-06/1339311161_multilex-deluxe-7.2.gif


Multilex Deluxe - російсько-англійський електронний словник на 6 000 000 слів. Новий МультиЛекс 7 може також похвалитися актуализированными словниковими базами, за якість яких відповідають провідні європейські та російські видавництва і вчені.

Словники МультиЛекс 7 - це до 10 мільйонів перекладів, що містяться в 49 загальних, тямущих і тематичних словниках для російської, англійської, іспанської, італійської, німецької, португальської та французької мов.

МультиЛекс 7 представлені словники Oxford Russian Dictionary, webster's New World College Dictionary, Ахмановой Е.А., Глазунова С.А., Лейн К., Мюллера В.К., Смирницкого А.І., Щерби Л.В. та інших. Докладні перекази доповнені транскрипцією, прикладами вживання та написання, синонімами і 250 000 озвучених слів.

Ім'я: Multilex Deluxe 7.2Рік видання: 2013Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову інтерфейсу: МультиТаблетка: є

Скачать Multilex Deluxe 7.2

dfiles.ru Multilex Deluxe 7.2turbobit.net Multilex Deluxe 7.2letitbit.net Multilex Deluxe 7.2vip-file.com Multilex Deluxe 7.2

Уже нашли

microsoft office word xp скачать бесплатно,microsoft word windows xp скачать бесплатно,microsoft word для windows xp скачать бесплатно,word для windows xp скачать бесплатно,microsoft word xp скачать бесплатно,word xp скачать бесплатно,microsoft word 2007 для windows xp скачать бесплатно,word windows xp скачать бесплатно,word 2007 для windows xp скачать бесплатно,скачать wordpress,mail epg com au loc rulers,mail qsmf org loc rulers,кино не для всех 18,картинка девушка весна,картинка девушка,картинка девушка показывает фак,раскраски девушки эквестрии распечатать,амлар тури,разложить на множители онлайн калькулятор,разложить на множители онлайн уравнение,разложить на множители онлайн с решением,разложить на множители выражение онлайн,разложить на множители многочелен онлайн,разложить на множители онлайн,разложение на множители онлайн калькулятор,разложить на простые множители онлайн,разложение на множители online,разложить число на множители онлайн,музика до казки колобок