AddNews + База сайтів зібрана в ручну

/image/2012-03/1332365925_dle-baza-saytov-2012.jpg


ADDNEWS - це унікальний багатопотоковий програмний продукт, який интенсивно служить для додавання новин на сайти під управлінням известного движка DLE.

Програма вже давным-давно заслуженное получила довіру і авторитет як в особі постерів все-таки і у всьому інтернеті. ADDNEWS відрізняється своєю функціональністю, зручністю, якістю, швидкістю. ADDNEWS розробляється двома професійними фахівцями, які більше 2.5 років займаються розробками нововведень у сфері постінга і сіючи технологій.

ADDNEWS настільки зручна і чуйна, що будь-який користувач з легкістю розбереться і освоїться в програмі за короткий термін. Програма постійно допрацьовується і дарує своїм користувачам все нові і нові розробки, що дозволяє підвищити ефективність і їхній заробіток у сфері постінга. У новій версії ADDNEWS ми знову хочемо вас порадувати новими функціями, які з нетерпінням чекали всі постери

Назва: AddNews + База вебсайтів зібрана в ручнуРік випуску: 2014Операційка: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову: РосійськаТаблетка: не потрібно

Ссылки на AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну

dfiles.ru AddNews + База вебсайтів зібрана в ручнуturbobit.net AddNews + База вебсайтів зібрана в ручнуletitbit.net AddNews + База вебсайтів зібрана в ручнуvip-file.com AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну

Комп'ютерні шпигун NeoSpy 3.7.5/Rus

Комп'ютерні шпигун NeoSpy 3.7.5/Rus

Шпигунська програма NeoSpy виконує стеження за потрібне вам комп'ютером. Вона старанно збирає всі дані на тему те що запущено на комп'ютері, запам'ятовує все що набирали на клавіатурі, із заданим інтервалом робить знімки екрану, стежить за тим що було вилучено і що доданий (файли, програми). Крім такого відслідковує які сайти відвідувалися, вхід вихід з інтернету, відстежує всілякі листування (мило, ася, скайп і т.д.) стежить за буфером обміну і ще багато чого корисного для встановлення жесткого контролю за конкретною машиною.

Рік випуску: 2011
Працює з: Windows all
Мова: Російський
Розмір файлу: 10.41 Mb


Artisteer 3.0.0.33215 Portable [ uk - ru - en ]

Artisteer 3.0.0.33215 Portable [ uk - ru - en ]


Artisteer - перший і єдиний продукт автоматизації веб дизайну, який досить швидко допоможе створити великолепного облику ексклюзивні шаблони для СMS Joomla, Drupal, Wordpress, теми для вашого блогу або HTML-сторіночки. Проектуйте дивовижні теми для Wordpress і створюйте професійні веб-сайти в 1 момент.Предельно легкий у використанні і не вимагає знань Photoshop, CSS, HTML.
Експорт тем в Wordpress, Joomla, Drupal або штампів для CMS. З Artisteer Ви відразу ж стаєте докою по веб дизайну, редагуючи і нарізаючи графіку, кодуючи XHTML і CSS, і створюючи шаблони веб дизайну і теми для Wordpress, Joomla, Drupal - все в лічені хвилини без Photoshop або Dreamweaver і ніяких технічних навиків.Успехові Вам !


Top 10 reasons to use Artisteer
1. Generate cool Web design ideas.
2. Adjust generated designs to create great looking Web and Blog templates.
3. Create perfectly correct, validated HTML and CSS that conform to Web standards.
4. You don't need to learn Photoshop, CSS, HTML and other Web technologies to create great looking designs, including images and buttons.
5. If you are a Web designer, generate ideas, prototypes and quick Websites for your clients and friends.
6. Choose and use many included design elements, from backgrounds to photo objects and buttons.
7. Automatically solve problems with image aliasing, Web browser compatibility and other details requiring time and knowledge.
8. Learn how to create professional HTML and CSS code.
9. Save money on Wordpress Themes and Web design templates.
10. If you don't have the time, hire your kids to create great looking Website for you.

Інформація на тему програму:
Рік випуску: 2011
Версія: 3.0.0.33215
Мова інтерфейсу: ML
Операційна система: Windows ® 2000/XP/Vista/7
Ліки: кeygen
Сторінка програми: www.artisteer.com
Розмір файлу: 87.96 Mb

Скачать Artisteer 3.0.0.33215 Portable [ uk - ru - en ]LetItBit.net: Скачать

Vip-File.com: Скачать

TurboBit.net: Скачать

DepositFiles.com: Скачать