ICQ 8.0

http://www.download.ba/proimg/icq-20111114-120315.jpg


ICQ - це все-такиі нові можливості, як голос, відео, SMS і слові повідомлення. Від безлічі альтернативних клієнтів для підключення до ICQ-сервісів оригінал відрізняється яскравим дизайном, іграми, аватарами, візитними картками, безліччю прикрас і т.п.

Програма виконана в стилі американських тінейджерів, що, загалом-то, може бути, припаде до душі певної категорії користувачів.

Останній представник має все той же барвистий інтерфейс, який виноват привернути шанувальників «краси» зовнішнього вигляду програми. Зміні дизайну піддалося практично все, тільки ось реклама, на жалко, нікуди не поділася. Оформлення графічної оболонки виконане в стилі, близькому до інтерфейсу Aero (з нової ОС Windows Vista), однак у своїй почві використовується технологія Flash, що має на увазі наявність в системі встановлених компонентів Adobe Flash Player. Зміна вікон супроводжується додатковими ефектами, які створюють деяку плавність.

Назва програми: ICQ 8.0Рік: 2014система: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову: МультиТаблетка: не потрібно

Скачать ICQ 8.0

dfiles.ru ICQ 8.0turbobit.net ICQ 8.0letitbit.net ICQ 8.0vip-file.com ICQ 8.0

AddNews + База сайтів зібрана в ручну

/image/2012-03/1332365925_dle-baza-saytov-2012.jpg


ADDNEWS - це унікальний багатопотоковий програмний продукт, який интенсивно служить для додавання новин на сайти під управлінням известного движка DLE.

Програма вже давным-давно заслуженное получила довіру і авторитет як в особі постерів все-таки і у всьому інтернеті. ADDNEWS відрізняється своєю функціональністю, зручністю, якістю, швидкістю. ADDNEWS розробляється двома професійними фахівцями, які більше 2.5 років займаються розробками нововведень у сфері постінга і сіючи технологій.

ADDNEWS настільки зручна і чуйна, що будь-який користувач з легкістю розбереться і освоїться в програмі за короткий термін. Програма постійно допрацьовується і дарує своїм користувачам все нові і нові розробки, що дозволяє підвищити ефективність і їхній заробіток у сфері постінга. У новій версії ADDNEWS ми знову хочемо вас порадувати новими функціями, які з нетерпінням чекали всі постери

Назва: AddNews + База вебсайтів зібрана в ручнуРік випуску: 2014Операційка: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову: РосійськаТаблетка: не потрібно

Ссылки на AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну

dfiles.ru AddNews + База вебсайтів зібрана в ручнуturbobit.net AddNews + База вебсайтів зібрана в ручнуletitbit.net AddNews + База вебсайтів зібрана в ручнуvip-file.com AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну

KmPlayer 3.8.0.119 ukr

/image/2011-04/1303475937_1266786085_1.jpg


Скуштуйте новоспечений потужний медіа програвач KmP 3.8.0.119, зручний у налаштуванні і використанні. The Km Player має різні кодеки для відтворення відео і музики будь-яких форматів, у тому числі і 3D.

У новенькій версії The KmP 3.8 випустили наступні оновлення: удосконалено якість иллюстрации і сьогодні воно буквально не піддається ніякому порівнянню, виправлені помилки, що з'являються при відтворенні відео web-камери або каналів з ТБ-Тюнера, додані нові кодеки, які виключають установку фільтрів, російська версія Km Player 3.8.0.119 вміє показувати HD відео навіть на дуже слабких комп'ютерах, удосконалена підтримка трансляції спустя інтернет (3.8 Km Player користувачі можуть транслювати або ж дивитися мережеві передачі інших користувачів), з'явилися нові шаблони інтерфейсу і вдосконалено единицаірне оформлення.

KmP володіє сучасним зовнішнім виглядом, зручний у налаштуванні функціоналом з можливістю змінювати і призначати гарячі клавіші. У KmP є якісна підтримка субтитрів різних форматів, вміє програвати недокачані або пошкоджені AVI файли, відтворення музичних файлів з архіву. Новітній KmP орієнтований на догоджати будь-яким смакам і перевагам користувачів.

програма: KmPlayer 3.8.0.119 ukrМову Інтерфейсу: російськаФормат файлу: .exeЗначение файлу: 30,74 МБПеррон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8Рік випуску: 2014

Скачать KmPlayer 3.8.0.119 ukr

Скачати Dflles.ru KmPlayer 3.8.0.119 ukrСкачати Uploadedfiles.ru KmPlayer 3.8.0.119 ukrСкачати Catfiles.ru KmPlayer 3.8.0.119 ukr

VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)

http://img823.imageshack.us/img823/2396/48718776.png


VMware Workstation потужне популярне програмне забезпечення для віртуалізації систем.

VMware Workstation - потужне рішення задач для розробників програм і системних адміністраторів, що створюють і тестують повно-комплексні мережеві додатки класу серверів, що запускаються в різних середовищах. Унікальна технологія VMware MultipleWorlds дозволяє ізолювати операційні системи та програми в межах створюваних віртуальних машин, причому в розпорядженні кожної віртуальної машини виявляється стандартний комп'ютер x86, з власним процесором і пам'яттю. За допомогою цього рішення ви зможете на 1 комп'ютері моментально вести процеси розробки, тестування, налагодження та пуск багаторівневих браузерних додатків, експлуатувати нові операційні системи і успадковані програми на 1 комп'ютері, встановлювати нові або оновлювати наявні операційні системи без виконання операцій з розділами дисків і перезавантаження комп'ютера.

Нова перрон пропонує розширені можливості для розробників додатків, інженерів з контролю якості, фахівців з перепродажу технологічних рішень та IT-адміністраторів. Одним з найпомітніших нововведень пакету VMware Workstation 8 стала розширена підтримка 32-бітних і 64-бітних версій Windows. Для відображення буду віртуальних машин тепер повноцінно використовуються функції Flip 3D і Aero Peek, реалізовані в інтерфейсі Windows 7. Сверток VMware Workstation 8 став першим продуктом з повною підтримкою графічної оболонки Aero в Windows 7. Суттєво розширено перелік тривимірних додатків на базі технологій DirectX 9.0c Shader Model 3 і OpenGL 2.1, які можна запускати у віртуальних машинах Windows.

Ім'я програми:VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)Рік випуску: 2014/2013ОС: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову : є РосійськаЛікування: є

Скачать VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)

dfiles.ru VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)turbobit.net VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)letitbit.net VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)vip-file.com VMware Workstation v9.0.1 Build 894247 (2014,Eng\Rus)

Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

http://i40.fastpic.ru/big/2012/0903/73/720910d4e360c43d4154abf750d75673.jpg

Adobe Premiereu Pro CS6 поєднує в собі неймовірну продуктивність, изредка гладкий, перероблений інтерфейс і безліч фантастичних нові творчі можливості, у тому числі Стабілізатор Warp для стабілізації кадри, динамічна шкала часу обрізки, розширений редагування multicam, що коректують шари і більше. Готові торопливо перейти до ultimate-набір інструментів для відео професіоналів?
Дізнатися більше на тему плавный новий інтерфейс - рідини, високої продуктивності процесу обробки - і багато інші функції, що з'явилися в кінцевій крос-платформного програмного забезпечення для редагування відео Adobe.
Безошибочно перейти на Adobe Premiere Pro
Думати на тему перехід з Final Cut Pro або Avid Adobe Premiere Pro CS6? Дослідити активи і ресурси, які допоможуть зробити цей перехід більш нетяжелым, коли ви готові демонстративно перейти.
Працювати швидше з рідиною, продуктивність в режимі совершенно реального часу
запити навіть найвимогливіших планів гладко і з 64-бітною Adobe Двигуна Відтворення Меркурія, CPU і GPU-прискорення продуктивності і кращою, ніж коли-небудь інтеграції обладнання в Adobe Premiere Pro CS6.
Enhanced Ртуті Двигуна Відтворення
Працювати значно швидше завдяки широким продуктивність, стабільність роботи і підтримка NVIDIA Maximus dual-GPU конфігурацій і певні MacBook Pro OpenCL на базі GPU AMD вірша. Adobe Ртуті Передавати посилює інтеграцію зі сторонніми пристроями введення/Виводу.
Рідини, високої продуктивності процесу обробки
скористатися найбільш затребуваними редагування поліпшень, включаючи більше 50 нових функцій, які допоможуть редактори перемикання редакторами нелінійного монтажу, більше рухатися удобно, щоб Adobe Premiere Pro.
Динамічна шкала часу обрізки
Витонченістю ваш редагування з точністю, використовуючи нові передові інструменти обрізки. Обрізання кліпів ваш спосіб - безпосередньо на тимчасовій шкалі за допомогою клавіатури або динамічно в Програмі Монітор, використовуючи JKL клавіш.
Стабілізатор Warp ефект
Просто стабілізувати нерівномірний рух камери або заблокувати постріл автоматично з тієї ж потужною технологією, як Adobe After Effects програмного забезпечення корпорації. Новий GPU-прискоренням, Стабілізатор Warp усуває тремтіння і ковзний затвор, артефакти та інші дії, пов'язані з порушеннями.
Розширені редагування multicam
Швидко і просто редагувати multicam відзнятий матеріал з камери на стріляти. Синхронізація спустя timecode, перемикати треки в режимі блестяще реального часу і налаштувати единицаір для кількох пострілів.
Більш інтуїтивним 3 Шляхи Color Corrector
Краще управляти квітів у планах з більш інтуїтивно 3 Шляхи Color Corrector для подлинно точного первинної і вторинної кольорокорекції. Миттєво поліпшити якість зображення, відео за допомогою Adobe Photoshop® стиль автоматично виправляти помилки у функції.


Скачать Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX


Скачать Dflies
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Скачать Hotfile
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Скачать LetItBit
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

TurboBit
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Avast! 5.0 UA

Avast! 5.0 UA

Avast! 5.0
ОС: Windows ® 2000/XP/Vista/7
Розробник: ALWIL Software
Рік: 2010
Розмір файлу: 134 mb
Мова: Укр

Опис:
Компанія ALWIL Software, розробник найпопулярнішого у світі антивіруса avast!, Випустила нові версії для Українського ринку, що включають як безкоштовні варіанти, так і ПЗ преміум-класу.

З виходом нових 5-х версій була досягнута мета компанії: запропонувати на ринок повноцінний антивірус і систему захисту від мережевих погроз, які б були сучасними, просунутими - і безкоштовними. Разом з безкоштовною версією avast! представляє ПЗ преміум-класу Internet Security і значно вдосконалений платний Pro Antivirus.

Avast! Free Antivirus 5.0

Безкоштовний avast! Free Antivirus 5.0 замінює стару версію Avast! Home Edition. Це найкраще рішення для тих, хто використовує Інтернет для роботи з електронною поштою, чатів або веб-серфінгу. Avast! Free Antivirus 5.0 містить ті ж модулі для виявлення шкідливих програм що і антивіруси преміум-класу версії і не є усіченої або малофункціональних версією. З моменту своєї появи в 2004 році avast! Free Antivirus став однією з найбільш популярних програм у світі. Сьогодні його використовують більше 100 мільйонів користувачів і він стабільно займає найвищі рейтинги.
avast! Internet Security 5.0
Avast! 5.0 UA


Avast! Internet Security 5.0

Новий Avast! Internet Security надає найбільш повну безпеку для роботи в онлай-магазинах і банках. Він забезпечує захист при відвідуванні інфікованих веб-сайтів і від крадіжки конфіденційної інформації. Це продукт Avast! преміум-класу, який містить інтелектуальний брандмауер, модулі анти-спам і анти-фішинг на додаток до традиційних антивірусу, анти-шпигуна, анти-руткіти, блокувальник скриптів і інших щитів реального часу. Avast! Internet Security купується у вигляді пакетів ліцензій на 3, 5 або 10 комп'ютерів, починаючи з $59.95 за 1 рік.

Avast! Pro Antivirus 5.0

Версія Avast! Antivirus Pro замінює Avast! Professional Edition. Вона призначена насамперед для малого бізнесу і тих комп'ютерних фахівців, які хочуть мати можливість гнучко налаштовувати захист поряд з використанням власних брандмауерів і анти-спам фільтрів. Avast! Antivirus Pro включає віртуальну "пісочницю" і захист від віддалених і локальних скриптів. Ліцензії на Avast! Antivirus Pro можуть бути придбані в кількості 1, 3, 5 і 10 шт. Ліцензія на один рік на 1 комп'ютер складає $39.95.

letitbit
Скачать Avast! 5.0 UA с Одним файлом
deposit
Скачать Avast! 5.0 UA с Одним файлом
rapidshare
Скачать Avast! 5.0 UA с Одним файлом

Total Commander 7.55a PowerPack 2010(Rus)

Total Commander 7.55a PowerPack 2010(Rus)

Total Commander - популярний файловий менеджер з практично всіма необхідними для таких програм функціями. З дуже зручними вбудованими переглядачами для мультимедіа і графічних файлів, пакувальники ZIP, ARJ, LZH, RAR, UC2, TAR, GZ, CAB, ACE і додаткові dll для інших архівних файлів: вбудований ftp-клієнт - можна скачувати / закачувати файли в декількох потоків , є докачка, підтримка www-проксі при роботі з ftp і є навіть така функція, як підключення-скачування-відключення в заданий час до заданого ftp.

Основні можливості:
»Оновлений призначений для користувача інтерфейс: плоскі кнопки під Windows XP, нові іконки файлів, архівів, кнопок дисків і т.д.;
»Можливість установки різних кольорів для фону файлів і тек;
»Режим редагування і ручної синхронізації при порівнянні файлів за вмістом;
»Окреме вікно з деревом тек для кожної з панелей - нова концепція для Total Commander особливо сподобається власникам широкоформатних моніторів;
»У вбудованому Лістері з`явилася можливість відображення курсора, центрування зображень і зменшення великих зображень;
»Можливість зміни значення полів контентних плагінів в діалозі зміни атрибутів;
»Журнал файлових операцій;
»Відображення букви диска у вкладках;
»Підтримка настроюваних колонок та ескізів сторінок для системних плагінів;
»Інструмент групового перейменування файлів дозволяє редагувати імена файлів безпосередньо;
»Додані нові опції в діалозі копіювання при перезаписі файлів: порівняння по вмісту, перейменування, автоматичне перейменування, копіювання всіх файлів - більшого або меншого розміру;
»Встановлено максимальна довжина командного рядка;
»Сортування декільком атрибутам (колонкам): Ctrl Click на додатковомій колонці;
»Автозаповнення командного рядка, поточної директорії, діалогу копіювання і т.д.;
»Використання комбінації Shift Del для видалення зайвих позицій у випадних списках: командному рядку, пошуку, перейменування і т.д.;
»Безпечне FTP-з`єднання через SSL / TLS (необхідні додаткові OpenSSL-бібліотеки);
»Настроювані користувацькі команди для головного меню і гарячих клавіш;
»Аліаси команд (скорочення) для командного рядка (для внутрішніх команд і зовнішніх програм);
»Діалог перезапису дає можливість створення прев`ю і полів, що настроюються;
»Можливість файлових операцій під обліковим записом користувача з правами адміністратора (для доступу до закритих тек необхідно ввести пароль адміністратора);
»Пошук на FTP-серверах;
»Створення ZIP-архівів розміром більше 2GB.

Розробник: SamLab
Версія програми: 7.55a PowerPack 2010.
Рік: 2010
Платформа: Windows All
Мова інтерфейсу: російська
Активація: присутня (key)

KmP 3.8 (RUS2014)

http://img.megaobzor.com/real/news/kmpdown.jpgВ новій версії KmP 3.8.0.119 випустили довгоочікувані оновлення: удосконалено якість зображення і сьогодні воно просто буквально не піддається ніякому порівнянню, російська версія 3.8.0.119 KmPlayer здатна показувати HD навіть на слабких комп'ютерах, покращена підтримка трансляції спустя інтернет (у версії 3.8.0.119 користувач може транслювати або ж дивитися мережеві передачі інших користувачів), усунені помилки, що виникають при перегляді каналів ТВ-Тюнера або відеофайлів web-камери, з'явилися новітні кодеки, що виключають установку будь-яких інших фільтрів в принципі, додані нові шаблони інтерфейсу і покращено единицаірне оформлення.

The KmP володіє сучасним зовнішнім виглядом, зручний у налаштуванні функціоналом з можливістю призначати і змінювати гарячі клавіші. У Km Player існує хороша підтримка субтитрів різних форматів, вміння відтворювати недокачані або пошкоджені файли, відтворення музики з архіву. Новітній Km Player орієнтований на задоволення найрізноманітніших смаків і переваг користувачів.

програма: KmP 3.8 (RUS2014)Мову програми: російськаФормат файлу: .exeВеличина файлу: 30,74 МБПеррон/ОС: Windows 2000/XP/Vista/7/8Рік випуску: 2014

Скачать KmP 3.8 (RUS2014)

Ссылкина файл]Скачати Dflles.ru KmP 3.8 (RUS2014)Скачати Uploadedfiles.ru KmP 3.8 (RUS2014)Скачати Catfiles.ru KmP 3.8 (RUS2014)

Ключи для NOD32 Antivirus, Eset Smart Security 2, 3, 4 от 10.04.2011

 Ключи для NOD32 Antivirus, Eset Smart Security 2, 3, 4 от 10.04.2011

Тут Вы найдьоте свежые ключики для активацыи Nod32, Eset Smart Security 2, 3, 4.

Оновлення від 08.04.2011 року. Вірусні бази даних сигнатур: 6026 (20110408)

Источникі перевірені

На момент публікації нові источникі - робітники!Формат файлу: rar


Розмір: 5.13Mb
Скачать:Reboot Restore Rx 2.0

http://www.puntogeek.com/wp-content/uploads/2013/03/reboot-restore-rx.jpg


Несложна утиліта, яка відновить ОС в попередній лагерь при рестарті весьма персонального комп'ютера. Зовсім не містить важких опцій, що робить її ідеальною для совершенно всіх образів користувачів.

При интегрированій захист є можливість виконувати на ПК совершенно все - случайно знищити файли системи, змінювати реєстр, інсталювати нові програми, після рестарту ПК, Windows повернеться у лагерь, яке було до включення захисту.

Ідеальне рішення для вжитку на комп'ютерах з громадським доступом (бібліотеках, комп'ютерних класах, готелях, інтернет кафе і все-таки далі), де користувачі не завжди обачні, яке істотно скорочує витрати на обслуговування. Програма може також буде корисною, коли Ви часто встановлюєте новенькі програми або бажаєте оперативно вести безпечний серфінг в інтернет, зовсім не залишивши слідів на весьма персональному комп'ютері, і в численних інших випадках. При установці програми, можна вибрати єдиний або групу розділів жорсткого диска для захисту, і совершенно всі вони зуміють відновлюватися в початковий лагерь при перезапуску комп'ютера. За замовчуванням, захист подключений, Ви зможете її завжди включити або відключити, застосовуючи іконку в особенно системному треї.

Ім'я: Reboot Restore Rx 2.0Рік видання: 2014Операційна: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову: МультиЛікування: присутній

Скачать Reboot Restore Rx 2.0

dfiles.ru Reboot Restore Rx 2.0turbobit.net Reboot Restore Rx 2.0letitbit.net Reboot Restore Rx 2.0vip-file.com Reboot Restore Rx 2.0

KmPlayer 3.8.0.119 (MULTiRUSx64-x322014)

http://i017.radikal.ru/1309/bd/44e019215102.jpg


Спробуй новоспечений Km Player 3.8.0.119 предельно хороший мультимедіа програвач, зручний у налаштуванні і використанні. Km Player має різні кодеки для відтворення музики і відео будь-яких форматів.

У 3.8 Km Player випустили довгоочікувані поліпшення: удосконалена підтримка інтернет-трансляцій (у версії 3.8 користувач може дивитися або ж транслювати мережеві передачі інших користувачів), додані нові види інтерфейсу і вдосконалено кольорова гама оформлення, додані новітні кодеки, які виключають установку будь-яких інших фільтрів, покращено якість зображення і сьогодні воно просто буквально не піддається ніякому порівнянню, виправлені помилки, що з'являються при відтворенні ТБ-каналів ТВ-Тюнера або відеофайлів web-камери, російська версія 3.8.0.119 Km Player може відтворювати HD на слабеньких персональних комп'ютерах.

KmPlayer має гарний дизайн, зручний настроюється функціонал з можливістю призначати і змінювати гарячі клавіші. У KmPlayer є хороша підтримка субтитрів різних форматів, відтворення музики напрямик з архіву, вміє відтворювати пошкоджені або недокачані файли. Новітній Km Player призначений для задоволення різних смаків і уподобань користувачів.

Назва програми: KmPlayer 3.8.0.119 (MULTiRUSx64-x322014)Мову Інтерфейсу: російськаФормат файлу: .exeВеличина файлу: 30,74 МБПеррон/ОС: All WindowsРік випуску: 2014

Скачать KmPlayer 3.8.0.119 (MULTiRUSx64-x322014)

Скачати Dflles.ru KmPlayer 3.8.0.119 (MULTiRUSx64-x322014)Скачати Uploadedfiles.ru KmPlayer 3.8.0.119 (MULTiRUSx64-x322014)Скачати Catfiles.ru KmPlayer 3.8.0.119 (MULTiRUSx64-x322014)

Теми для Windows 7 (HUD Premium + HUD ЧЕРВОНИЙ Преміум)

http://s017.radikal.ru/i439/1303/0e/5d1b72a4d082.jpg


Пропоную вашій увазі дві шикарні теми від відомого автора Mr. Grim - HUD Premium і HUD RED Premium. Оформлення, як завжди, вище всіх похвал і включає в себе величезну кількість доповнень для повного перевтілення Windows 7 під цей червоний техно - стиль.

Для такого що б заробили стилі систему потрібно пропатчити на застосування нестандартних тим UniversalThemePatcher. Коли програма починає themepatcher, виберіть "патч" у всіх трьох вікнах. Перезавантажте комп'ютер при появі запиту
Theme Resource Changer
Тема ресурсів перемикач установливаеться 1 один у вашій системі буде робити це магію для будь-якої теми яку Ви використовуєте.
Це дуже просто створити 3 папки всередині вашої теми. папка з усіма зображеннями, що потрібно для вашого explorer.exe, explorerframe.dll і вашого shell32.dll
Коли ви застосовуєте теми ресурси зображення в даний час змінилися без редагування, без перезавантаження !!!перемикайте теми все-таки часто, як вам подобається після такого як вони були створені з зображеннями.
Сверток тема ресурсів перемикач включає в себе для x86 і x64 систем, випробування тема вже створені з папки і зображення, щоб показати вам, як це робиться і як це просто. Після додатка можна застосувати анализ тема відразу ж, щоб бачити, як просто вона працює
ДО і ПІСЛЯ
Докладна інструкція використання перемикача ресурсів тим знаходиться в архіві

HUD
Здесь є HUD Windows 7 Premium Themes.exe і HUD RED Premium Theme windows 7.exe , файлик який извлекет тему за вас, просто натисніть і підтвердіть при появі вікна.
А все-таки само в папці Extras доповнення до кожної теми
Прозорість вікон
Для прозорості в темі запустіть файл Black Glass Enhanced або Full glass (можна додати його в авто пуск).
7tsp
Установка свертоків іконки на 7tsp Windows 7
Для заміни 7tsp свертоків нам знадобиться програма-патчер 7tsp GUI і сам сверток іконок який є в архіві.

1. Пускаємо програму від імені адміністратора побачимо головне вікно:

2. У ньому натискаємо на кнопку "Add a Custom Pack", після чого відкриється вікно провідника, в ньому йдемо по шляху де ви раніше зберегли архіву з іконками.

Сверток завантажиться за кілька секунд і ви побачите в весьма правому вікні програми превью, по якому можна клікнути і збільшити.
3. Тиснемо кнопку "Start Patching", програма запитає у вас, чи потрібно створити точку відновлення, і натискаємо "Все-таки".


Чекаємо закінчення процесу заміни системних файлів, після чого перезавантажуємо комп'ютер ДВА РАЗИ. Насолоджуємося новими іконками.

Примітка : У більшості випадків 7tsp пакети, що містять не тільки іконки а й додаткові елементи інтерфейсу Windows 7, наприклад зображення для заміни облику диспетчера завдань, годин і дати, скіна Windows Media Player або навіть системних звуків. Це все включено тому що все-такиі пакети можуть розроблятися піт певну тему для Windows 7, як наприклад HUD RED. Якщо вам не треба цих додатків ви можете вимкнути їх перед установкою. Для цього просто відкриваємо контекстне рацион Extra > Options, знімаємо не потрібні нам галочки і натискаємо "Save".

Для відновлення стандартних іконок Windows 7, запустіть програму, натисніть кнопку "Restore", в сплывающим рацион виберіть перший место і натискаємо OK.
Трансформація Windows (що змінюється)
HUD Premium
HUD основна тема
HUD Topshell тему
HUD Topshell основна тема
HUD іконки
HUD іконки
Системні годинник
Shell32 зображень Тротуар управління
Курсори MAX скла
HUD Звукова схема
Логотип-Властивості системи
Приступаючи до роботи верхній панелі
Рацион гри Preview Pane
Новий індекс WEI зображення з квадратної кордону
wmploc (Windows Media Player) Зовнішній вигляд / Mod
Нові шрифти Eurostile, Неустановившиеся Надлишкова обертальність і Vibrocentric
Та багато іншого!
HUD RED Premium
HUD Red Theme
HUD RED основна тема
HUD RED Topshell тему
HUD RED Topshell основна тема
HUD червоні значки
3 столу (Спасибі Субмикрон)
Системні годинник
Shell32 зображень Тротуар управління
EZmax курсори
HUD Звукова схема
Логотип-Властивості системи
Приступаючи до роботи верхній панелі
Рацион гри Preview Pane
Новий індекс WEI зображення з квадратної кордону
wmploc (Windows Media Player) Зовнішній вигляд / Mod
Нові шрифти Eurostile, Неустановившиеся Надлишкова обертальність і Vibrocentric
Та багато іншого!
Установка :
Для такого що б заробили стилі систему потрібно пропатчити на застосування нестандартних тим UniversalThemePatcher. Коли програма починає themepatcher, виберіть "патч" у всіх трьох вікнах. Перезавантажте комп'ютер при появі запиту
Для прозорості в темі запустіть файл Black Glass Enhanced або Full glass (можна додати його в авто пуск).

В архіві є HUD Windows 7 Premium Themes.exe і HUD RED Premium Theme windows 7.exe , файлик який извлекет тему за вас, просто натисніть і підтвердіть при появі вікна.


Ім'я :Теми для Windows 7 (HUD Premium + HUD ЧЕРВОНИЙ Преміразум)Рік випуску: 2014/2013ОС: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову : Лікування: не потрібно

Скачать Теми для Windows 7 (HUD Premium + HUD ЧЕРВОНИЙ Преміум)

Скачать Dflies Теми для Windows 7 (HUD Premium + HUD ЧЕРВОНИЙ Преміум)Скачать Hotfile Теми для Windows 7 (HUD Premium + HUD ЧЕРВОНИЙ Преміум)Скачать LetItBit Теми для Windows 7 (HUD Premium + HUD ЧЕРВОНИЙ Преміум)Скачать TurboBit Теми для Windows 7 (HUD Premium + HUD ЧЕРВОНИЙ Преміум)