Програмка loviMusic 1.8.0.0 - качайте ВСЮ музику

http://s018.radikal.ru/i516/1307/27/e818e0095cf3.pngЛовиMusic 1.8 - це несложна і зручна у використанні програмка для скачування музики з Інтернету, LoviMusic має елементарний інтерфейс, тому задач у зверненні ні в кого не з'торопливо явиться.

Для такого, щоб завантажити музику, потрібно запустити програму. Натискаєте кнопку "Зберегти". Прослухані треки будуть збережені на Вашому комп'ютері автоматично. У слідстві вище зложеного, Вам навіть не треба докладати якихось зусиль. Просто слухайте яку музику, вона сама збережеться на пк.

Назва програми: Програмка loviMusic 1.8.0.0 - качайте ВСЮ музикуМову: російськаФормат файлу: .exeЗначение файлу: 32.75 MBПеррон/ОС: Windows 7 / 8/XP/2000/VistaРік випуску: 2014

Скачать Програмка loviMusic 1.8.0.0 - качайте ВСЮ музику

Скачати Dflles.ru Програмка loviMusic 1.8.0.0 - качайте ВСЮ музикуСкачати Uploadedfiles.ru Програмка loviMusic 1.8.0.0 - качайте ВСЮ музикуСкачати Catfiles.ru Програмка loviMusic 1.8.0.0 - качайте ВСЮ музику

Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відео

http://icq-compania.ucoz.ru/_fr/0/3651796.jpeg


LoviVkontakte 2.80 завантажує відео спустя будь-який з браузерів. Прога не потребує налаштуваннях, користуватися Лови Vkontakte одне задоволення.

Після установки Lovi Вконтакте йдемо в соц мережі вконтакте, в загальному поруч з кожною піснею з'явилася иллюстрация "дискети" це і є посилання на звуковий файл, натискаємо на зображення праву кнопку миші і вибираємо "зберегти як", після чого відбувається завантаження пісні. Для скачування відео потрібно знайти будь-яке доступне для вас вконтакте відео, при перегляді відео з'явилася посилання "скачати відео" при кліці на неї вибираємо якість відео, натискаємо на нього і відео завантажується.

Lovi Вконтакте 2,80 може не тільки завантажувати музику і відео,вона повідомляє нам на тему отримання нових повідомлень навіть коли браузер закритий. ЛовиВконтакте відмінна програма для доступу до величезної бази контакту.

програма: Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відеоМову: російськаФормат файлу: .exeВеличина файлу: 22.37 MBПеррон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8Рік випуску: 2014

Download Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відео

Скачати Dflles.ru Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відеоСкачати Uploadedfiles.ru Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відеоСкачати Catfiles.ru Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відео

Lovi Vkontakte 2,8 завантажить відео запросто

http://hostingkartinok.com/uploads/images/2011/12/74ea35e8d6018de46ffbc3c170bdf473.jpg


LoviВконтакте 2.80 скачає відео і музику запросто в будь-якому известному браузері. Програма не потребує налаштуваннях, працювати з Лови Вконтакте дуже просто.

Встановивши Lovi Vkontakte заходимо в соц мережі вконтакте, тепер поряд з піснями з'явилося зображення "дискети" це і є посилання на звуковий файл, натискаємо на зображенні праву кнопку миші і знаходимо место "зберегти як", після чого пісня скачується. Для скачування відео файлу необхідно знайти будь-яке доступне для вас вконтакте відео, при його перегляді з'явилася посилання "скачати відео" при натисканні на посилання з'считаться кнопки з вибором якості завантажуваного відеофайлу. Вибираємо довільний потрібний нам варіант якості, кликнемо на нього і відео завантажується.

Lovi Вконтакте 2.80 може не тільки викачувати відео і музику,вона інформує вас на тему прихід нових повідомлень навіть коли браузер не відкрито. LoviVkontakte хороша програма доступу до мільйонної файлової базі контакту.

Назва: Lovi Vkontakte 2,8 завантажить відео запростоМову: російськаФормат файлу: .exeЗначение файлу: 22.37 MBПеррон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8Рік випуску: 2014

Ссылки на Lovi Vkontakte 2,8 завантажить відео запросто

Скачати Dflles.ru Lovi Vkontakte 2,8 завантажить відео запростоСкачати Uploadedfiles.ru Lovi Vkontakte 2,8 завантажить відео запростоСкачати Catfiles.ru Lovi Vkontakte 2,8 завантажить відео запросто

Easy MP3 Downloader 4.4.8.2

http://www.filecart.com/images/screenshots/e/easy-mp3-downloader.jpg


Easy Mp3 Downloader - несложна і корисна утиліта для пошуку і завантаження музичних файлів. За допомогою даного програми з Інтернету можна завантажити безкоштовну музику.

Приємний інтерфейс не заподіює ні найменшого незручності при використанні. Після установки і опции Інтернет-доступу (при наявності міжмережевого екрану), програма відразу готова до виконання своїх функцій.

ведущему для завантаження музики використовується пошукова система. За введеним ключовим текстам в числі отриманих итогів знайдуться всі зазначені пісні і виконавці. Результати відобразяться у вигляді перечню: в кожному местоі з'своевременно явиться ім'я треку, його тривалість, популярність, а поруч - кнопка Download. При натисканні на трек, він буферизує і відтворюється у вбудованому плеєрі. Якщо клікнути на кнопку Download, відкриється вікно для вказівки шляху і назви завантаження, а потім трек автоматично стане в чергу закачувань. Програма скоріше підходить для завантаження треків, ніж альбомів.

Назва: Easy MP3 Downloader 4.4.8.2Рік видання: 2013Система: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову: МультиТаблетка: присутній

Ссылки на Easy MP3 Downloader 4.4.8.2

dfiles.ru Easy MP3 Downloader 4.4.8.2turbobit.net Easy MP3 Downloader 4.4.8.2letitbit.net Easy MP3 Downloader 4.4.8.2vip-file.com Easy MP3 Downloader 4.4.8.2

Comedy Club - Лучший телефон iPont

Comedy Club - Лучший телефон iPont

Comedy Club - Лучший телефон iPont


Самый лучшый телефон iPont - в нем есть все! Функция деньги - засовывать в телефон деньги, салярий, компас, удобный для руского человека включатель, матрешки, читает музику формата - старие касети!

Год выпуска: 2008
Страна: Россия
Жанр: Любительский, Документальный
Продолжительность: 00:05:02

Формат: WMV
Видео: MSMPEG4v2 640x480 747Kbps
Аудио: MPEG Audio Layer 3 22050Hz stereo 64Kbps
Размер: 24.28 Mb

Скачать: comedy Club - Лучший телефон iPont:

Comedy Club - Лучший телефон iPont


Comedy Club - Лучший телефон iPont


Comedy Club - Лучший телефон iPont

cFosSpeed v 7.00 Build 1901 Final (2011)

cFosSpeed v 7.00 Build 1901 Final (2011)

cFosSpeed - несколько германский драйвер для сетевых карт коий дозволяет довольно рассеять её для скоросного Онлайна. Ипользвание техноголии Traffic Shaping дозволяет довольно ипользовать скорость Онлайна для приверженцев игр по довольно всемирной сети, а и еше отменно и бистро смотреть кинокартины и слушать музику он-лайн.

Ключевые оригинальности cFosSpeed:
• Traffic Shaping для имеющихся соединений, широкополосных и нет
• Traffic Shaping для маршрутизаторов и/или же кабельных/DSL-модемов
• Конфигурируемый установщик с вполне фирменным оформлением
• Конфигурируемое окошко статуса с поддержкой скинов
• Обнаружение RTP/VoIP
• Ограничение трафика, ограничение скорости
• Cвободно настраиваемые приоритеты
• Приоритезация программ
• Межсетевой экран (Firewall)
• Самонастройка
• Улучшает ваш Ping для интернет-игр • Поддерживает Онлайн стремительным во время предельно интенсивной загрузки/выгрузки
• НОВОЕ : Улучшает совсем мобильный Онлайн
• Сокращает трудности с аудио/видео онлайн струями
• Улучшает качество речи в программах использующих VoIP

Ключевые возможности программы cFosSpeed:
• Показ трафика;
• Потрясающе полная сопоставимость со предельно стандартными PPPoE драйверами;
• Автоматическое определение роутера;
• Самонастройка;
• Высоковосприимчивость при использовании с интернет играми и Peer-to-Peer сетями, этими будто eMule, Kazaa и т.п.;
• Cвободно настраиваемые приоритеты;

Установка:
1. Неторопливо установить CFosSpeed.
2. В случае если вы желаете равнодушно сбросить испытательный срок, просто выполнить TR и изберите ( RESET ).
(-А-) Automated = Это механически добавляет 30-дневную пробную лицензию при запуске компьютера. Начнется только за то время, если пробная лицензия истекла.
(-B-) Manual = вручную добавляет 30-дневную пробную лицензию и удаляет автоматизированный процесс сброса.

Свойство программы:
Наименование программы и Версия: cFosSpeed v 7.00 Build 1901 Final (2011)
Операционная система: Windows® 2000/XP/Vista/7
Год выхода: 2011
Язык интерфейса: Русский, Англиский
Лекарство: Наличествует
Объем файла: 6mb
Скачать cFosSpeed v 7.00 Build 1901 Final (2011):

ВкМьюзик завантажуй відео

http://www-ru.softsalad.com/screenshots/big/003/vkmusic_6f2f0d.png


Вк Мьюзік - безкоштовний додаток, необхідне для завантаження аудіо і відео файлів з вебсайтів Rutube, Mailru, Redtube, Youtube, Яндекс відео, Vimeo, Вконтакте та багатьох інших аудіо і відео сервісів.

З програмою VK Music ви знайдете і завантажити музику з контакту цілими альбомами або окремими файлами, в налаштуваннях пошуку проги ви можете вибрати розмір і бітрейт треку, знайти схожі треки, поглянути на відомості на тему виконавців і їх треках.

Також VK Music може завантажувати відео не тільки з этих веб-ресурсів як Vimeo, RuTube, RedTube, YouTube, Вконтакте, Mail.Ru, Яндекс.відео. ВкМьюзик має автоматичний і ручний режими завантаження.

Назва: ВкМьюзик завантажуй відеоМову програми: російськаФормат файлу: .exeОбєм файлу: 2.91 MBПеррон/ОС: Windows AllРік випуску: 2014

Скачать ВкМьюзик завантажуй відео

Ссылкина файл]Скачати Dflles.ru ВкМьюзик завантажуй відеоСкачати Uploadedfiles.ru ВкМьюзик завантажуй відеоСкачати Catfiles.ru ВкМьюзик завантажуй відео

VKMusic для скачування музики з контакту

http://s44.radikal.ru/i105/1007/e2/75089ed2286e.jpg


Вк Мьюзік - програма для скачування аудіо і відео з этих вебсайтів як Mailru, Rutube, Вконтакте, Youtube, Redtube, Vimeo, Яндекс відео і нетільки з цих відео і аудіо хостингів.

Програма VK Music знайде і завантажить музику з контакту окремими треками або цілими альбомами, в параметрах VK Music можна підібрати бітрейт і об'єм треку, подивитися інформацію на тему треки та їх виконавців, відшукати схожі треки.

Вк Мьюзік завантажить відео не тільки з вебсайтів Вконтакте, YouTube, Яндекс.відео, Vimeo, RedTube, Mail.Ru, RuTube. VKMusic має ручний і автоматичний режим завантаження.

програма: VKMusic для скачування музики з контактуМову програми: російськаФормат файлу: .exeОбєм файлу: 2.91 MBПеррон/ОС: All WindowsРік випуску: 2014

Ссылки на VKMusic для скачування музики з контакту

Скачати Dflles.ru VKMusic для скачування музики з контактуСкачати Uploadedfiles.ru VKMusic для скачування музики з контактуСкачати Catfiles.ru VKMusic для скачування музики з контакту

Фольк.группа "Дармограй"

Фольк.группа "Дармограй"

Исполнитель: Дармограй
Название диска: Застольные песни
Год выпуска: 2010
Количество треков: 52
Жанр: Фольклор
Формат|Качество: MP3 320 kbps
Размер: 171 MB

Фольк.группа "Дармограй" существует уже более 30 лет.Коллектив с большим удовольствием приглашают на концерты, свадьбы, корпоративные встречи и другите массовые мероприятия по всей Украине. Группа неоднократно с успехом гастролировала в Польше, Германии, Канаде и других странах зарубежья, неся украинскую культуру в мир. В репертуар группы входят в основном украинские народные песни в собственной оригинальной обработке. Причём звучат только народные инструменты, весь репертуар всегда исполняется только в живую, нет никакой электроники и фонограмм. Базируется группа в г.Виннице. тел.+3 0964516218.

Треклист:
1 Щедрий вечір,пане господарю
2 Чи в дома, дома
3 Добрий вечір тобі
4 Нова радість стала
5 Небо і земля
6 Щедрик
7 Щедрик,щедрик,щедрівочка
8 Небо ясні зірки вкрили
9 Вітер віє,сніг біліє
10 Старий рік минає
11 А в печі пироги печуться
12 Го-го-го, коза
13 Ми вас піснею вітаєм
14 Щедрівка
15 Многая літа
16 А я чорнява
17 Била мене мати
18 За городом кози пасла
19 Закарпатські мелодії
20 Котилася....
21 На городі сухий дуб
22 Ой дівчино звідки йдеш
23 Ой казали
24 Ой музику дуже люблю
25 Ой чий то кінь стоїть
26 Ой чорная си чорна
27 Полька
28 Полька 2
29 Розвивайся зелений байраче
30 Розпрягайте хлопці коней
31 Світи місяченько
32 Сонце низенько
33 Ти казала
34 У суботу молотив я
35 Ярема
36 Вальс
37 Жили были два кувшина
38 Сам п'ю
39 Ой, встану я раненько
40 Гиля, гиля, сірі гуси
41 Ішов козак потайком
42 Пироги
43 Ой, що там за шум учинився
44 Горлице
45 Їхав козак містом
46 Ой, у вишневому садочку
47 Кума
48 Чом ти не прийшов
49 Ой, куме, куме
50 В саду гуляла
52 Цигани


Скачать Фольк.группа "Дармограй" с vip-file.com Одним файлом

Скачать Фольк.группа "Дармограй" с depositfiles.com Одним файлом

Скачать Фольк.группа "Дармограй" с letitbit.net Одним файлом

Скачать Фольк.группа "Дармограй" с sms4file.com Одним файлом

Скачать Фольк.группа "Дармограй" с shareflare.net Одним файлом

Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010

Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010

Сборник украинских свадебных песен "Украинская свадьба 2010".
Название диска: Украинская свадьба 2010
Категория: Сборник
Жанр диска: Pop
Год выхода альбома: 2010
Формат: mp3
Качество: 128 кбит/с
Число композиций: 104
Объем: 340 MB

Треклист:
001 Дай кума
002 Чоботи
003 Чорна редька
004 Ой Марічко Чичері
005 Ой вишеньки,черешеньки
006 Якби мені сивий кінь
007 Стара баба
008 Раз,два,три
009 Карапет
010 Горіла сосна
011 Полька 1
012 Якби в лісі гриби не родили
013 Казав ми тато
014 Ой устану ранесенько
015 Гей-гоп,Європа
016 Теща, дай
017 Золоті крилечка
018 Як була я на весіллі
019 Заглянь у очі
020 Сім сорок
021 При долині кущ калини
022 Запитай у мого серця
023 Кину кужіль на полицю
024 Ой, на горі білий камінь
025 Хмільна
026 Очі сині
027 Скажи чому
028 Полька 2
029 Не йдіть заміж за музику
030 Ой на горі два дубки
031 А нині невістка
032 Ой летіли журавлі
033 А хто п'є, тому наливайте
034 Продай мила сиві бички
035 Червона ружа
036 Гоп зі смиком
038 Вітер віє
039 Полька 3
040 Місяць і зіроньки
041 Ой, підемо, жінко, підемо-підемо
042 Раз у похід козак збирався
043 Мав я раз дівчиноньку чепурненьку
044 Порізала пальчик
045 А на нашій вулиці
046 Ой у полі криниченька
047 За Дунаєм
048 Гоп, стоп Канада!
049 Жаль, що в Трускавці не сіють гречку
050 Кадарка
051 Через дорогу
052 Зеленіють гори від ялиць
053 П'ятизіркова стодола
054 Рай це - Ти
055 А ти все мене ревнуєш
056 Бомба - кращий подарунок для тещі
057 Коломийки.Шалапутне кохання
058 Музиканти
059 Одна ніч щастя
060 Весняні дівчата
061 В нашім селі на весіллі
062 Зелені кучері весни
063 Іменини у куми
064 А зорі та зорі
065 Краплини дощу
066 Ой, горілко
067 Річенька
068 Біля розлуки
069 Чекаю
070 Ти скажи
071 З тобою разом
072 Моє кохання
073 Світанок
074 Волинська пісня
075 Танці
076 Ти любиш
077 Червона ружа
078 Втрачена мрія
079 Через те кохання
080 За городрм
081 Покохай
082 Гоп-гоп музика грає
083 Гори, палай смереко
084 Буде в травні в нас вінчання
085 Чуже весілля
086 Кохання свічка іше не згоріла
087 Кохання скрипочка заграла
088 Гуляй, весілля, до зорі
089 Моя красунечко, Зоряно
090 Ой, як грає він, дівчата
091 Давай ми вип'єм за дітей
092 Два зятя - два пеньки
093 Я у свекрухи у голі кістка
094 Благословення прошу у вас
096 Я покохав
097 Невістка
098 Чому
099 Осінь в карпатах
100 А я собі заспіваю
101 Ішов відважний гайовий
102 Ой гиля, гиля гусоньки на став
103 Вербиченька
104 Ішла дівка з броду


Скачать Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010 с letitbit.net Одним файлом

Скачать Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010 с vip-file.com Одним файлом

Скачать Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010 с sms4file.com Одним файлом

Скачать Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010 с shareflare.net Одним файлом

Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010

Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010

Сборник украинских свадебных песен "Украинская свадьба 2010"
(Вчера был на свадьбе. Пил с хохлом...Чуть не умер!
Сегодня похмелялся...с хохлом...Лучше б я умер вчера!!!

Название диска: Украинская свадьба 2010
Категория: Сборник
Жанр диска: Folk
Год выхода альбома: 2010
Число композиций: 104
Формат: mp3
Качество:128 kbps
Объем: 340 MB

Треклист:
001 Дай кума
002 Чоботи
003 Чорна редька
004 Ой Марічко Чичері
005 Ой вишеньки,черешеньки
006 Якби мені сивий кінь
007 Стара баба
008 Раз,два,три
009 Карапет
010 Горіла сосна
011 Полька 1
012 Якби в лісі гриби не родили
013 Казав ми тато
014 Ой устану ранесенько
015 Гей-гоп,Європа
016 Теща, дай
017 Золоті крилечка
018 Як була я на весіллі
019 Заглянь у очі
020 Сім сорок
021 При долині кущ калини
022 Запитай у мого серця
023 Кину кужіль на полицю
024 Ой, на горі білий камінь
025 Хмільна
026 Очі сині
027 Скажи чому
028 Полька 2
029 Не йдіть заміж за музику
030 Ой на горі два дубки
031 А нині невістка
032 Ой летіли журавлі
033 А хто п'є, тому наливайте
034 Продай мила сиві бички
035 Червона ружа
036 Гоп зі смиком
038 Вітер віє
039 Полька 3
040 Місяць і зіроньки
041 Ой, підемо, жінко, підемо-підемо
042 Раз у похід козак збирався
043 Мав я раз дівчиноньку чепурненьку
044 Порізала пальчик
045 А на нашій вулиці
046 Ой у полі криниченька
047 За Дунаєм
048 Гоп, стоп Канада!
049 Жаль, що в Трускавці не сіють гречку
050 Кадарка
051 Через дорогу
052 Зеленіють гори від ялиць
053 П'ятизіркова стодола
054 Рай це - Ти
055 А ти все мене ревнуєш
056 Бомба - кращий подарунок для тещі
057 Коломийки.Шалапутне кохання
058 Музиканти
059 Одна ніч щастя
060 Весняні дівчата
061 В нашім селі на весіллі
062 Зелені кучері весни
063 Іменини у куми
064 А зорі та зорі
065 Краплини дощу
066 Ой, горілко
067 Річенька
068 Біля розлуки
069 Чекаю
070 Ти скажи
071 З тобою разом
072 Моє кохання
073 Світанок
074 Волинська пісня
075 Танці
076 Ти любиш
077 Червона ружа
078 Втрачена мрія
079 Через те кохання
080 За городрм
081 Покохай
082 Гоп-гоп музика грає
083 Гори, палай смереко
084 Буде в травні в нас вінчання
085 Чуже весілля
086 Кохання свічка іше не згоріла
087 Кохання скрипочка заграла
088 Гуляй, весілля, до зорі
089 Моя красунечко, Зоряно
090 Ой, як грає він, дівчата
091 Давай ми вип'єм за дітей
092 Два зятя - два пеньки
093 Я у свекрухи у голі кістка
094 Благословення прошу у вас
096 Я покохав
097 Невістка
098 Чому
099 Осінь в карпатах
100 А я собі заспіваю
101 Ішов відважний гайовий
102 Ой гиля, гиля гусоньки на став
103 Вербиченька
104 Ішла дівка з броду


Скачать Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010 с letitbit.net Одним файлом

Скачать Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010 с sms4file.com Одним файлом

Скачать Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010 с shareflare.net Одним файлом

Скачать Украинская свадьба 2010 / Українське весілля 2010 с vip-file.com Одним файлом

Гуляночка По Украински (ноябрь 2011)

Гуляночка По Украински (ноябрь 2011)

Исполнитель: VA
Наименование диска: Гуляночка По-Украински
Жанр: Pop
Год выхода: 2011г
Количество треков: 100
Аудио кодек: mр3
Битрейт аудио: 256 kbps
Продолжительность: 05:47:17
Размер: 617 Mb


01. В.Кукоба - Гуляночка
02. Б.Сичевський - Ой Весела В Нас Гулянка
03. І.Книгочей - Ой Я Гуляю
04. В.Кукоба - Сто Грамiв Налий
05. В.Іжицький - Ой На Горі Крута Межа
06. Б.Сичевський - Ой Горiлка
07. В.Кукоба - Ой Гоп Станем Пити
08. І.Книгочей - Предпочитаю Баянiста
09. В.Іжицький - Коломийка
10. В.Кукоба - Гоп-Стоп, Наливай
11. Ю.Гаврилюк - Весілля На Поділлі
12. І.Книгочей - Пийте, Люд, Горілочку
13. В.Кукоба - А Пiд Пиво Рибка
14. В.Іжицький - Ой На Горi Бiлий Камiнь
15. Б.Сичевський - Ой, Куме, Добра Горілка
16. В.Кукоба - Нащо Люба Гуди Дмеш
17. І.Книгочей - А На Горі Вітер Віє
18. Ю.Гаврилюк - Знову Авторитетiлля
19. В.Кукоба - Весiльний Канкан
20. Б.Сичевський - Все Будто У Людей
21. В.Іжицький - Частiвки
22. В.Кукоба - Банька З Кумою
23. І.Книгочей - Возникай Мила Чорнобрива
24. В.Іжицький - Світить Місяць
25. В.Кукоба - Куме Чарочку Налий
26. Б.Сичевський - Добра I Щастя
27. І.Книгочей - Ой Пiду Я До Млина
28. В.Кукоба - Самогон У Баби Параски
29. В.Iжицький - Посадила Баба Грушку
30. Б.Сичевський - Ой Верба Верба
31. В.Кукоба - Ой Прийшов На Первачок
32. І.Книгочей - Не Варила Нiчого
33. В.Іжицький - Галю Моя, Галю
34. В.Кукоба - Ми З Кумою Гарна Чета
35. Б.Сичевський - На Здоров'Я Пийте
36. І.Книгочей - Ой, Гоп, Напилась
37. В.Кукоба - З Ранку До Ночі Заливаєм Очі
38. В.Іжицький - Перший Танець Для Молодих
39. Ю.Гаврилюк - Пияки
40. В.Кукоба - Гарна Чета
41. Б.Сичевський - Кому Яке Діло
42. І.Книгочей - Верба
43. В.Кукоба - Буги-Вуги
44. В.Іжицький - Молодi Плетуть Вiночки
45. Б.Сичевський - Я Не Сам Випивав
46. В.Кукоба - 0Й Маруся
47. І.Книгочей - Коза Рябая
48. В.Іжицький - Прощай, Дівчино
49. В.Кукоба - На Весiллi Дружки
50. Б.Сичевський - Погуляєм Кумцю
51. Ю.Гаврилюк - Гиля Гусоньки
52. В.Кукоба - Сплiтнi-Теребеньки
53. І.Книгочей - Рiдний Зять
54. В.Іжицький - Зажурилась Калинонька
55. В.Кукоба - Полька Грае
56. Б.Сичевський - Приспівки
57. І.Книгочей - Пень Сухенький
58. В.Кукоба - Украiнське Пиво
59. В.Іжицький - Танець Iз Платочком
60. Б.Сичевський - Пийте Хлопцi Пийте
61. В.Кукоба - Шінуда-Рінуда
62. І.Книгочей - Ой Бiнуда Подруженьки
63. В.Іжицький - Вареникiв Недостаточно
64. В.Кукоба - Ой Пiдемо Куме У Шинок
65. Б.Сичевський - То Авторитетiлля Завiтало
66. Ю.Гаврилюк - Жовта Квітка
67. В.Кукоба - Залицявся Кум До Куми
68. І.Книгочей - Андрiйко
69. В.Іжицький - Ой У Вишневому Садочку
70. В.Кукоба - Гопца-Ца
71. Б.Сичевський - Ой Зятя Вибирала
72. І.Книгочей - Не Йдiть Замiж За Музику
73. В.Кукоба - Будемо 3 Днi Гуляти
74. В.Іжицький - Я До Тебе Не Прийду
75. Б.Сичевський - Теща Зятя Научаэ
76. В.Кукоба - А Кума Хоче Кума!
77. І.Книгочей - Гарбуз Бiлий
78. В.Іжицький - Один У Похiд Козак Збирався
79. В.Кукоба - За Здоров'Я Молодих
80. Б.Сичевський - Наливай
81. В.Іжицький - Осiннiй Вальс
82. В.Кукоба - Люба Любонька
83. І.Книгочей - Я Козачка Молода
84. Б.Сичевський - Кучерi
85. В.Кукоба - Самобранка
86. В.Іжицький - Тече Вода
87. І.Книгочей - А Я Предпочитаю Солдата
88. В.Кукоба - На Тім Світі - Наливай!
89. Ю.Гаврилюк - Пiду В Полонину
90. Б.Сичевський - За Авторитетiлля Та Любов
91. В.Кукоба - Вкрали Наречену
92. І.Книгочей - Ой Слаба Я
93. В.Іжицький - Зелений Дубочок
94. В.Кукоба - Багата Наречена
95. Б.Сичевський - Не Задумайтесь Скверного
96. В.Іжицький - Полечка Полiська
97. В.Кукоба - Ой Поiдем Куме До Канади
98. І.Книгочей - Ворожила Молода
99. Ю.Гаврилюк - Як Би Була Знала
100. В.Кукоба - Гоп-Ца


Скачать Гуляночка По Украински (ноябрь 2011)