VKMusic для скачування музики з контакту

http://s44.radikal.ru/i105/1007/e2/75089ed2286e.jpg


Вк Мьюзік - програма для скачування аудіо і відео з этих вебсайтів як Mailru, Rutube, Вконтакте, Youtube, Redtube, Vimeo, Яндекс відео і нетільки з цих відео і аудіо хостингів.

Програма VK Music знайде і завантажить музику з контакту окремими треками або цілими альбомами, в параметрах VK Music можна підібрати бітрейт і об'єм треку, подивитися інформацію на тему треки та їх виконавців, відшукати схожі треки.

Вк Мьюзік завантажить відео не тільки з вебсайтів Вконтакте, YouTube, Яндекс.відео, Vimeo, RedTube, Mail.Ru, RuTube. VKMusic має ручний і автоматичний режим завантаження.

програма: VKMusic для скачування музики з контактуМову програми: російськаФормат файлу: .exeОбєм файлу: 2.91 MBПеррон/ОС: All WindowsРік випуску: 2014

Ссылки на VKMusic для скачування музики з контакту

Скачати Dflles.ru VKMusic для скачування музики з контактуСкачати Uploadedfiles.ru VKMusic для скачування музики з контактуСкачати Catfiles.ru VKMusic для скачування музики з контакту

RusTV Player 2.4

http://softtorrent.ru/screenshot/screenshot_RusTV%2520Pl_826a-a6f697e35246.jpg


RusTV Player - безкоштовна і несложна у використанні програма для перегляду интернет телеканалів російською мовою.

RusTV Player надає користувачеві доступ до більш ніж 300 російським і зарубіжним телеканалам (у тому числі IPTV і HD каналів), а також 33 радіостанціям.

Присутній телепрограма з можливістю перегляду анонсів фільмів і передач 60 різних тем оформлення і можливість перегляду телеканалів у запису або вибірково за серіями. Підтримується як повноекранний, все-таки і віконний режим перегляду.

Ім'я програми: RusTV Player 2.4Рік видання: 2014Операційка: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову: МультиТаблетка: не потрібно

Скачать RusTV Player 2.4

dfiles.ru RusTV Player 2.4turbobit.net RusTV Player 2.4letitbit.net RusTV Player 2.4vip-file.com RusTV Player 2.4

Супер програма для вииграша в крестики нолики на сайте wmmail.ru та webduel.net

Супер програма для вииграша в крестики нолики на сайте wmmail.ru та webduel.net

Супер програма для вииграша в крестики нолики на сайте wmmail та webduel.


Lovi Vkontakte 2,8 завантажить відео запросто

http://hostingkartinok.com/uploads/images/2011/12/74ea35e8d6018de46ffbc3c170bdf473.jpg


LoviВконтакте 2.80 скачає відео і музику запросто в будь-якому известному браузері. Програма не потребує налаштуваннях, працювати з Лови Вконтакте дуже просто.

Встановивши Lovi Vkontakte заходимо в соц мережі вконтакте, тепер поряд з піснями з'явилося зображення "дискети" це і є посилання на звуковий файл, натискаємо на зображенні праву кнопку миші і знаходимо место "зберегти як", після чого пісня скачується. Для скачування відео файлу необхідно знайти будь-яке доступне для вас вконтакте відео, при його перегляді з'явилася посилання "скачати відео" при натисканні на посилання з'считаться кнопки з вибором якості завантажуваного відеофайлу. Вибираємо довільний потрібний нам варіант якості, кликнемо на нього і відео завантажується.

Lovi Вконтакте 2.80 може не тільки викачувати відео і музику,вона інформує вас на тему прихід нових повідомлень навіть коли браузер не відкрито. LoviVkontakte хороша програма доступу до мільйонної файлової базі контакту.

Назва: Lovi Vkontakte 2,8 завантажить відео запростоМову: російськаФормат файлу: .exeЗначение файлу: 22.37 MBПеррон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8Рік випуску: 2014

Ссылки на Lovi Vkontakte 2,8 завантажить відео запросто

Скачати Dflles.ru Lovi Vkontakte 2,8 завантажить відео запростоСкачати Uploadedfiles.ru Lovi Vkontakte 2,8 завантажить відео запростоСкачати Catfiles.ru Lovi Vkontakte 2,8 завантажить відео запросто

Програма для отправки СМС с подменой номера

 Програма для отправки СМС с подменой номера


«iSMS» - это уникальное Java-приложение для анонимной отправки смс-сообщений с мобильного телефона. Эта простая в использовании программа позволит Вам удивлять своих друзей и знакомых, отправляя им смс с любого номера.

Скачать letitbit
.


Вся дошкольная програма (подготовк к школе)

Вся дошкольная програма (подготовк к школе)Вся дошкольная програма (подготовк к школе): матиматика, логика, мышление, абрис-пунктир прописи и т.д.Размер: 18,34 Мб


Скачать Вся дошкольная програма (подготовк к школе)

Скачать/Download
Скачать с dfiles.ru

Скачать/Download
Скачать с TurboBit

Скачать/Download
Скачать с file-space.org

Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відео

http://icq-compania.ucoz.ru/_fr/0/3651796.jpeg


LoviVkontakte 2.80 завантажує відео спустя будь-який з браузерів. Прога не потребує налаштуваннях, користуватися Лови Vkontakte одне задоволення.

Після установки Lovi Вконтакте йдемо в соц мережі вконтакте, в загальному поруч з кожною піснею з'явилася иллюстрация "дискети" це і є посилання на звуковий файл, натискаємо на зображення праву кнопку миші і вибираємо "зберегти як", після чого відбувається завантаження пісні. Для скачування відео потрібно знайти будь-яке доступне для вас вконтакте відео, при перегляді відео з'явилася посилання "скачати відео" при кліці на неї вибираємо якість відео, натискаємо на нього і відео завантажується.

Lovi Вконтакте 2,80 може не тільки завантажувати музику і відео,вона повідомляє нам на тему отримання нових повідомлень навіть коли браузер закритий. ЛовиВконтакте відмінна програма для доступу до величезної бази контакту.

програма: Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відеоМову: російськаФормат файлу: .exeВеличина файлу: 22.37 MBПеррон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8Рік випуску: 2014

Download Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відео

Скачати Dflles.ru Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відеоСкачати Uploadedfiles.ru Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відеоСкачати Catfiles.ru Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відео

AceMoneyLite

http://vidatecno.net/wp-content/uploads/2010/08/acemoney_lite.png


Програма AceMoney для тих, хто не має ні найменшого поняття на тему бухгалтерії.

Ваші витрати і доходи враховуються в декількох валютах. Програма підтримує більше 150 денежных едениц і автоматично завантажує їх курси обміну з Інтернету.

Якщо Ваш банк має интернет-доступ, то AceMoney зможе завантажити інформацію на тему рахунок. Програма підтримує провідні фінансові формати QIF і OFX для роботи з європейськими та американськими банками.

Ім'я: AceMoneyLiteРік: 2014Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8Мову інтерфейсу: РосійськаЛікування: є

Скачать AceMoneyLite

dfiles.ru AceMoneyLiteturbobit.net AceMoneyLiteletitbit.net AceMoneyLitevip-file.com AceMoneyLite

Програма для Просмотра Цифрового ТВ ProgDVB 6.11.8

Програма для Просмотра Цифрового ТВ ProgDVB 6.11.8

Название: Програма для Просмотра Цифрового ТВ ProgDVB
Версия: 6.11.8
Лицензия: Freeware
Операционая система: Windows
Язык: Русский

О программе:

ProgDVB – одна из лучших программ для просмотра цифрового ТВ и прослушивания цифрового радио. Поддерживается DVB-S (спутниковое ТВ), DVB-S2, DVB-C (кабельное), DVB-T, IPTV или просто проигрывание из файла.

Программа позволяет записывать видео/аудио поток, передавать его в сеть. Также может работать как проигрывать видео файлов или в качестве своего сетевого клиента.
Програма для Просмотра Цифрового ТВ ProgDVB 6.11.8

Обратите внимание: для нормальной работы программы необходимо, чтобы в системе был установлен Microsoft NET Framework 2.0.

Поддерживает один или сразу несколько вариантов работы:

* Интернет ТВ и Радио. Около 4000 каналов всего
* DVB-S (Спутниковое ТВ), DVB-S2, DVB-C (кабельное ТВ), DVB-T, ATSC
* IPTV
* Аналоговое ТВ
* Просмотр файла

Особенности ProgDVB:

* Поддержка HTDV включая H.264/AVC (Professional)
* Просмотр более одного канала одновременно (Professional)
* Поддержка большинства DVB и ATSC устройств включая DiSEqC и CAM функции
* Поддерживает функцию отложенного просмотра (Timeshift)
* Эквалайзер
* Запись в файл
* Программа передач (EPG, XmlTV)
* Телетекст
* Субтитры
* Трансляция каналов по сети
* Скины для OSD и GUI
* Полноценные Win32 и Win64 версии
* Локализация для интерфейса
Type Software
Last seeder Last activity 1:42:36 ago
Size 7.01 MB (7,350,688 bytes)
Скачать Програма для Просмотра Цифрового ТВ ProgDVB 6.11.8 с depositfiles Часть 1

Програмка loviMusic 1.8.0.0 - качайте ВСЮ музику

http://s018.radikal.ru/i516/1307/27/e818e0095cf3.pngЛовиMusic 1.8 - це несложна і зручна у використанні програмка для скачування музики з Інтернету, LoviMusic має елементарний інтерфейс, тому задач у зверненні ні в кого не з'торопливо явиться.

Для такого, щоб завантажити музику, потрібно запустити програму. Натискаєте кнопку "Зберегти". Прослухані треки будуть збережені на Вашому комп'ютері автоматично. У слідстві вище зложеного, Вам навіть не треба докладати якихось зусиль. Просто слухайте яку музику, вона сама збережеться на пк.

Назва програми: Програмка loviMusic 1.8.0.0 - качайте ВСЮ музикуМову: російськаФормат файлу: .exeЗначение файлу: 32.75 MBПеррон/ОС: Windows 7 / 8/XP/2000/VistaРік випуску: 2014

Скачать Програмка loviMusic 1.8.0.0 - качайте ВСЮ музику

Скачати Dflles.ru Програмка loviMusic 1.8.0.0 - качайте ВСЮ музикуСкачати Uploadedfiles.ru Програмка loviMusic 1.8.0.0 - качайте ВСЮ музикуСкачати Catfiles.ru Програмка loviMusic 1.8.0.0 - качайте ВСЮ музику

Vkontakte Mobile - програма для чтения и отправки сообщений с мобильного

Vkontakte Mobile - програма для чтения и отправки сообщений с мобильного


Программа для мобильных телефонов, позволяющая читать и писать сообщения на сайте http://vkontakte.ru. Должна работать на всех моделях с Java.

Название: Vkontakte Mobile
Год выпуска: 2009
Язык интерфейса: рус
Лекарство: не требуетьсяPowerISO.4.6

PowerISO.4.6

Програма для создания эмуляций и образов диска из CD-привода и подключения их к виртуальным приводам.

Название: PowerISO.4.6
Платформа: РС
Язык интерфейса: Русский
Лекарство: патч в архиве
Размер: 1,5 Мб

Скачать PowerISO.4.6
LetItBit