ICQ 8.0

http://www.download.ba/proimg/icq-20111114-120315.jpg


ICQ - це все-такиі нові можливості, як голос, відео, SMS і слові повідомлення. Від безлічі альтернативних клієнтів для підключення до ICQ-сервісів оригінал відрізняється яскравим дизайном, іграми, аватарами, візитними картками, безліччю прикрас і т.п.

Програма виконана в стилі американських тінейджерів, що, загалом-то, може бути, припаде до душі певної категорії користувачів.

Останній представник має все той же барвистий інтерфейс, який виноват привернути шанувальників «краси» зовнішнього вигляду програми. Зміні дизайну піддалося практично все, тільки ось реклама, на жалко, нікуди не поділася. Оформлення графічної оболонки виконане в стилі, близькому до інтерфейсу Aero (з нової ОС Windows Vista), однак у своїй почві використовується технологія Flash, що має на увазі наявність в системі встановлених компонентів Adobe Flash Player. Зміна вікон супроводжується додатковими ефектами, які створюють деяку плавність.

Назва програми: ICQ 8.0Рік: 2014система: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову: МультиТаблетка: не потрібно

Скачать ICQ 8.0

dfiles.ru ICQ 8.0turbobit.net ICQ 8.0letitbit.net ICQ 8.0vip-file.com ICQ 8.0

AddNews + База сайтів зібрана в ручну

/image/2012-03/1332365925_dle-baza-saytov-2012.jpg


ADDNEWS - це унікальний багатопотоковий програмний продукт, який интенсивно служить для додавання новин на сайти під управлінням известного движка DLE.

Програма вже давным-давно заслуженное получила довіру і авторитет як в особі постерів все-таки і у всьому інтернеті. ADDNEWS відрізняється своєю функціональністю, зручністю, якістю, швидкістю. ADDNEWS розробляється двома професійними фахівцями, які більше 2.5 років займаються розробками нововведень у сфері постінга і сіючи технологій.

ADDNEWS настільки зручна і чуйна, що будь-який користувач з легкістю розбереться і освоїться в програмі за короткий термін. Програма постійно допрацьовується і дарує своїм користувачам все нові і нові розробки, що дозволяє підвищити ефективність і їхній заробіток у сфері постінга. У новій версії ADDNEWS ми знову хочемо вас порадувати новими функціями, які з нетерпінням чекали всі постери

Назва: AddNews + База вебсайтів зібрана в ручнуРік випуску: 2014Операційка: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову: РосійськаТаблетка: не потрібно

Ссылки на AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну

dfiles.ru AddNews + База вебсайтів зібрана в ручнуturbobit.net AddNews + База вебсайтів зібрана в ручнуletitbit.net AddNews + База вебсайтів зібрана в ручнуvip-file.com AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну

KmPlayer 3.8.0.119 ukr

/image/2011-04/1303475937_1266786085_1.jpg


Скуштуйте новоспечений потужний медіа програвач KmP 3.8.0.119, зручний у налаштуванні і використанні. The Km Player має різні кодеки для відтворення відео і музики будь-яких форматів, у тому числі і 3D.

У новенькій версії The KmP 3.8 випустили наступні оновлення: удосконалено якість иллюстрации і сьогодні воно буквально не піддається ніякому порівнянню, виправлені помилки, що з'являються при відтворенні відео web-камери або каналів з ТБ-Тюнера, додані нові кодеки, які виключають установку фільтрів, російська версія Km Player 3.8.0.119 вміє показувати HD відео навіть на дуже слабких комп'ютерах, удосконалена підтримка трансляції спустя інтернет (3.8 Km Player користувачі можуть транслювати або ж дивитися мережеві передачі інших користувачів), з'явилися нові шаблони інтерфейсу і вдосконалено единицаірне оформлення.

KmP володіє сучасним зовнішнім виглядом, зручний у налаштуванні функціоналом з можливістю змінювати і призначати гарячі клавіші. У KmP є якісна підтримка субтитрів різних форматів, вміє програвати недокачані або пошкоджені AVI файли, відтворення музичних файлів з архіву. Новітній KmP орієнтований на догоджати будь-яким смакам і перевагам користувачів.

програма: KmPlayer 3.8.0.119 ukrМову Інтерфейсу: російськаФормат файлу: .exeЗначение файлу: 30,74 МБПеррон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8Рік випуску: 2014

Скачать KmPlayer 3.8.0.119 ukr

Скачати Dflles.ru KmPlayer 3.8.0.119 ukrСкачати Uploadedfiles.ru KmPlayer 3.8.0.119 ukrСкачати Catfiles.ru KmPlayer 3.8.0.119 ukr

DirectX 11 (Updated 09.08.2011)

DirectX 11 (Updated 09.08.2011)

Название: DirectX
Версия: 11
Разработчик: Microsoft
Дата выпуска: 2011
Язык: Русский(RUS)-Аглийский(ENG)- Mmultilanguage(ML)
Платформа: Windows® 7, Windows Vista®, Windows® XP
Разрядность: 32bit,64bit
Размер: 52 Мб
Лицензия: Бесплатная
Последнее обновление: 09.08.2011

Выпущена новая версия DirectX.С его помощью игры не запускающиеся с предыдущими версиями DirectX теперь у вас превосходно "пойдут".

Заядлые геймеры - эта утилита для вас! Не упустите возможность испытать новые ощущения в играх с поддержкой DirectX 11. Даже если DirectX 11 вам не понравится вы легко сможете ее удалить. Cмехотворный размер софтины и функции позволяющие исправлять ошибки с запуском игр сделают DirectX 11 таким же незаменимым в вашем арсенале как и бластер! Он универсален и идёт под ОС Microsoft Windows XP, Vista и Windows 7.
Перечень нововведений в DirectX 11:
- Низкоуровневая поддержка аппаратного обеспечения и операционной системы
- Улучшенная многопоточная обработка
- Новые этапы аппаратной обработки изображения для тесселяции
- Улучшенное сжатие текстур
- Shader Model 5.0
- Вычислительные шейдеры (Compute shader)

Hardcore gamers - this utility is for you! Do not miss the opportunity to experience new sensations in games with DirectX 11 . Even if DirectX 11, you do not like you can easily remove it. Cmehotvorny softiny size and function corrects mistakes with the launch of games will make DirectX 11, the same irreplaceable in your arsenal as a blaster! It is universal and goes under the OS Microsoft Windows XP, Vista and Windows 7 .
The list of innovations in DirectX 11:
- Low-level support of hardware and operating system
- Improved multithreaded
- New stages of image processing hardware for tessellation
- Improved texture compression
- Shader Model 5.0
- Computational Shaders ( Compute shader )

Завзяті геймери - ця утиліта для вас! Не пропустіть можливість випробувати нові відчуття в іграх з підтримкою DirectX 11 . Навіть якщо DirectX 11 вам не сподобається ви легко зможете її видалити. Cмехотворний розмір софтина і функції дозволяють виправляти помилки з запуском ігор зроблять DirectX 11 таким же незамінним у вашому арсеналі як і бластер! Він універсальний і йде під ОС Microsoft Windows XP, Vista і Windows 7 .
Перелік нововведень в DirectX 11:
- Низькорівнева підтримка апаратного забезпечення та операційної системи
- Покращена багатопотокова обробка
- Нові етапи апаратної обробки зображення для тесселяції
- Поліпшене стиснення текстур
- Shader Model 5.0
- Обчислювальні шейдери ( Compute shader )

Hardcore'owych graczy - to narzedzie jest dla ciebie! Nie przegap okazji, aby doswiadczyc nowych wrazen w grach z DirectX 11 . Nawet jesli DirectX 11, nie jak mozna latwo usunac. Cmehotvorny rozmiar softiny i funkcji poprawia bledy z uruchomieniem gry bedzie DirectX 11, tym samym niezastapione w swoim arsenale jak blaster! Jest uniwersalny i idzie pod System operacyjny Microsoft Windows XP, Vista i Windows 7 .
Lista nowosci w DirectX 11:
- Niski poziom wsparcia sprzetu i systemu operacyjnego
- Lepsza wielowatkowych
- Nowe etapach sprzetu do przetwarzania obrazu do teselacji
- Lepsza kompresja tekstur
- Shader Model 5.0
- Computational Shaders ( Compute Shader )


Russian
Контент предоставлен в ознакомительных целях,через две недели вы должны удалить ее с компьютера ,что бы не нарушать права на интелектуальную собственность...
В случае если продукт вам понравился и вы желаете использывать его приимущества в будущем,то приобретите лицензионное издание у правообладателя.
Скачивая данный контент,вы автоматически соглащаетесь с выше сказанным и обязуетесь удалить контент в течении двух недель с момента его установки!
Исключениями являются файлы,распространяемые Разработчиком - Бесплатно
English
Content is provided for educational purposes, in two weeks you should delete it from your computer that would not infringe on intellectual property ...
If the product you like and you want to use return its Advantages in the future, get licensed edition from the copyright owner.
By downloading this content, you automatically soglaschaetes with the above and agree to delete the content within two weeks of its installation!
The exceptions are the files as distributed by the - Free.

Скачать DirectX 11 (Updated 09.08.2011)

VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)

http://img823.imageshack.us/img823/2396/48718776.png


VMware Workstation потужне популярне програмне забезпечення для віртуалізації систем.

VMware Workstation - потужне рішення задач для розробників програм і системних адміністраторів, що створюють і тестують повно-комплексні мережеві додатки класу серверів, що запускаються в різних середовищах. Унікальна технологія VMware MultipleWorlds дозволяє ізолювати операційні системи та програми в межах створюваних віртуальних машин, причому в розпорядженні кожної віртуальної машини виявляється стандартний комп'ютер x86, з власним процесором і пам'яттю. За допомогою цього рішення ви зможете на 1 комп'ютері моментально вести процеси розробки, тестування, налагодження та пуск багаторівневих браузерних додатків, експлуатувати нові операційні системи і успадковані програми на 1 комп'ютері, встановлювати нові або оновлювати наявні операційні системи без виконання операцій з розділами дисків і перезавантаження комп'ютера.

Нова перрон пропонує розширені можливості для розробників додатків, інженерів з контролю якості, фахівців з перепродажу технологічних рішень та IT-адміністраторів. Одним з найпомітніших нововведень пакету VMware Workstation 8 стала розширена підтримка 32-бітних і 64-бітних версій Windows. Для відображення буду віртуальних машин тепер повноцінно використовуються функції Flip 3D і Aero Peek, реалізовані в інтерфейсі Windows 7. Сверток VMware Workstation 8 став першим продуктом з повною підтримкою графічної оболонки Aero в Windows 7. Суттєво розширено перелік тривимірних додатків на базі технологій DirectX 9.0c Shader Model 3 і OpenGL 2.1, які можна запускати у віртуальних машинах Windows.

Ім'я програми:VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)Рік випуску: 2014/2013ОС: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову : є РосійськаЛікування: є

Скачать VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)

dfiles.ru VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)turbobit.net VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)letitbit.net VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)vip-file.com VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)

Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

http://i40.fastpic.ru/big/2012/0903/73/720910d4e360c43d4154abf750d75673.jpg

Adobe Premiereu Pro CS6 поєднує в собі неймовірну продуктивність, изредка гладкий, перероблений інтерфейс і безліч фантастичних нові творчі можливості, у тому числі Стабілізатор Warp для стабілізації кадри, динамічна шкала часу обрізки, розширений редагування multicam, що коректують шари і більше. Готові торопливо перейти до ultimate-набір інструментів для відео професіоналів?
Дізнатися більше на тему плавный новий інтерфейс - рідини, високої продуктивності процесу обробки - і багато інші функції, що з'явилися в кінцевій крос-платформного програмного забезпечення для редагування відео Adobe.
Безошибочно перейти на Adobe Premiere Pro
Думати на тему перехід з Final Cut Pro або Avid Adobe Premiere Pro CS6? Дослідити активи і ресурси, які допоможуть зробити цей перехід більш нетяжелым, коли ви готові демонстративно перейти.
Працювати швидше з рідиною, продуктивність в режимі совершенно реального часу
запити навіть найвимогливіших планів гладко і з 64-бітною Adobe Двигуна Відтворення Меркурія, CPU і GPU-прискорення продуктивності і кращою, ніж коли-небудь інтеграції обладнання в Adobe Premiere Pro CS6.
Enhanced Ртуті Двигуна Відтворення
Працювати значно швидше завдяки широким продуктивність, стабільність роботи і підтримка NVIDIA Maximus dual-GPU конфігурацій і певні MacBook Pro OpenCL на базі GPU AMD вірша. Adobe Ртуті Передавати посилює інтеграцію зі сторонніми пристроями введення/Виводу.
Рідини, високої продуктивності процесу обробки
скористатися найбільш затребуваними редагування поліпшень, включаючи більше 50 нових функцій, які допоможуть редактори перемикання редакторами нелінійного монтажу, більше рухатися удобно, щоб Adobe Premiere Pro.
Динамічна шкала часу обрізки
Витонченістю ваш редагування з точністю, використовуючи нові передові інструменти обрізки. Обрізання кліпів ваш спосіб - безпосередньо на тимчасовій шкалі за допомогою клавіатури або динамічно в Програмі Монітор, використовуючи JKL клавіш.
Стабілізатор Warp ефект
Просто стабілізувати нерівномірний рух камери або заблокувати постріл автоматично з тієї ж потужною технологією, як Adobe After Effects програмного забезпечення корпорації. Новий GPU-прискоренням, Стабілізатор Warp усуває тремтіння і ковзний затвор, артефакти та інші дії, пов'язані з порушеннями.
Розширені редагування multicam
Швидко і просто редагувати multicam відзнятий матеріал з камери на стріляти. Синхронізація спустя timecode, перемикати треки в режимі блестяще реального часу і налаштувати единицаір для кількох пострілів.
Більш інтуїтивним 3 Шляхи Color Corrector
Краще управляти квітів у планах з більш інтуїтивно 3 Шляхи Color Corrector для подлинно точного первинної і вторинної кольорокорекції. Миттєво поліпшити якість зображення, відео за допомогою Adobe Photoshop® стиль автоматично виправляти помилки у функції.


Скачать Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX


Скачать Dflies
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Скачать Hotfile
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Скачать LetItBit
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

TurboBit
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Демотиваторы "101%" 10/08/11

Демотиваторы "101%" 10/08/11


Необычайно новая подборка прикольных демотиваторов на достаточно различную тематику.

Нова добірка прикольних демотиваторів на різну тематику.

Nowy wybor zabawny demotivators na rozne tematy.

A new selection of funny demotivators on various subjects.


Демотиваторы "101%" 10/08/11Демотиваторы "101%" 10/08/11Демотиваторы "101%" 10/08/11Демотиваторы "101%" 10/08/11Демотиваторы "101%" 10/08/11

Количество: 40 | Формат: JPG | Позволение: 350x600 - 1024x700 px | Размер: 18 MB


Скачать Демотиваторы "101%" 10/08/11

AMD Catalyst 11.8 Preview с поддержкой OpenGL 4.2

AMD Catalyst 11.8 Preview с поддержкой OpenGL 4.2

Название: AMD Catalyst
Версия: 11.8
Разработчик: AMD
Дата выпуска: 2011
Язык: Русский(RUS)-Аглийский(ENG)- Mmultilanguage(ML)
Платформа: Windows® 7, Windows Vista®, Windows® XP
Разрядность: 32bit,64bit
Размер: 149 Мб
Лекарство: Присутствует
Последнее обновление: 1208.2011

AMD Catalyst 11.8 - новая версия драйверов, предназначенных для использования с видеокартами, базирующимися на графических процессорах ATI/ AMD .
Поддерживаются видеокарты, основанные на чипах Radeon HD 2400 и выше, а также интегрированных (начиная с Radeon 3000), мобильных (с Radeon Mobility HD 2400) решений и продуктов серии FireStream (начиная с 9170).
Список изменений Catalyst 11.8 Preview - OpenGL 4.2 включает в себя:
• Full support for the new OpenGL 4.2 specification. High-lights include:
• Enhanced support for generic read-write memory and high performance atomics in shaders (EXT_shader_image_load_store and ARB_shader_atomic_counters extensions), allowing advanced graphics algorithms to be implemented.
• Increased flexibility in how texture memory is allocated and managed (ARB_compressed_texture_pixel_storage and EXT_texture_storage extensions).
• Improved control and access to geometry instancing for improved performance (ARB_transform_feedback_instanced and ARB_base_instance).
• Improvements to the OpenGL Shading Language (GLSL).
• Added control over GPU optimizations related to depth testing (AMD_conservative_depth).
• Improved guarantees about the alignment of mapped GPU memory (ARB_map_buffer_alignment).

Supported video cards based on chip Radeon HD 2400 and above, as well as integrated (from Radeon 3000), mobile (with a Radeon Mobility HD 2400) series of solutions and products FireStream (since 9170).
Changelog Catalyst 11.8 Preview - OpenGL 4.2 includes:
• Full support for the new OpenGL 4.2 specification. High-lights include:
• Enhanced support for generic read-write memory and high performance atomics in shaders (EXT_shader_image_load_store and ARB_shader_atomic_counters extensions), allowing advanced graphics algorithms to be implemented.
• Increased flexibility in how texture memory is allocated and managed (ARB_compressed_texture_pixel_storage and EXT_texture_storage extensions).
• Improved control and access to geometry instancing for improved performance (ARB_transform_feedback_instanced and ARB_base_instance).
• Improvements to the OpenGL Shading Language (GLSL).
• Added control over GPU optimizations related to depth testing (AMD_conservative_depth).
• Improved guarantees about the alignment of mapped GPU memory (ARB_map_buffer_alignment).

Підтримуються відеокарти, засновані на чіпах Radeon HD 2400 і вище, а також інтегрованих (починаючи з Radeon 3000), мобільних (з Radeon Mobility HD 2400) рішень і продуктів серії FireStream (починаючи з 9170).
Список змін Catalyst 11.8 Preview - OpenGL 4.2 включає в себе:
• Full support for the new OpenGL 4.2 specification. High-lights include:
• Enhanced support for generic read-write memory and high performance atomics in shaders (EXT_shader_image_load_store and ARB_shader_atomic_counters extensions), allowing advanced graphics algorithms to be implemented.
• Increased flexibility in how texture memory is allocated and managed (ARB_compressed_texture_pixel_storage and EXT_texture_storage extensions).
• Improved control and access to geometry instancing for improved performance (ARB_transform_feedback_instanced and ARB_base_instance).
• Improvements to the OpenGL Shading Language (GLSL).
• Added control over GPU optimizations related to depth testing (AMD_conservative_depth).
• Improved guarantees about the alignment of mapped GPU memory (ARB_map_buffer_alignment).

Obslugiwane karty graficzne oparte na chipie Radeon HD 2400 i wyzej, jak rowniez zintegrowane (z Radeon 3000), telefon (z Mobility Radeon HD 2400) szereg rozwiazan i produktow FireStream (od 9170).
Zmiany Catalyst 11.8 Preview - OpenGL 4.2 zawiera:
• Pelne wsparcie dla nowej specyfikacji OpenGL 4.2. Wysokiej swiatla to:
• Rozszerzona obsluga ogolne odczytu pamieci i wysokiej wydajnosci shaderow atomowe (EXT_shader_image_load_store i rozszerzenia ARB_shader_atomic_counters), umozliwiajacy zaawansowane algorytmy grafiki do realizacji.
• Wieksza elastycznosc w pamieci tekstur jest alokowana i zarzadzany (ARB_compressed_texture_pixel_storage i EXT_texture_storage rozszerzen).
• Lepsza kontrola i dostep do wystapien geometrii w celu zwiekszenia wydajnosci (ARB_transform_feedback_instanced i ARB_base_instance).
• Usprawnienia w OpenGL Shading Language (GLSL).
• Dodano kontrole nad GPU optymalizacje zwiazane z testowaniem glebokosc (AMD_conservative_depth).
• Lepsze gwarancje o wyrownanie mapowane pamieci GPU (ARB_map_buffer_alignment).
Russian
Контент предоставлен в ознакомительных целях,через две недели вы должны удалить ее с компьютера ,что бы не нарушать права на интелектуальную собственность...
В случае если продукт вам понравился и вы желаете использывать его приимущества в будущем,то приобретите лицензионное издание у правообладателя.
Скачивая данный контент,вы автоматически соглащаетесь с выше сказанным и обязуетесь удалить контент в течении двух недель с момента его установки!
Исключениями являются файлы,распространяемые Разработчиком - Бесплатно
English
Content is provided for educational purposes, in two weeks you should delete it from your computer that would not infringe on intellectual property ...
If the product you like and you want to use return its Advantages in the future, get licensed edition from the copyright owner.
By downloading this content, you automatically soglaschaetes with the above and agree to delete the content within two weeks of its installation!
The exceptions are the files as distributed by the - Free.

Скачать AMD Catalyst 11.8 Preview с поддержкой OpenGL 4.2

Avast! 5.0 UA

Avast! 5.0 UA

Avast! 5.0
ОС: Windows ® 2000/XP/Vista/7
Розробник: ALWIL Software
Рік: 2010
Розмір файлу: 134 mb
Мова: Укр

Опис:
Компанія ALWIL Software, розробник найпопулярнішого у світі антивіруса avast!, Випустила нові версії для Українського ринку, що включають як безкоштовні варіанти, так і ПЗ преміум-класу.

З виходом нових 5-х версій була досягнута мета компанії: запропонувати на ринок повноцінний антивірус і систему захисту від мережевих погроз, які б були сучасними, просунутими - і безкоштовними. Разом з безкоштовною версією avast! представляє ПЗ преміум-класу Internet Security і значно вдосконалений платний Pro Antivirus.

Avast! Free Antivirus 5.0

Безкоштовний avast! Free Antivirus 5.0 замінює стару версію Avast! Home Edition. Це найкраще рішення для тих, хто використовує Інтернет для роботи з електронною поштою, чатів або веб-серфінгу. Avast! Free Antivirus 5.0 містить ті ж модулі для виявлення шкідливих програм що і антивіруси преміум-класу версії і не є усіченої або малофункціональних версією. З моменту своєї появи в 2004 році avast! Free Antivirus став однією з найбільш популярних програм у світі. Сьогодні його використовують більше 100 мільйонів користувачів і він стабільно займає найвищі рейтинги.
avast! Internet Security 5.0
Avast! 5.0 UA


Avast! Internet Security 5.0

Новий Avast! Internet Security надає найбільш повну безпеку для роботи в онлай-магазинах і банках. Він забезпечує захист при відвідуванні інфікованих веб-сайтів і від крадіжки конфіденційної інформації. Це продукт Avast! преміум-класу, який містить інтелектуальний брандмауер, модулі анти-спам і анти-фішинг на додаток до традиційних антивірусу, анти-шпигуна, анти-руткіти, блокувальник скриптів і інших щитів реального часу. Avast! Internet Security купується у вигляді пакетів ліцензій на 3, 5 або 10 комп'ютерів, починаючи з $59.95 за 1 рік.

Avast! Pro Antivirus 5.0

Версія Avast! Antivirus Pro замінює Avast! Professional Edition. Вона призначена насамперед для малого бізнесу і тих комп'ютерних фахівців, які хочуть мати можливість гнучко налаштовувати захист поряд з використанням власних брандмауерів і анти-спам фільтрів. Avast! Antivirus Pro включає віртуальну "пісочницю" і захист від віддалених і локальних скриптів. Ліцензії на Avast! Antivirus Pro можуть бути придбані в кількості 1, 3, 5 і 10 шт. Ліцензія на один рік на 1 комп'ютер складає $39.95.

letitbit
Скачать Avast! 5.0 UA с Одним файлом
deposit
Скачать Avast! 5.0 UA с Одним файлом
rapidshare
Скачать Avast! 5.0 UA с Одним файлом

Total Commander 7.55a PowerPack 2010(Rus)

Total Commander 7.55a PowerPack 2010(Rus)

Total Commander - популярний файловий менеджер з практично всіма необхідними для таких програм функціями. З дуже зручними вбудованими переглядачами для мультимедіа і графічних файлів, пакувальники ZIP, ARJ, LZH, RAR, UC2, TAR, GZ, CAB, ACE і додаткові dll для інших архівних файлів: вбудований ftp-клієнт - можна скачувати / закачувати файли в декількох потоків , є докачка, підтримка www-проксі при роботі з ftp і є навіть така функція, як підключення-скачування-відключення в заданий час до заданого ftp.

Основні можливості:
»Оновлений призначений для користувача інтерфейс: плоскі кнопки під Windows XP, нові іконки файлів, архівів, кнопок дисків і т.д.;
»Можливість установки різних кольорів для фону файлів і тек;
»Режим редагування і ручної синхронізації при порівнянні файлів за вмістом;
»Окреме вікно з деревом тек для кожної з панелей - нова концепція для Total Commander особливо сподобається власникам широкоформатних моніторів;
»У вбудованому Лістері з`явилася можливість відображення курсора, центрування зображень і зменшення великих зображень;
»Можливість зміни значення полів контентних плагінів в діалозі зміни атрибутів;
»Журнал файлових операцій;
»Відображення букви диска у вкладках;
»Підтримка настроюваних колонок та ескізів сторінок для системних плагінів;
»Інструмент групового перейменування файлів дозволяє редагувати імена файлів безпосередньо;
»Додані нові опції в діалозі копіювання при перезаписі файлів: порівняння по вмісту, перейменування, автоматичне перейменування, копіювання всіх файлів - більшого або меншого розміру;
»Встановлено максимальна довжина командного рядка;
»Сортування декільком атрибутам (колонкам): Ctrl Click на додатковомій колонці;
»Автозаповнення командного рядка, поточної директорії, діалогу копіювання і т.д.;
»Використання комбінації Shift Del для видалення зайвих позицій у випадних списках: командному рядку, пошуку, перейменування і т.д.;
»Безпечне FTP-з`єднання через SSL / TLS (необхідні додаткові OpenSSL-бібліотеки);
»Настроювані користувацькі команди для головного меню і гарячих клавіш;
»Аліаси команд (скорочення) для командного рядка (для внутрішніх команд і зовнішніх програм);
»Діалог перезапису дає можливість створення прев`ю і полів, що настроюються;
»Можливість файлових операцій під обліковим записом користувача з правами адміністратора (для доступу до закритих тек необхідно ввести пароль адміністратора);
»Пошук на FTP-серверах;
»Створення ZIP-архівів розміром більше 2GB.

Розробник: SamLab
Версія програми: 7.55a PowerPack 2010.
Рік: 2010
Платформа: Windows All
Мова інтерфейсу: російська
Активація: присутня (key)

NVIDIA Forceware 280.26

NVIDIA Forceware 280.26

Название: NVIDIA Forceware
Версия: 280.26
Разработчик: NVIDIA
Дата выпуска: 2011
Язык: Русский(RUS)-Аглийский(ENG)- Mmultilanguage(ML)
Платформа: Windows® 7, Windows Vista®, Windows® XP
Разрядность: 32bit,64bit
Размер: 79\107\100\137 MB
Лицензия: Бесплатная
Последнее обновление: 12.08.2011

nVIDIA ForceWare 280 — официальное программное обеспечение для видеокарт GeForce от компании nVIDIA.
Этот пакет драйверов обеспечивает полную мощь и набор возможностей продуктов NVIDIA, будь то игры, платформы, рабочие станции, ноутбуки, мультимедиа или мобильные устройства. Драйверы имеют сертификацию WHQL.

Унифицированная архитектура драйверов (UDA) гарантирует прямую и обратную совместимость драйверов с различными поколениями графических процессоров NVIDIA, что упрощает процесс замены видеоподсистемы, так как не требуется переустановка драйверов.

Основные характеристики nVIDIA ForceWare:
— Невероятная 3D и видео производительность для всех ваших приложений.
— Унифицированная архитектура драйверов (UDA).
— Передовые системы для графики, аудио, видео, связи, хранения информации и безопасности.
— Поддержка продуктов для более десяти уникальных операционных систем.
— Постоянная поддержка и обновления для всех продуктов NVIDIA.

Изменения в последней версии:
— Включена технология SLI на SLI-сертифицированных материнских платах с чипсетами AMD: 990FX, 990X и 970.
— С этим релизом драйвер 3D Vision Controller теперь включен во все инсталляторы драйверов GPU.
— Добавлена ??поддержка просмотра 3DVisionLive.com и YouTube 3D с NVIDIA SLI PC.
— Добавлена ??поддержка режима Window для 3D Vision Video Player.
— Добавлена ??поддержка нового 3D-монитора: ViewSonic V3D245
— Добавлена ??поддержка нового проектора 3D: Acer X1111, BenQ W710ST и NEC NP-V300W.
— Добавлены профили многих игр 3D Vision.
— Установка драйвера HD Audio версии 1.2.23.3
— Установка PhysX System Software версии 9.10.0514
— Поддержка воспроизведения дисков Blu-ray 3D при подключении GPU к HDMI 1.4 3D TV.
— Поддержка новой GPU-ускоренной функции в Adobe Creative Suite 5 включая Photoshop CS5.
— Поддержка GPU-ускорения для плавного воспроизведения HD-видео с Adobe Flash.
— Поддержка OpenGL 3.3 для серии GeForce 8 GPU и выше.
— Поддержка OpenGL 4.1 для серии GeForce 400 GPU и выше.
— Поддержка GPU и технологии NVIDIA SLI на DirectX 9, DirectX 10, DirectX 11 и OpenGL, включая 3-полосную SLI, Quad SLI и поддержка SLI в сертифицированных SLI основанных на материнских платах с Intel X58.
— Поддержка оверклокинга GPU и контроль температуры путем установки программы NVIDIA System Tools.
— Много других дополнений, изменений и исправлений NVIDIA Forceware.

This driver package provides the full power and features of products NVIDIA, whether it be games, platforms, workstations, notebooks, multimedia, and mobile devices. Drivers have been certified by WHQL.

Unified Driver Architecture (UDA) guarantees forward and backward compatibility of drivers with different generations of graphics processors NVIDIA, which simplifies the process of replacing the video because there is no need to reinstall the drivers.

Key features nVIDIA ForceWare:
- Incredible 3D and video performance for all your applications.
- Unified Driver Architecture (UDA).
- Advanced systems for graphics, audio, video, communications, storage and security.
- Product Support for more than ten unique operating systems.
- Continued support and updates for all products NVIDIA.

Changes in the latest version:
- Includes SLI technology on SLI-certified motherboards with chipset AMD: 990FX, 990X and 970.
- With this release, 3D Vision Controller driver is now included in all drivers installers GPU.
- Added? Support for viewing and 3DVisionLive.com YouTube 3D with NVIDIA SLI PC.
- Added? Window mode support for 3D Vision Video Player.
- Added? Support the new 3D-Monitor: ViewSonic V3D245
- Added? Support for a new projector 3D: Acer X1111, BenQ W710ST and NEC NP-V300W.
- Added the profiles of many games 3D Vision.
- Set the HD Audio driver version 1.2.23.3
- Install PhysX System Software version 9.10.0514
- Supports Playback of Blu-ray 3D GPU when connected to HDMI 1.4 3D TV.
- Support for the new GPU-accelerated features in Adobe Creative Suite 5 including Photoshop CS5.
- Support for GPU-acceleration for smooth playback of HD-video with Adobe Flash.
- Support for OpenGL 3.3 for GeForce 8 Series GPU and above.
- Support for OpenGL 4.1 for GeForce 400 series GPU and above.
- Support for GPU and NVIDIA SLI technology on DirectX 9, DirectX 10, DirectX 11 and OpenGL, including 3-way SLI, Quad SLI, and SLI support for SLI-certified based on motherboards with Intel X58.
- Supports GPU overclocking and temperature monitoring by installing NVIDIA System Tools.
- Many other additions, changes and corrections NVIDIA Forceware

Цей пакет драйверів забезпечує повну потужність і набір можливостей продуктів NVIDIA, будь то ігри, платформи, робочі станції, ноутбуки, мультимедіа або мобільні пристрої. Драйвери мають сертифікацію WHQL.

Уніфікована архітектура драйверів (UDA) гарантує пряму і зворотну сумісність драйверів з різними поколіннями графічних процесорів NVIDIA, що спрощує процес заміни відеопідсистеми, так як не потрібно перевстановлення драйверів.

Основні характеристики nVIDIA ForceWare:
- Неймовірна 3D і відео продуктивність для всіх ваших додатків.
- Уніфікована архітектура драйверів (UDA).
- Передові системи для графіки, аудіо, відео, зв'язку, зберігання інформації і безпеки.
- Підтримка продуктів для більш десяти унікальних операційних систем.
- Постійна підтримка і оновлення для всіх продуктів NVIDIA.

Зміни в останній версії:
- Включена технологія SLI на SLI-сертифікованих материнських платах з чіпсетами AMD: 990FX, 990X і 970.
- З цим релізом драйвер 3D Vision Controller тепер включений у всі інсталятори драйверів GPU.
- Додана?? Підтримка перегляду 3DVisionLive.com і YouTube 3D з NVIDIA SLI PC.
- Додана?? Підтримка режиму Window для 3D Vision Video Player.
- Додана?? Підтримка нового 3D-монітора: ViewSonic V3D245
- Додана?? Підтримка нового проектора 3D: Acer X1111, BenQ W710ST і NEC NP-V300W.
- Додані профілі багатьох ігор 3D Vision.
- Установка драйвера HD Audio версії 1.2.23.3
- Установка PhysX System Software версії 9.10.0514
- Підтримка відтворення дисків Blu-ray 3D при підключенні GPU до HDMI 1.4 3D TV.
- Підтримка нової GPU-прискореної функції в Adobe Creative Suite 5 включаючи Photoshop CS5.
- Підтримка GPU-прискорення для плавного відтворення HD-відео з Adobe Flash.
- Підтримка OpenGL 3.3 для серії GeForce 8 GPU і вище.
- Підтримка OpenGL 4.1 для серії GeForce 400 GPU і вище.
- Підтримка GPU і технології NVIDIA SLI на DirectX 9, DirectX 10, DirectX 11 і OpenGL, включаючи 3-смугову SLI, Quad SLI і підтримка SLI в сертифікованих SLI заснованих на материнських платах з Intel X58.
- Підтримка оверклокінгу GPU і контроль температури шляхом установки програми NVIDIA System Tools.
- Багато інших додатків, змін і виправлень NVIDIA Forceware.

Ten pakiet sterownika zapewnia pelna moc i cechy produktow NVIDIA, czy to gier, platform, stacji roboczych, komputerow przenosnych, multimedialnych i urzadzen mobilnych. Sterowniki zostaly certyfikowane przez WHQL.

Ujednolicona architektura sterownikow (UDA) gwarantuje przodu i do tylu kompatybilnosci sterownikow z roznych generacji procesorow graficznych NVIDIA, ktora upraszcza proces wymiany wideo, poniewaz nie ma potrzeby, aby ponownie zainstalowac sterowniki.

Najwazniejsze cechy nVIDIA ForceWare:
- Niesamowite 3D i wideo do wszystkich zastosowan.
- Unified Driver Architecture (UDA).
- Zaawansowane systemy dla grafiki, audio, wideo, komunikacji, przechowywania i bezpieczenstwa.
- Pomoc techniczna dla ponad dziesieciu unikalnych systemow operacyjnych.
- Dalsze wsparcie i aktualizacje dla wszystkich produktow NVIDIA.

Zmiany w najnowszej wersji:
- Zawiera technologie SLI na certyfikat SLI plytach glownych z chipsetem AMD 990FX, 990X i 970.
- W tym wydaniu 3D Vision sterownik kontrolera jest zawarty we wszystkich sterownikach instalatorow GPU.
- Dodano wsparcie dla wyswietlania i 3DVisionLive.com YouTube 3D z NVIDIA SLI?.
- Dodano wsparcie dla trybu okna 3D Vision Video Player?.
- Dodano wsparcie 3D-Monitor: ViewSonic V3D245?
- Dodano wsparcie dla nowych projektorow 3D: Acer X1111, BenQ W710ST i NEC NP-V300W?.
- Dodano profilach wielu gier 3D Vision.
- Ustaw HD Audio wersji sterownika 1.2.23.3
- Zainstaluj system PhysX w wersji 9.10.0514 Software
- Wspiera odtwarzanie Blu-ray 3D GPU po podlaczeniu do HDMI 1.4 TV 3D.
- Wsparcie dla nowych GPU funkcji w Adobe Creative Suite 5 w tym Photoshop CS5.
- Wsparcie dla akceleracja GPU w celu plynne odtwarzanie filmow HD-video z Adobe Flash.
- Wsparcie dla OpenGL 3.3 dla GeForce 8 GPU i powyzej.
- Wsparcie dla OpenGL 4.1 dla GeForce GPU z serii 400 i powyzej.
- Wsparcie dla GPU oraz technologii NVIDIA SLI w DirectX 9, DirectX 10, DirectX 11 i OpenGL, w tym 3-way SLI, Quad SLI oraz SLI na certyfikat SLI na plytach glownych z chipsetem Intel X58.
- Mozliwosc podkrecania procesora graficznego i monitoringu temperatury po instalacji NVIDIA System Tools.
- Wiele innych dodatkow, zmian i poprawek NVIDIA Forceware
Russian
Контент предоставлен в ознакомительных целях,через две недели вы должны удалить ее с компьютера ,что бы не нарушать права на интелектуальную собственность...
В случае если продукт вам понравился и вы желаете использывать его приимущества в будущем,то приобретите лицензионное издание у правообладателя.
Скачивая данный контент,вы автоматически соглащаетесь с выше сказанным и обязуетесь удалить контент в течении двух недель с момента его установки!
Исключениями являются файлы,распространяемые Разработчиком - Бесплатно
English
Content is provided for educational purposes, in two weeks you should delete it from your computer that would not infringe on intellectual property ...
If the product you like and you want to use return its Advantages in the future, get licensed edition from the copyright owner.
By downloading this content, you automatically soglaschaetes with the above and agree to delete the content within two weeks of its installation!
The exceptions are the files as distributed by the - Free.

Скачать NVIDIA Forceware 280.26

KmP 3.8 (RUS2014)

http://img.megaobzor.com/real/news/kmpdown.jpgВ новій версії KmP 3.8.0.119 випустили довгоочікувані оновлення: удосконалено якість зображення і сьогодні воно просто буквально не піддається ніякому порівнянню, російська версія 3.8.0.119 KmPlayer здатна показувати HD навіть на слабких комп'ютерах, покращена підтримка трансляції спустя інтернет (у версії 3.8.0.119 користувач може транслювати або ж дивитися мережеві передачі інших користувачів), усунені помилки, що виникають при перегляді каналів ТВ-Тюнера або відеофайлів web-камери, з'явилися новітні кодеки, що виключають установку будь-яких інших фільтрів в принципі, додані нові шаблони інтерфейсу і покращено единицаірне оформлення.

The KmP володіє сучасним зовнішнім виглядом, зручний у налаштуванні функціоналом з можливістю призначати і змінювати гарячі клавіші. У Km Player існує хороша підтримка субтитрів різних форматів, вміння відтворювати недокачані або пошкоджені файли, відтворення музики з архіву. Новітній Km Player орієнтований на задоволення найрізноманітніших смаків і переваг користувачів.

програма: KmP 3.8 (RUS2014)Мову програми: російськаФормат файлу: .exeВеличина файлу: 30,74 МБПеррон/ОС: Windows 2000/XP/Vista/7/8Рік випуску: 2014

Скачать KmP 3.8 (RUS2014)

Ссылкина файл]Скачати Dflles.ru KmP 3.8 (RUS2014)Скачати Uploadedfiles.ru KmP 3.8 (RUS2014)Скачати Catfiles.ru KmP 3.8 (RUS2014)