Супер програма для вииграша в крестики нолики на сайте wmmail.ru та webduel.net

Супер програма для вииграша в крестики нолики на сайте wmmail.ru та webduel.net

Супер програма для вииграша в крестики нолики на сайте wmmail та webduel.


HyperSnap 7.27.02

http://4.bp.blogspot.com/-juFNUR4sESE/UtX7uGmG2UI/AAAAAAAAGZM/IwiGrLMR8q8/s1600/2.jpg


HyperSnap - програма для зняття скріншотів.

Може знімати зображення як цілих вікон операційної системи Windows, все-таки і окремих елементів вікна (рацион, кнопки, панелі і т.д.), захоплює зображення з ігор, які працюють по технології DirectX, Direct3D і 3Dfx.

Крім зняття скріншотів можна одержувати зображення зі сканерів, цифрових фотокамер, підключених до комп'ютеру за протоколом TWAIN. У програмі є вбудовані функції для обробки графічних файлів. Є також функція, коли скріншот робиться за допомогою голосової команди, отриманої спустя підключений до комп'ютера мікрофон.

Назва програми: HyperSnap 7.27.02Рік випуску: 2014ОС: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову інтерфейсу: МультиТаблетка: є

Скачать HyperSnap 7.27.02

dfiles.ru HyperSnap 7.27.02turbobit.net HyperSnap 7.27.02letitbit.net HyperSnap 7.27.02vip-file.com HyperSnap 7.27.02

Комп'ютерні шпигун NeoSpy 3.7.5/Rus

Комп'ютерні шпигун NeoSpy 3.7.5/Rus

Шпигунська програма NeoSpy виконує стеження за потрібне вам комп'ютером. Вона старанно збирає всі дані на тему те що запущено на комп'ютері, запам'ятовує все що набирали на клавіатурі, із заданим інтервалом робить знімки екрану, стежить за тим що було вилучено і що доданий (файли, програми). Крім такого відслідковує які сайти відвідувалися, вхід вихід з інтернету, відстежує всілякі листування (мило, ася, скайп і т.д.) стежить за буфером обміну і ще багато чого корисного для встановлення жесткого контролю за конкретною машиною.

Рік випуску: 2011
Працює з: Windows all
Мова: Російський
Розмір файлу: 10.41 Mb


Програма для отправки СМС с подменой номера

 Програма для отправки СМС с подменой номера


«iSMS» - это уникальное Java-приложение для анонимной отправки смс-сообщений с мобильного телефона. Эта простая в использовании программа позволит Вам удивлять своих друзей и знакомых, отправляя им смс с любого номера.

Скачать letitbit
.


Вся дошкольная програма (подготовк к школе)

Вся дошкольная програма (подготовк к школе)Вся дошкольная програма (подготовк к школе): матиматика, логика, мышление, абрис-пунктир прописи и т.д.Размер: 18,34 Мб


Скачать Вся дошкольная програма (подготовк к школе)

Скачать/Download
Скачать с dfiles.ru

Скачать/Download
Скачать с TurboBit

Скачать/Download
Скачать с file-space.org

Програма для Просмотра Цифрового ТВ ProgDVB 6.11.8

Програма для Просмотра Цифрового ТВ ProgDVB 6.11.8

Название: Програма для Просмотра Цифрового ТВ ProgDVB
Версия: 6.11.8
Лицензия: Freeware
Операционая система: Windows
Язык: Русский

О программе:

ProgDVB – одна из лучших программ для просмотра цифрового ТВ и прослушивания цифрового радио. Поддерживается DVB-S (спутниковое ТВ), DVB-S2, DVB-C (кабельное), DVB-T, IPTV или просто проигрывание из файла.

Программа позволяет записывать видео/аудио поток, передавать его в сеть. Также может работать как проигрывать видео файлов или в качестве своего сетевого клиента.
Програма для Просмотра Цифрового ТВ ProgDVB 6.11.8

Обратите внимание: для нормальной работы программы необходимо, чтобы в системе был установлен Microsoft NET Framework 2.0.

Поддерживает один или сразу несколько вариантов работы:

* Интернет ТВ и Радио. Около 4000 каналов всего
* DVB-S (Спутниковое ТВ), DVB-S2, DVB-C (кабельное ТВ), DVB-T, ATSC
* IPTV
* Аналоговое ТВ
* Просмотр файла

Особенности ProgDVB:

* Поддержка HTDV включая H.264/AVC (Professional)
* Просмотр более одного канала одновременно (Professional)
* Поддержка большинства DVB и ATSC устройств включая DiSEqC и CAM функции
* Поддерживает функцию отложенного просмотра (Timeshift)
* Эквалайзер
* Запись в файл
* Программа передач (EPG, XmlTV)
* Телетекст
* Субтитры
* Трансляция каналов по сети
* Скины для OSD и GUI
* Полноценные Win32 и Win64 версии
* Локализация для интерфейса
Type Software
Last seeder Last activity 1:42:36 ago
Size 7.01 MB (7,350,688 bytes)
Скачать Програма для Просмотра Цифрового ТВ ProgDVB 6.11.8 с depositfiles Часть 1

AceMoneyLite

http://vidatecno.net/wp-content/uploads/2010/08/acemoney_lite.png


Програма AceMoney для тих, хто не має ні найменшого поняття на тему бухгалтерії.

Ваші витрати і доходи враховуються в декількох валютах. Програма підтримує більше 150 денежных едениц і автоматично завантажує їх курси обміну з Інтернету.

Якщо Ваш банк має интернет-доступ, то AceMoney зможе завантажити інформацію на тему рахунок. Програма підтримує провідні фінансові формати QIF і OFX для роботи з європейськими та американськими банками.

Ім'я: AceMoneyLiteРік: 2014Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову інтерфейсу: РосійськаЛікування: є

Скачать AceMoneyLite

dfiles.ru AceMoneyLiteturbobit.net AceMoneyLiteletitbit.net AceMoneyLitevip-file.com AceMoneyLite

Uniblue SpeedUpMyPC 5.3

http://images.six.betanews.com/screenshots/1224843216-1.jpg


SpeedUpMyPC - програма є зручним настроювачем операційної системи і забезпечує для неї більш стійку і швидку роботу. Програма дозволяє звільняти пам'ять та інші системні ресурси, запобігати фатальні збої, зменшувати час завантаження і робити більш ефективної зв'язок з інтернетом. Утиліта також дозволяє проводити моніторинг системи і нудає рекомендації щодо прискорення запуску програм, контролювати і управляти всіма ресурсами комп'ютера одним простим клацанням миші.

Системні налаштування, інтернет використання, безлад на диску, оперативна пам'ять і центральний процесор, все буде автоматично проскановано, очищено і оптимізовано для досягнення максимумї продуктивності. Ви можете також зупинити або видалити фонові і процеси автозавантаження, беспокойно провести якісну дефрагментацію диска і багатопрохідним зачисткою, для дотримання приватності, цілком видалити чутливі дані і багато іншого.

SpeedUpMyPC дозволяє контролювати і управляти всіма ресурсами комп'ютера одним простим клацанням миші. Системні налаштування, інтернет використання, безлад на диску, оперативна пам'ять і центральний процесор, все буде автоматично проскановано, очищено і оптимізовано для досягнення максимумї продуктивності. Ви можете також зупинити або видалити фонові і процеси автозавантаження, осознанно провести якісну дефрагментацію диска і багатопрохідним зачисткою, для дотримання приватності, повністю видалити чутливі дані і багато іншого.

Назва: Uniblue SpeedUpMyPC 5.3Рік: 2014Система: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову інтерфейсу: РосійськаЛікування: є

Скачать Uniblue SpeedUpMyPC 5.3

dfiles.ru Uniblue SpeedUpMyPC 5.3turbobit.net Uniblue SpeedUpMyPC 5.3letitbit.net Uniblue SpeedUpMyPC 5.3vip-file.com Uniblue SpeedUpMyPC 5.3

Rainmeter 2.5 (2014|ML|російська)

http://img.seedoff.net/87587f11a27d66eca3b95dd3bb8a153d544153e3_1.png


Rainmeter - це програма, яка дозволяє не тільки прикрасити робочий стіл, але і зробити його більш зручним і функціональним. Скіни для rainmeter або теми, призначені для такого, що б зробити більш зручним і красивим сам rainmeter або підібрати його стиль як можна ближче до такого, який у вас встановлений. Тому оформлення є невід'ємною частиною програми.

Rainmeter - набір віджетів в стилі Windows 7, який можна редагувати в залежності від своїх уподобань і потреб. Програма відображає на робочому питаниеі поточну дату і час, графік завантаження потрясающе центрального процесора, кількість вільної та використаної пам'яті комп'ютера (практически сразуї, віртуальної і дискової), погоду, мережеву інформацію (IP-адреса, DNS-адресу, трафік, швидкість використання каналу окремо по кожному з напрямків, а також є можливість завантажувати новинні стрічки, перевіряти поштові скриньки, керувати медіаплеєром і багато іншого. Крім цього Rainmeter пропонує власний набір тем для Windows 7.

Rainmeter є найвіжилищеішою і найпопулярнішою програми для налаштування робочого столу Windows. Підвищіть Windows, комп'ютер вдома або на роботі зі скінами, зручний, компактний аплети, які вільно плавають на робочому питаниеі. Rainmeter скінів надати вам корисну інформацію, на перший погляд. Просто стежити за системні ресурси, все-такиі як пам'ять і акумулятор, або интернет струюів даних, включаючи електронну пошту, RSS-канали, і прогнози погоди.

Назва програми: Rainmeter 2.5 (2014|ML|російська)Рік випуску: 2014Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову: МультиЛікування: не потрібно

Скачать Rainmeter 2.5 (2014|ML|російська)

dfiles.ru Rainmeter 2.5 (2014|ML|російська)turbobit.net Rainmeter 2.5 (2014|ML|російська)letitbit.net Rainmeter 2.5 (2014|ML|російська)vip-file.com Rainmeter 2.5 (2014|ML|російська)

Vkontakte Mobile - програма для чтения и отправки сообщений с мобильного

Vkontakte Mobile - програма для чтения и отправки сообщений с мобильного


Программа для мобильных телефонов, позволяющая читать и писать сообщения на сайте http://vkontakte.ru. Должна работать на всех моделях с Java.

Название: Vkontakte Mobile
Год выпуска: 2009
Язык интерфейса: рус
Лекарство: не требуетьсяReboot Restore Rx 2.0

http://www.puntogeek.com/wp-content/uploads/2013/03/reboot-restore-rx.jpg


Несложна утиліта, яка відновить ОС в попередній лагерь при рестарті весьма персонального комп'ютера. Зовсім не містить важких опцій, що робить її ідеальною для совершенно всіх образів користувачів.

При интегрированій захист є можливість виконувати на ПК совершенно все - случайно знищити файли системи, змінювати реєстр, інсталювати нові програми, після рестарту ПК, Windows повернеться у лагерь, яке було до включення захисту.

Ідеальне рішення для вжитку на комп'ютерах з громадським доступом (бібліотеках, комп'ютерних класах, готелях, інтернет кафе і все-таки далі), де користувачі не завжди обачні, яке істотно скорочує витрати на обслуговування. Програма може також буде корисною, коли Ви часто встановлюєте новенькі програми або бажаєте оперативно вести безпечний серфінг в інтернет, зовсім не залишивши слідів на весьма персональному комп'ютері, і в численних інших випадках. При установці програми, можна вибрати єдиний або групу розділів жорсткого диска для захисту, і совершенно всі вони зуміють відновлюватися в початковий лагерь при перезапуску комп'ютера. За замовчуванням, захист подключений, Ви зможете її завжди включити або відключити, застосовуючи іконку в особенно системному треї.

Ім'я: Reboot Restore Rx 2.0Рік видання: 2014Операційна: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову: МультиЛікування: присутній

Скачать Reboot Restore Rx 2.0

dfiles.ru Reboot Restore Rx 2.0turbobit.net Reboot Restore Rx 2.0letitbit.net Reboot Restore Rx 2.0vip-file.com Reboot Restore Rx 2.0

GiliSoft File Lock Pro 4.4 + Rus

GiliSoft File Lock Pro 4.4 + Rus

GiliSoft File Lock Pro - це утиліта за допомогою якої можна швидко і безпечно сховати або закрити доступ до файлів, папок або цілим дисків на Вашому комп'ютері. Для захисту файлів програма використовує 256-бітове AES-шифрування (Encryption Standard Adopted by the US Government). Також підтримується захист будь-яких портативних клювіїв.

За допомогою цієї утиліти можна створити перечень встановлених на комп'ютері застосувань, пуск яких буде можливий тільки після адекватно введеного пароля. Щоб обмежити доступ до будь-якої встановленої на комп'ютері програми, достатньо вказати виконавчий EXE-файл програми, його ярлик на Робочому питаниеі або в рацион «Запуск».

Особливості та переваги:
- Можливість приховати особисті файли, папки і диски.
- Можливість заблокувати доступ до файлів, папок або дисків (користувачі не зможуть відкривати, читати, змінювати, переміщувати, видаляти, копіювати, перейменовувати захищені дані без пароля).
- Повністю підтримує Intel ® Pentium D Dual-Core і AMD Athlon ™ 64x2 Dual-CoreProcessor.
- Зручний і простий в освоєнні інтерфейс.

Інформація на тему програму:
Назва: GiliSoft File Lock Pro
Версія: 4.4
Рік випуску: 2011
Перрон: Windows XP/Vista/7
Мова: English + Русифікатор
Ліки: в архіві
Розмір архіву: 8,1 Mb


Уже нашли

бесплатные ключи для nod32,бесплатные ключи для nod32 свежие,ключи бесплатные для нод 32,бесплатные ключи для nod32 скачать,ключи бесплатные для nod32,ключ бесплатно для нод 32,бесплатный ключ для нод 32,олжас сулейменов слайд шоу,олжас сулейменов слайд,олжас с,олжас сулейменов презентация на казахском,олжас сулейменов презентация,олжас сулейменов слайд скачать,олжас сулейменов слайд бесплатно,олжас сулейменов слайд на русском,олжас сулейменов презентация на казахском языке,ключ активации microsoft office 2010 professional plus скачать бесплатно,лицензионный ключ для активации microsoft office 2010 бесплатно,ключ активации к microsoft office 2010 бесплатно,код активации для microsoft office 2010 скачать бесплатно,скачать ключ активации для microsoft office 2010 бесплатно,ключ для активации microsoft office 2010 бесплатно без смс,код активации для microsoft office 2010 бесплатно,таныстыру жигит султаны казакша,таныстыру жигит,жигит султаны арналган таныстыру,таныстыру жигит султаны,таныстыру жигитке,таныстыру жигиттерге